Професійна гігієна ротової порожнини - це запорука бездоганної посмішки

Гігієна ротової порожнини в Києві - клініка whydr (Вайдер)

Багато хто не замислюються, наскільки важлива професійна гігієна порожнини рота, та й просто не знають, що це?

Професійна гігієна зубів - це комплексне чищення всіх зубів в кріслі у стоматолога і тільки у нього!

Напевно у Вас виникало питання, чому недостатньо того що я чищу зуби вдома? Важкодоступні місця - це не вигадки маркетологів для реклами зубних щіток, а реальність. Провідні фахівці довели, що над-, і під’ясеневий наліт, а внаслідок камінь, людина не може вичистити самостійно, при цьому навіть якщо він використовує електричну щітку, іригатор, флоси і йоржики два рази на день.

Профілактика проводиться один раз на півроку. Завдяки професійній гігієні Ви зможете подбати про здоров'я своїх зубів, вберегти їх від стоматологічних захворювань таких як гінгівіт, пародонтит і навіть карієс, а знаєте чому? Лікар вчасно зможе помітити що починається карієс і він не переросте в більш складні і дорогі плани лікування пульпіту і періодонтиту.

Давайте ж розберемося, що входить в поняття професійна гігієна порожнини рота.

Професійної гігієною порожнини рота називається комплекс медичних маніпуляцій, завданням яких є:

• Прибрати зубний камінь, який розташований над і під яснами

• Видалити зубний наліт

• Заполірувати поверхні зубів

• Провести ремінералізацію зубів, тобто насичення емалі зуба мінеральними компонентами, що приводить до відновлення структури.

Як проводиться професійне зняття зубних відкладень

Професійне чищення зубів в клініці WhyDR (Вайдер) проводить лікар-гігієніст.

Перший етап комплексних процедур полягає у видаленні мінералізованих над- і під’ясеневих зубних відкладення (зубний камінь) ультразвуком. Ультразвуковий скейлер відокремлює зубний камінь від поверхні зуба, не пошкоджуючи при цьому емаль.

Після чого, за допомогою апарату Air-Flow видаляється зубний наліт.

Ми використовуємо порошок KaVo PROPHYpearls, який представляє з себе сферичні гранули, що дозволяє отримати оптимальну потужність очищення: кругла форма гранул забезпечує більшу кількість контактних точок, ніж звичайний порошок і, відповідно, очищає більш ефективно. Крім того, завдяки відсутності гострих країв, частинки порошку надають виключно дбайливий вплив на зуби.

Використання спеціалізованого обладнання і препаратів дає можливість очистити не тільки видимі поверхні зубів, а також проміжки між ними.

Далі проводиться полірування поверхні зубів. Цей етап необхідний для згладжування поверхні емалі і закріплення ефекту від маніпуляції.

Етап глибокого фторування спрямований на зміцнення емалі зубів.

У сучасній стоматології процедура професійної гігієни порожнини рота проводиться без хворобливих відчуттів для Пацієнта.

Після проведення процедури Лікар надає рекомендації по індивідуальній гігієні в домашніх умовах:

• підбере засоби по догляду за зубами і порожниною рота;

• при першому отриманні процедури професійної гігієни в WhyDR (Вайдер), навчить правильному виконанню щоденних гігієнічних процедур для підтримки здоров'я зубів і порожнини рота;

• складе індивідуальний план профілактичних заходів;

• при необхідності направить на огляд до профільного фахівця - терапевта, ортопеда, ортодонта або хірурга.

Після проведення професійної гігієни Ви отримуєте зуби з природним кольором і блиском, що робить посмішку блискучою і чарівною.

Як часто необхідно робити професійну чистку

Згідно з рекомендаціями Європейської та Американської асоціацій стоматологів, проводити цю комфортну процедуру рекомендується раз в 6 місяців. Це допоможе Лікарю своєчасно виявити перші ознаки захворювань і Пацієнту уникнути неприємних сюрпризів, розвитку прогресивних форм захворювань зубів і порожнини рота, великих фінансових витрат на лікування.

Ми хочемо дбати про здоров'я і красу Вашої посмішки - адже це і є наша робота!

Які причини утворення зубного нальоту і зубного каменю

Зубний наліт з часом, без належного професійного догляду, перетворюється на зубний камінь.

Причинами виникнення зубного нальоту можуть бути:

• Зубна паста, яка не відповідає індивідуальним потребам Пацієнта

• Невміла і неякісна домашня гігієна порожнини рота: неправильна техніка чищення зубів, погана щітка

• Відсутність гігієни міжзубних проміжків

• Надмірне вживання чаю, кави, алкоголю, газованих напоїв, свіжих соків

• Відсутність в раціоні харчування достатньої кількості овочів і вітамінів

• Неправильний прикус

• Прийом деяких лікарських препаратів

Професійний догляд за порожниною рота необхідний як дорослим, так і дітям.

Ми запрошуємо сформувати в Ваших сім'ях культуру профілактики і кожні півроку приходити з дитиною на огляд, а також професійне чищення зубів.

Обов'язково проводити професійну гігієну порожнини рота перед процедурою відбілювання зубів, встановлення коронок, вінірів, брекет систем. Це дозволить правильно підібрати колір і якісно виконати роботу.

Під час профілактичного огляду і професійного чищення зубів, Ви отримуєте рекомендації Лікаря-гігієніста по підбору засобів для догляду за зубами, план профілактичних заходів, навчання правилам індивідуальної гігієни порожнини рота, а також зубну щітку в подарунок від WhyDR (Вайдер).

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, ул.Анни Ахматової, 5

Вартість послуги

Послуга
Ціна

Комплексна професійна гігієна порожнини рота з використанням KaVo PROPHYflex Pearls (ультразвук, Air Flow, полірування зубів)

1250 грн

Комплексна професійна гігієна порожнини рота при ортопедичних конструкціях з використанням KaVo PROPHYflex Perio (Air Flow, полірування зубів)

1250 грн

Записатися на прийом
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

  • 13.08.2020 Галина
    Хочу поблагодарить клинику,,WHY DR,," за КРАСИВУЮ УЛЫБКУ!!!! За тот бесценный подарок который получила от директора клиники Филиппа Игоревича,скидки с его стороны помогли завершить до конца сложную работу по имплантации и протезированию зубов. Спасибо огромное ,Никитику Виталию Валерьевичу ,за его профессионализм. Он с первой минуты общения вселяет уверенность и не вызывает тени сомнения в конечном результате. Не смотря на молодость коллектива, их уверенность и стремление к новым высоким технологиям,желание идти в ногу со временем,говорят о том,что ты в надёжных руках!!! Благодарна ортопеду Стороженко Артёму за искренность,профессионализм и лёгкость общения!!!! Спасибо всему коллективу за широкую и красивую улыбку! Процветания Вашей клинике!
    Читати далі
  • 22.06.2020 Наталья Григорьевна
    Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
    Читати далі