Наші
переваги

37 видів основних медичних маніпуляцій
78% пацієнтів приходять за позитивними відгуками та рекомендаціями
100% сертіфікованого обладнання
4,8 середня оцінка за відгукамі реальних пацієнтів в Google
150m2 приміщення у власності з ліцензією на проведення стоматологічного лікування
24/7 на зв'язку по телефону; запис через сайт, чат, месенджери, телефон

Наші
послуги

8_Black_white
Естетична стоматологія
Повний цикл послуг - починаючи від відбілювання зубів і закінчуючи установкою вінірів
10_Black_white
Хірургічна стоматологія
Всі види хірургічних послуг - робимо щелепні операції будь-якої складності
1
Лікування ясен (Пародонтологія)
Надаємо широкий спектр пародонтологічних послуг, маємо багаторічний досвід лікування різних захворювань
6_Black_white
Дитяча стоматологія
Для наших молодших пацієнтів уроки гігієни, герметизація фісур, фторування зубів, кольорові пломби, сувеніри та подарунки
3_Black_white
Гігієна
Професійна гігієна ротової порожнини - це запорука бездоганної посмішки
7_Black_white
Імплантація зубів
Встановлюємо високотехнологічні імпланти від провідних світових виробників
8_Black_white
Протезування зубів
Установка коронок і мостів, протезування на імплантатах, мікропротезування, умовно-знімні і знімні протези
4_Black_white
Лікування зубів
Пломбування поверхневого, серединного і глибокого карієсу, лікування зубних каналів (ендодонтія)
9_Black_white
Виправлення прикусу
Ортодонтичне лікування сучасними конструкціями: брекети, елайнери, пластинки, тренейри
11
Діагностичний огляд
Формування індивідуального плану лікування із зазначенням термінів і вартості, прицільний рентген, оглядові набори, анестезія
Записатися на
Безкоштовну консультацію
Кому ми підходимо
 • Наші любімки

  Щоденний догляд за зубами і порожниною рота, раз в шість місяців огляд і професійне гігієнічне чищення. Дотримуючись такого режиму роками, напевно ви так і не дізнаєтесь вартість імплантації або протезування.

 • Сімейні традиції

  Для тих, хто з близькими готовий ділиться кращим. Кохані люди, батьки, старші сім'ї, сестри і брати, близькі друзі і навіть колеги. Усім потрібні рекомендації і підтримка. Найкраще працює власний приклад.

 • Хороші звички з дитинства

  Батькам, які прищеплюють любов до здорових зубів своїм дітям. Знайомте малюка з лікарями, вчіться у нас чистити зубки, повторюйте вдома разом, малюйте, фотографуйтеся, грайте в доктора в нашому холі. Головне завдання — закріпити приємні емоції на все життя.

 • Правильно з першого разу

  Людям, які націлені на прогнозовано успішний результат і готові докласти зусиль для його досягнення.

Кому ми не підходимо
 • Мисливцям за знижками

  Історія, де «дайте два за ціною одного» чи «не за всі гроші світу» у нас не працює. Так взагалі ніде не працює, де дбають про якість матеріалів і професіоналізм лікарів.

 • Зробіть мені швидко

  В будь-якому протоколі є своя послідовність і тривалість курсу лікування. Якщо ви поспішаєте і жадаєте отримати результат, не беручи до уваги сили свого організму і технологічні процеси, не розраховуйте на довгий і стійкий результат.

 • Краса понад здоров'я

  Ми не жертвуємо здоров'ям і безпекою ніколи. І якщо вам щось не можна, не підходить або не може бути в разі вашої індивідуальної клінічної ситуації, ми цього не зробимо.

 • Зробіть мені те, що я говорю

  Прикладів може бути безліч — від видалення вісімок, тому що в інтернеті написано так зробити, до «замажте мені пломбою тріщину на старій коронці». Це не наш метод. Ми керуємося цінностями команди і гарантійними зобов'язаннями.

Найкращі лікарі
в своїй спеціалізації

Записатися на прийом
Стороженко Артем Володимирович
Cпеціалізація: Лікар-стоматолог, ортопед, гнатолог, хірург
Досвід роботи: Понад 7 рокiв
Стороженко Артем Володимирович зображення 1
Стороженко Артем Володимирович зображення 2
Стороженко Артем Володимирович зображення 3
Стороженко Артем Володимирович зображення 4
Стороженко Артем Володимирович зображення 5
Стороженко Артем Володимирович зображення 6
Стороженко Артем Володимирович зображення 7
Стороженко Артем Володимирович зображення 8
Стороженко Артем Володимирович зображення 9
Стороженко Артем Володимирович зображення 10
Стороженко Артем Володимирович зображення 11
Стороженко Артем Володимирович зображення 12
Стороженко Артем Володимирович зображення 13
Стороженко Артем Володимирович зображення 14
Стороженко Артем Володимирович зображення 15
Стороженко Артем Володимирович зображення 16
Стороженко Артем Володимирович зображення 17
Перейти на сторінку лікаря
Стороженко Артем Володимирович
Лікар-стоматолог, ортопед, гнатолог, хірург
Нікітюк Віталій Валерійович
Лікар-стоматолог, хірург, імплантолог
Стороженко Катерина Валеріївна
Лікар-стоматолог, ортодонт
Орєхова Наталія Миколаївна
Лікар-стоматолог, терапевт, парадонтолог, лікар вищої категорії
Єфименко Ірина Валеріївна
Лікар-стоматолог, терапевт
Мовчан Сергій Миколайович
Лікар-стоматолог, терапевт

Відгуки
наших клієнтів

НА ПОСЛУГИ ТЕРАПІЇ ТА ХІРУРГІЇ
Акція! Сімейна знижка - 5%

Хочете жити довго в здоров'ї - приходьте на консультацію в стоматологію Why DR (Вайдер) в Києві

Життя-це найцінніше, що є у кожного з нас. І прожити її розсудлива людина хоче повноцінно, маючи відмінне здоров'я. Наше самопочуття є результатом роботи кожного з внутрішніх органів і систем, що в сукупності і дає результат – ми відчуваємо себе бадьоро, енергійно і активно або ж розуміємо, що організм дає збій і необхідно зайнятися лікуванням. І тут настав час поговорити про те, як пов'язані наші зуби, внутрішні органи, системи і загальне самопочуття кожного з нас.

Історія зв'язку стану зубів і здоров'я в цілому

Якщо звернутися до історії, ми можемо знайти опис зв'язку зубів і внутрішніх органів у найдавніших джерелах. Поділимось з Вами:

 • Передні зуби, різці верхні і нижні – вуха, нирки, сечовий міхур, статева система. Можуть попереджати про ризик розвитку простатиту, циститу, пієлонефриту та отиту. Може підвищуватися чутливості при болю в суглобах;
 • Ікла – несуть відповідальність за жовчний міхур і печінку і можуть свідчити про загрозу гепатиту і холециститу;
 • Премоляри (малі корінні зуби) – ілюструють стан справ товстого кишечника і легень. Якщо погіршується стан цих зубів це може бути свідченням бронхіту, пневмонії, дисбактеріозу і коліту;
 • Моляри (великі корінні зуби) – мають зв'язок з підшлунковою залозою, шлунком, селезінкою. Особливу загрозу може відчувати ендокринна система;
 • Зуби мудрості – мають зв'язок з серцем і всієї серцево-судинною системою, мозком і тонким кишечником. Тут можна побачити насувається загрозу гіпертонії, ішемічної хвороби серця.

Стоматолог (Позняки) при огляді може побачити ознаки, які можуть дати можливість своєчасно відреагувати та прийняти заходи по лікуванню на ранніх стадіях.

Сучасна стоматологія Вайдер на Позняках

стоматологiя на Позняках
Наш керівник в кріслі пацієнта

Медицина часто підтверджує фактами знання, до яких стародавні цілителі прийшли методами спроб і помилок. Давайте і з ними ознайомимося.

Нервова система, яка влаштована складно, що легко пояснити функціями, за виконання яких вона відповідальна. Зуби пов'язані з нервовою системою наступним чином – трійчастий нерв з'єднує лобовий ділянку черепа з щелепами нижній і верхній, тобто об'єднує зуб і три площини з системою, робота якої впливає на всі фізіологічні процеси, є її частиною. При видаленні зуба відбувається обрив відростка трійчастого нерва, який є частиною мозку.

Не менше уваги необхідно приділити викривленого зубному ряду і бруксизму (надмірне стискання зубів, яке призводить до передчасного стирання). Відбувається нерівномірне навантаження на м'язи, що піднімають і опускають нижню щелепу. Це призводить з часом до дисбалансу і порушення нейро-м'язової гармонії тіла.

Має місце і зворотна реакція, коли проблеми зі здоров'ям певних внутрішніх органів впливають на стан зубів і порожнини рота.

Поширені перерахуємо:

 • Виразка шлунка або дванадцятипалої кишки може призвести до запалення ясен і тканин пародонту, захворювання пародонтит;
 • Проблеми з ШКТ сприяють посиленому утворенню зубного каменю. Бактерії Helicobacter pylori, що живуть в зубному камені, є причиною виникнення виразки шлунка і дванадцятипалої кишки;
 • Карієс, який не пролікований на ранніх стадіях, що призводить до формування сприятливого середовища для розвитку хвороб ясен - пульпіту, періодонтиту;
 • При наявності запальних процесів в тканинах пародонта, через ушкоджені ясна, в кровоносну систему людини масово починають цілодобово надходити хвороботворні бактерії і мікроорганізми, які поширюються по всьому організму і вражають внутрішні органи;

Наслідки захворювань зубів можуть проявитися самим несподіваним для людини чином. Часто люди, що мають хронічне нездужання, займаються лікуванням наслідків, а не причини. Не кожному в голову приходить ідея зв'язати стан здоров'я внутрішніх органів і зубів. А зв'язок очевидна, досліджена і доведена сучасними вченими.

Будь-який вплив на зуби відразу відображається на томографії головного мозку, який починає перебудовувати активність в одних зонах і знижувати чутливість до інших. Формула проста – навантаження, яка була розподілена рівномірно, тепер розділена з іншого – на що посилилася, де то послабилася. Деякі органи починають працювати на знос, а інші не виконують повною мірою свою функцію. Баланс порушується і нам доводиться мати справу з вирішенням проблем зі станом здоров'я.

стоматология Киев Позняки
Щасливий пацієнт після процедур в клініці WhyDR (Вайдер)

Причини, які призводять до втрати зуба, ви можете переглянути на нашому сайті в розділі ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ, категорії ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ. Безумовно завдання лікаря-стоматолога використовувати будь-яку можливість для збереження власного зуба пацієнта.

Крім непереборних причин, часто, рекомендація на видалення є наслідком відсутності своєчасного лікування, на жаль. При регулярному відвідуванні, один раз в шість місяців, для профілактичного огляду і професійного чищення зубів у більшості випадків таких радикальних заходів можна було б уникнути.

Добре те, що сучасна стоматологія в Києві на Позняках (вул. Ахматової) дозволяє відновити рідну зуб навіть при сильному руйнуванні. Якщо ж це не представляється можливим з об'єктивних причин, не можна залишати зубний ряд не повним надовго. Природа не терпить порожнечі. Необхідно замінити втрачений зуб на імплантат з коронкою, який візьме на себе виконання функціонального навантаження і баланс буде збережено. Про те, які способи і методи відновлення зубного ряду пропонуємо нашим Пацієнтам, ми детально розповідаємо в розділах сайту ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ, ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ, ОРТОДОНТІЯ.

Страхи про стоматології

Страх болю, який вважається традиційним, вже можна вважати своє віджив. Часи криків через двері стоматолога не в такому далекому, але все ж у минулому. На зміну йому прийшли сумніви і побоювання з приводу ціни на послуги стоматології в Києві на Позняках (Дарницький район). Ми відкрито розміщуємо інформацію на сайті в розділі ЦІНА.

Раціонально не спиратися на сторонній досвід і приймати рішення тільки після огляду у стоматолога-терапевта, а при необхідності і у профільних фахівців – хірурга, ортопеда, ортодонта. Індивідуальний план лікування, в якому вказані всі необхідні маніпуляції, кількість відвідувань медичного центру і вартість курсу лікування Ви отримаєте на руки за результатами консультації та за підсумками консиліуму фахівців нашого медичного центру.

стоматология на Ахматовой
Консультація пацієнта в клініці WhyDR (Вайдер)

Перша інвестиція в своє здоров'я це лише 30 хвилин в комфортному стоматологічному кріслі плюс час, яке знадобиться, щоб дістатися до нас в стоматологію Why DR (Вайдер) в Києві, Позняки.

Як економити на стоматології

Якщо Вашим бажанням є одержувати послуги стоматології в Києві недорого, кращий спосіб це вкладати кошти в профілактику. Для цього необхідно не так багато, а саме:

 • Усунення наявних захворювань;
 • Регулярні профілактичні огляди;
 • Професійна гігієнічна чистка зубів один раз в пів року;
 • Використання підібраних лікарем-гігієністом індивідуально засобів для домашнього догляду, які своєчасно замінюються (зубна щітка один раз у три місяці).

Чому варто відвідати стоматологію Why DR (Вайдер) - Київ Позняки

Нам просто відповідати на це питання, так як ми обрали шлях і дотримуємося наших цінностей. Ми створюємо культуру турботи про здоров'я зубів і порожнини рота, об'єднуємо людей у спільноту, де дотримуємося щодня принципи:

Турбота про Вас, Ваших дітей і батьків;

Довіра: регулярний контроль якості медичних послуг, дотримання встановлених норм і стандартів, закупівля та використання сертифікованих матеріалів і обладнання;

Репутація: гарантії на виконані роботи (розміщено на сайті), постійний контакт з Пацієнтами, отримання і обробка зворотного зв'язку, постійне поліпшення сервісу;

Чесність – нічого зайвого, обґрунтовану і аргументовану план лікування, відкриті і зрозумілі прайси та акції (розміщено на сайті).

Якщо у Вас залишилися питання, що Адміністратор з задоволенням допоможе отримати відповіді на них.Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер) Київ,

Позняки, вул.Анни Ахматової, 5 (м. Харківська)

Здоров'я і краса-нічого зайвого!