Повний цикл послуг - починаючи від відбілювання зубів і закінчуючи установкою вінірів
Ресурс 1
Ресурс 1
Ресурс 1
Послуга
Ціна

Художня реставрація зубів Estelite

1300-1800 грн

Керамічний вінір

5000 грн

Ультратонкий вінір (Люмінір)

9000 грн

Відбілювання зубів Magic Smile

1490 грн

Відбілювання зубів Beyond

3500 грн

Записатися на прийом

Естетична стоматологія в Києві - клініка WhyDR (Вайдер)

Кожна сучасна людина хоче володіти здоровою, красивою і білосніжною посмішкою. На сьогоднішній день це є показником здоров'я, молодості, краси та успіху в деякому роді. Це просто пояснити. Людина, яка має відкриту, красиву посмішку розташовує до спілкування, контакту, взаємодії. Таке враження, що навіть труднощі долає легше і результатів досягає швидше.

Але що ж робити, якщо природа не надала в розпорядження ідеальні зуби і життя без «голлівудської усмішки» вже не здається таким радісним? Не варто засмучуватися, в цьому випадку Вам потрібно познайомитися з естетичної стоматологією в Києві та прийняти рішення зайнятися своїми зубами, скористатися сучасними технологіями і можливостями медицини.

Які завдання можна вирішити з допомогою естетичної стоматології

Естетична стоматологія - це комплекс медичних заходів, які спрямовані на відновлення форми, кольору і зовнішнього вигляду зуба або ж зубного ряду. В цьому напрямку працюють фахівці різних профілів. Це командна робота лікаря-гігієніста, терапевта, ортопеда. У медичному центрі Why DR (Вайдер) команда проводить консиліуми для формування індивідуального плану лікування. Необхідно враховувати стан здоров'я і побажання кожного Пацієнта щоб отримати найкращий результат.

За допомогою естетичної стоматології Ви можете назавжди позбутися проміжків між зубами, виправити непривабливу форму зубів, навіть змінити лінію і форму посмішки. І це не фантастика і не красива казка, це можливість, яку має у своєму розпорядженні сучасна людина.

Що необхідно зробити, щоб скористатися можливостями естетичної стоматології в Києві

Для того, щоб перейти до етапу краси, необхідно пройти попередню підготовку, адже естетика не замінює функціонал і здоров'я зубів. Ми наведемо максимально повний список попередніх заходів для Вашого ознайомлення:

 • Зробити панорамний знімок (ортопанограмма). Це рентгенівський знімок верхньої та нижньої щелеп. На підставі вивчення даних знімка лікарі зможуть скласти індивідуальний план лікування;
 • При наявності захворювань зубів і порожнини рота необхідно провести лікування, те, що називають санацією порожнини рота;
 • При показаннях провести лікування каналів – ендодонтичне лікування;
 • Видалити залишки зруйнованих зубів, кісти;
 • Відновити цілісність зубного ряду за допомогою імплантатів і коронок;
 • Провести ортодонтичне лікування – вирівнювання прикусу за допомогою брекет систем або елайнерів;
 • Створити відповідний контур десни!

Не потрібно лякатися! Найімовірніше Вам знадобиться тільки частина з зазначених процедур. Самий перший крок це візит на огляд до лікаря терапевта, який дасть індивідуальні рекомендації для формування плану лікування, необхідних процедур і маніпуляцій. В плані будуть вказані кількість візитів в медичний центр і бюджет на курс лікування. Ця інформація дасть Вам підстави для планування часу і коштів.

Естетична стоматологія в Києві - на які процедури Ви можете розраховувати

Після вирішення всіх питань можна переходити до завершального етапу формування естетики посмішки. Медичний центр Why DR (Вайдер) в Києві пропонує наступний спектр послуг в естетичній стоматології:

 • Відбілювання зубів системами Magic Smile і BEYOND;
 • Художня реставрація зубів різного ступеня складності;
 • Корекція раніше запломбированного зуба;
 • Установка вінірів і ультратонких вінірів на зуби;
 • Внутріканальне відбілювання зубів!

В залежності від індивідуальних потреб кожного Пацієнта ці стоматологічні процедури виконуються як окремо, так і комплексом, у встановленій послідовності. Підсумком роботи над естетикою посмішки є наявність у Пацієнта повного зубного ряду, а це мінімум 28-м зубів (без зубів мудрості). Кожен з яких здоровий, має красиву форму, відтінок і блиск.

Інформація про ціни на естетичну стоматологію на сайті медичного центру WhyDR (Вайдер)

З вартістю на процедури і маніпуляції Ви можете ознайомитися на сайті в розділі ЦІНИ, в категорії ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ. А так же, більш детальну інформацію про відбілюванні зубів, вініри на зуби і процедурах реставрації зубів ми розмістили в розділі ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ, у відповідних категоріях.

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них. Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, Позняки, вул.  Анни Ахматової, 5

Ми раді нашим Пацієнтам!

Записатися на
Безкоштовну консультацію
Відгуки
наших клієнтів
 • 13.08.2020
  Хочу поблагодарить клинику,,WHY DR,," за КРАСИВУЮ УЛЫБКУ!!!! За тот бесценный подарок который получила от директора клиники Филиппа Игоревича,скидки с его стороны помогли завершить до конца сложную работу по имплантации и протезированию зубов. Спасибо огромное ,Никитику Виталию Валерьевичу ,за его профессионализм. Он с первой минуты общения вселяет уверенность и не вызывает тени сомнения в конечном результате. Не смотря на молодость коллектива, их уверенность и стремление к новым высоким технологиям,желание идти в ногу со временем,говорят о том,что ты в надёжных руках!!! Благодарна ортопеду Стороженко Артёму за искренность,профессионализм и лёгкость общения!!!! Спасибо всему коллективу за широкую и красивую улыбку! Процветания Вашей клинике!
  Читати далі
  Галина
 • 22.06.2020
  Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
  Читати далі
  Наталья Григорьевна
Залишити відгук