Повний цикл послуг - починаючи від відбілювання зубів і закінчуючи установкою вінірів

Естетична стоматологія в Києві - клініка WhyDR (Вайдер)

Кожна сучасна людина хоче володіти здоровою, красивою і білосніжною посмішкою. На сьогоднішній день це є показником здоров'я, молодості, краси та успіху в деякому роді. Це просто пояснити. Людина, яка має відкриту, красиву посмішку розташовує до спілкування, контакту, взаємодії. Таке враження, що навіть труднощі долає легше і результатів досягає швидше.

Але що ж робити, якщо природа не надала в розпорядження ідеальні зуби і життя без «голлівудської усмішки» вже не здається таким радісним? Не варто засмучуватися, в цьому випадку Вам потрібно познайомитися з естетичної стоматологією в Києві та прийняти рішення зайнятися своїми зубами, скористатися сучасними технологіями і можливостями медицини.

Які завдання можна вирішити з допомогою естетичної стоматології

Естетична стоматологія - це комплекс медичних заходів, які спрямовані на відновлення форми, кольору і зовнішнього вигляду зуба або ж зубного ряду. В цьому напрямку працюють фахівці різних профілів. Це командна робота лікаря-гігієніста, терапевта, ортопеда. У медичному центрі Why DR (Вайдер) команда проводить консиліуми для формування індивідуального плану лікування. Необхідно враховувати стан здоров'я і побажання кожного Пацієнта щоб отримати найкращий результат.

За допомогою естетичної стоматології Ви можете назавжди позбутися проміжків між зубами, виправити непривабливу форму зубів, навіть змінити лінію і форму посмішки. І це не фантастика і не красива казка, це можливість, яку має у своєму розпорядженні сучасна людина.

Що необхідно зробити, щоб скористатися можливостями естетичної стоматології в Києві

Для того, щоб перейти до етапу краси, необхідно пройти попередню підготовку, адже естетика не замінює функціонал і здоров'я зубів. Ми наведемо максимально повний список попередніх заходів для Вашого ознайомлення:

 • Зробити панорамний знімок (ортопанограмма). Це рентгенівський знімок верхньої та нижньої щелеп. На підставі вивчення даних знімка лікарі зможуть скласти індивідуальний план лікування;
 • При наявності захворювань зубів і порожнини рота необхідно провести лікування, те, що називають санацією порожнини рота;
 • При показаннях провести лікування каналів – ендодонтичне лікування;
 • Видалити залишки зруйнованих зубів, кісти;
 • Відновити цілісність зубного ряду за допомогою імплантатів і коронок;
 • Провести ортодонтичне лікування – вирівнювання прикусу за допомогою брекет систем або елайнерів;
 • Створити відповідний контур десни!

Не потрібно лякатися! Найімовірніше Вам знадобиться тільки частина з зазначених процедур. Самий перший крок це візит на огляд до лікаря терапевта, який дасть індивідуальні рекомендації для формування плану лікування, необхідних процедур і маніпуляцій. В плані будуть вказані кількість візитів в медичний центр і бюджет на курс лікування. Ця інформація дасть Вам підстави для планування часу і коштів.

Естетична стоматологія в Києві - на які процедури Ви можете розраховувати

Після вирішення всіх питань можна переходити до завершального етапу формування естетики посмішки. Медичний центр Why DR (Вайдер) в Києві пропонує наступний спектр послуг в естетичній стоматології:

 • Відбілювання зубів системами Magic Smile і BEYOND;
 • Художня реставрація зубів різного ступеня складності;
 • Корекція раніше запломбированного зуба;
 • Установка вінірів і ультратонких вінірів на зуби;
 • Внутріканальне відбілювання зубів!

В залежності від індивідуальних потреб кожного Пацієнта ці стоматологічні процедури виконуються як окремо, так і комплексом, у встановленій послідовності. Підсумком роботи над естетикою посмішки є наявність у Пацієнта повного зубного ряду, а це мінімум 28-м зубів (без зубів мудрості). Кожен з яких здоровий, має красиву форму, відтінок і блиск.

Інформація про ціни на естетичну стоматологію на сайті медичного центру WhyDR (Вайдер)

З вартістю на процедури і маніпуляції Ви можете ознайомитися на сайті в розділі ЦІНИ, в категорії ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ. А так же, більш детальну інформацію про відбілюванні зубів, вініри на зуби і процедурах реставрації зубів ми розмістили в розділі ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ, у відповідних категоріях.

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них. Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, Позняки, вул.  Анни Ахматової, 5

Ми раді нашим Пацієнтам!

Вартість послуги

Послуга
Ціна

Художня реставрація зуба/Композитний вінір

1300-1800 грн

Відбілювання зубів Magic Smile

1490 грн

Відбілювання зубів Beyond

3500 грн

Керамічний вінір

5000 грн

Ультратонкий вінір (Люмінір)

9000 грн

Комплекси естетичної стоматології

   

Комплекс "Керамічний вінір"

7900 грн

Комплекс "Ультратонкий вінір (Люмінір)"

11900 грн

Записатися на прийом
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

 • 13.08.2020 Галина
  Хочу поблагодарить клинику,,WHY DR,," за КРАСИВУЮ УЛЫБКУ!!!! За тот бесценный подарок который получила от директора клиники Филиппа Игоревича,скидки с его стороны помогли завершить до конца сложную работу по имплантации и протезированию зубов. Спасибо огромное ,Никитику Виталию Валерьевичу ,за его профессионализм. Он с первой минуты общения вселяет уверенность и не вызывает тени сомнения в конечном результате. Не смотря на молодость коллектива, их уверенность и стремление к новым высоким технологиям,желание идти в ногу со временем,говорят о том,что ты в надёжных руках!!! Благодарна ортопеду Стороженко Артёму за искренность,профессионализм и лёгкость общения!!!! Спасибо всему коллективу за широкую и красивую улыбку! Процветания Вашей клинике!
  Читати далі
 • 22.06.2020 Наталья Григорьевна
  Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
  Читати далі