Записатися на прийом
Пн-Пт 10:00 - 20:00 Сб 10:00 - 17:00

Ласкаво просимо в WDR «Вайдер»!

Стоматологія WDR «Вайдер» почала свою роботу в 2015 році. Наша клініка — центр естетичної стоматології для всієї родини, в якій функціональність і довговічність є фундаментом будь-якої процедури: кожен пацієнт отримує результат, який буде радувати і красою, і надійністю.

У 2018 року ми провели повне оновлення клініки. Наші досягнення з цього моменту можна виміряти в цифрах:

100%

лікувань без ускладнень

2300

задоволених лікуванням пацієнтів

0% 

«плинності» серед лікарів

4,8

оцінка клініки в Google на підставі відгуків реальних пацієнтів

Сучасне обладнання, матеріали та препарати для знеболювання; європейські протоколи лікування; досвідчені лікарі-стоматологи; зручне розташування з паркуванням на Позняках — основні причини, за якими пацієнти вибирають стоматологію WDR «Вайдер».

У нас проста і зрозуміла формула розрахунку вартості послуг:

Ціна на лікування зубів = кращі препарати і медикаменти на ринку + майстерність лікарів

У клініці WDR «Вайдер» ви отримаєте лікування за середньою ціною на ринку, а якість виконання робіт і психологічний комфорт від перебування в клініці при цьому значно перевищать ваші очікування.

 

Особливості роботи WDR «Вайдер»

Особливості лікуванняОсобливості сервісу
Проводимо консультацію і лікування тільки після встановлення особистого контакту, тобто коли спілкування зі стоматологом для вас або вашої дитини стане комфортним.Приймаємо телефонні дзвінки, заявки на сайті, листуємося з пацієнтами на сторінках в Facebook/Instagram або через чат на сайті в режимі 24/7.
Приділяємо стільки часу, скільки буде необхідно, щоб відповісти на всі питання по майбутнім маніпуляціям. Супроводжуємо в процесі лікування і поділяємо радість від результату.На першій консультації складаємо індивідуальний план лікування, який дозволяє оцінити необхідні інвестиції часу і вартість лікування ще до його початку.
Наші лікарі не качають докірливо головою, коли бачать запущені захворювання зубів. Не важливо, чому ви не зверталися за стоматологічною допомогою раніше, найголовніше — зараз ви тут. І ми зробимо все, щоб допомогти.Ніколи не «спамимо». Навіть коли потрібно своєчасно нагадати пацієнту про час візиту до стоматолога на профілактичний огляд або професійну чистку, ми робимо це вручну, а не через спеціальні програми.

 

Зручний запис на прийом

Адміністратор зорієнтує по тривалості лікування і запропонує час, зручний вам — перша або друга половина дня, будній день або вихідний. 

Щоб заощадити ваш час, при необхідності ми попередимо про необхідні обстеженнях (наприклад, комп'ютерна томографія перед консультацією з імплантації або проба на алергени дітям) і допоможемо з записом в профільний центр. 

За день до візиту адміністратор нагадає про майбутнє лікування, направить рекомендації з підготовки та пояснить, як дістатися до клініки на громадському транспорті або автомобілі.

 

Послуги стоматології

Діагностичний огляд для формування індивідуального плану лікування із зазначенням термінів і вартості. Детальніше

Естетична стоматологія для зміни кольору і корекції форми зуба, усунення щілин між зубами (диастем і трем), заміни потемнілих пломб тощо. Детальніше

Лікування захворювань околозубних тканин — ясен, кісток і зв'язок. Детальніше

Виправлення прикусу: установка знімних ортодонтичних конструкцій, брекет-систем, елайнеров і трейнерів. Детальніше

Лікування різних захворювань зубів і порожнини рота, від непомітного поверхневого карієсу до запалення зубних нервів. Детальніше

Відновлення зубного ряду — установка коронок на рідний зуб, вживлення імплантатів на місце втрачених зубів, протезування на імплантатах, бюгельне протезування, мікропротезування. Детальніше

Професійне чищення зубів і видалення зубного каменю — процедури, які зроблять ваші зуби здоровими, а посмішку — красивою. Детальніше

Уроки гігієни для дітей, герметизація фісур, фторування зубів, кольорові пломби, сувеніри та подарунки — дитяча стоматологія. Детальніше

Хірургічні стоматологічні втручання — видалення зубів будь-якої складності, кісткова пластика, пластика м'яких тканин. Детальніше

Сучасне відновлення втрачених зубів, установка імплантатів провідних виробників — імплантація зубів з 99% приживання імплантатів. Детальніше

 

Стоматологи WDR «Вайдер» на Позняках

Всі стоматологи клініки WDR «Вайдер» позитивно і відкрито спілкуються з пацієнтами: вміють зрозуміло пояснити будь-який клінічний випадок і супроводити кожного пацієнта на всіх етапах лікування. 

Також вони регулярно навчаються і підвищують кваліфікацію, щоб забезпечити уважність і акуратність в кожному проведеному лікуванні і наданій стоматологічній допомозі.

Артем Володимирович Стороженко — ортопед, гнатології, хірург. Виконує роботи будь-якої складності, фундаментально володіє науковою базою і щодня використовує в роботі новітні досягнення в області відновлення зубного ряду. Розповідає просто про складне і, завдяки своєму почуттю гумору, заряджає пацієнтів відмінним настроєм.

Віталій Валерійович Никитюк — хірург, имплантолог. Працює з точністю і передбачувано позитивним результатом, тому що комплексно підходить до вирішення стоматологічних задач. Вміє зрозуміло пояснити будь-які процедури, встановлює контакт і супроводжує пацієнтів на всіх етапах лікування.

Катерина Валеріївна Стороженко — ортодонт. Доцент в університеті імені О. О. Богомольця. Терпляче і вдумливо підходить до кожного індивідуального випадку ортодонтичного лікування у дітей та дорослих. Дуже позитивна, відкрита і комфортна в спілкуванні.

Наталія Миколаївна Орєхова — стоматолог-терапевт вищої категорії, естетист. Працює зі складними ендодонтичним діагнозами і рятує навіть самі «проблемні» зуби. Багаторічний досвід і професіоналізм дають пацієнтам Наталії впевненість в неодмінно сприятливому результаті лікування.

Сергій Миколайович Мовчан — стоматолог-терапевт. Веде прийом дорослих і дітей. Вміє домовитися навіть з тими маленькими пацієнтами, батьки яких вже втратили надію на комфортне лікування для їх дитини. Уважно і акуратно проводить планове лікування і надає екстрену стоматологічну допомогу.

Ірина Валеріївна Єфименко — стоматолог-терапевт, гігієніст, дитячий стоматолог. Постійно навчається і розвивається, удосконалює свої навички і підтримує неприхований інтерес до результатів роботи. Проводить докладні консультації і захоплюючі уроки гігієни, під час лікування завжди уважна до деталей. В основі її підходу — безумовний психологічний комфорт пацієнтів.

 

Спільнота

Сімейний стоматологічний центр WDR «Вайдер» — це не тільки відновлення естетики, лікування і профілактика зубних захворювань.

Наша мета — об'єднати в співтовариство людей, які піклуються про здоров'я і красу своїх зубів.

Кожен день співробітники клініки вносять свій внесок в розвиток культури турботи про здоров'я зубів українців і пацієнтів з інших країн:

 • проводимо дитячі дні, щоб малюки познайомилися зі стоматологією і правилами чищення зубів, «полікували» зуби лікарям і батькам; 
 • організуємо навчальні семінари, на яких розповідаємо про догляд за посмішкою; 
 • публікуємо статті на тему правильної турботи про ротову порожнину в онлайн-виданнях.

Ми вкладаємо душу в те, що робимо, так як нам дуже подобається наша робота. Ми з вами надовго.

Якщо ви вибираєте клініку або лікаря і не хочете помилитися при такому розмаїтті пропозицій на ринку, — запишіться до нас на прийом будь-яким зручним способом (по телефону, через форму на сайті або чат) і переконайтеся в тому, що стоматологія може бути комфортною для всієї родини!

 

Відгуки
наших клієнтів

 • 15.11.2021 Вікторія
  Ставила брекеты в стоматологии WDR на Позняках, сделали все отлично, хорошие, квалифицированные специалисты. Катерина Валерьевна просто чудо!
  Читати далі
 • 04.11.2021 Артем
  Дуже вдячний всьому колективу ! Лікують професійно, якісно, безболісно, комфортно та швидко! Персонал чемний, вихований з гарним почуттям гумору))) Мати з Вами справу - одне задоволення! Успіхів ВАМ !!!
  Читати далі