Всі види хірургічних послуг - робимо щелепні операції будь-якої складності

Хірургічна стоматологія в Києві - клініка WhyDR (Вайдер)

Насамперед стоматологія як напрям у медицині та Лікар-стоматолог, як фахівець, прагнуть до збереження даного нам здоров'я зубів і порожнини рота. Всі зусилля спрямовані саме на продовження експлуатації рідних зубів. Але не завжди це можливо. Іноді, в інтересах Пацієнта, потрібно хірургічне втручання для відновлення здоров'я, функціональності і краси посмішки. І тоді на перший план виходить хірургічна стоматологія.

Лікар-хірург працює з фахівцями всіх стоматологічних напрямків в тісній зв'язці, консиліумі. При комплексному вирішенні завдань з Пацієнтом працює команда, у якої об'єднують свої зусилля лікарі терапевти, ортопеди, хірурги, імплантології та ортодонти.

Які завдання вирішує стоматологія хірургічна:

 • видалення зубів, тобто їх екстракція;
 • виправлення зубо-щелепних патологій (природжених і набутих);
 • впровадження імплантатів (штучних коренів зубів);
 • підготовка ясен до протезування;
 • проведення операцій по відновленню структури кістки.
 • крім цього в зубної хірургії проводять операції эстетического характеру:
 • френулопластика (висічення вуздечки);
 • гінгівопластика (корекція контуру десни);
 • вестибулопластика (переміщення внутриротовых м'язів).

Хірургічна стоматологія в Києві, з якими проблемами звертаються пацієнти

Частіше до фахівця цього профілю звертаються Пацієнти для видалення зубів, чи можемо використовувати термін екстракція. Ми не перестанемо нагадувати про зусилля по збереженню власних зубів, пломбування, установка коронок на зуби, реставрація та інші маніпуляції. Але в певних випадках єдиним ефективним рішенням все ж є видалення зуба.

У хірургічній стоматології ми поділяємо видалення на екстрену і планову.

Екстрене видалення проводиться відразу ж після діагностування невідкладного стану, це можуть бути:

 • гострі запалення, що поширилися на кістку;
 • сильна, гостра біль, причиною якої є зуб уражений захворюванням і не піддається лікуванню.

Планове ж видалення призначається на зручну дату, проводиться згідно побажань та з урахуванням ритму і стилю життя Пацієнта (наприклад запланований відпустку, важлива подія в житті, планована вагітність, переїзд). В яких випадках проводять планове видалення зуба, перерахуємо основні показання:

 • •начні руйнування зуба, які не залишають можливості і сенсу його зберігати;
 • непрохідність кореневих каналів, яка виникла внаслідок таких захворювань, як кіста, гайморит, хронічний періодонтит;
 • розлом або інше значне пошкодження зуба;
 • сильна рухливість зубів при запущеному пародонтиті;
 • зуб на може сам прорізатися (ретинированный), це викликає біль і запалення;
 • гипердонтія (сверхкомплектные зуби), які впливають на зубний ряд або заподіюють біль;
 • зуб видаляють згідно індивідуального плану ортодонтичного лікування!

Рішення про видалення зуби приймається на підставі ретельного огляду ротової порожнини і вивчення історії хвороби, а так само огляду рентгенівських знімків Пацієнта. Перед видаленням обов'язково зробити знімок, завдяки якому Лікар отримує інформацію про характеристики зуба, а саме форма, довжина, розташування і стан коренів, тканин навколо.

Фахівці працюють з простими і хірургічними (складними) вилученнями. Кожен випадок видалення залежить від індивідуальної ситуації, розміру і розташування зуба, загального стану здоров'я Пацієнта. Але можна говорити про те, що процес займає від тридцяти хвилин до трьох годин.

Видаляти зуби не можна:

 • у періоди загострення хронічних захворювань;
 • при інфаркті, інсульті, гіпертонічному кризі та ін;
 • під час прийому медикаментів, які знижують згортання крові;
 • дні менструації у жінок;
 • 1 і 3 триместрах вагітності – тільки за наявності прямих показань і згоді супроводжуючих лікарів!

Відразу ж після видалення Пацієнт не відчуває сильного дискомфорту і хворобливих відчуттів, так як знаходиться під дією анестезії. Коли її дія припиняється, необхідно прийняти знеболювальний засіб за рекомендацією Лікаря, це полегшить стан навіть після складного хірургічного втручання.

Пацієнт обов'язково отримує рекомендації для періоду адаптації після хірургічного втручання. Ми настійно закликаємо наших Пацієнтів слідувати їм без відхилень. Це дає можливість відновлюватися не більше ніж за 3-10 днів і повертатися до звичного способу життя.

Необхідно звести до мінімуму фізичну активність, не вживати їжу і напої занадто гарячі або холодні, відмовитися від вживання тютюну та алкоголю, обмежити стрес і перевтома, більше відпочивати і спати. Щоб запобігти потраплянню інфекції в лунку видаленого зуба, рекомендується дотримуватися призначення Стоматолога-хірурга по догляду за зубами і порожниною рота в домашніх умовах.

Ми орієнтовані на те, щоб відбувалося видалення з мінімумом неприємних і хворобливих відчуттів для Пацієнта, тому будь-яке хірургічне втручання здійснюється тільки з використанням анестетиків і з чітким дотримуванням за сучасними медичними протоколами.

Як зважитися на видалення

Часто складно прийняти рішення про видалення зуба, можуть бути сумніви, особливо якщо ситуація не однозначна. Ми пропонуємо вибрати лікуючого Лікаря, якому довіряєте і слідувати індивідуальним планом лікування.

План включає в себе всі необхідні маніпуляції, кількість відвідувань медичного стоматологічного центру в Києві, вартість усіх медичних процедур, згідно прайсу. Він складений з урахуванням всіх особливостей Вашого конкретного випадку і дозволяє розуміти й оцінювати ситуацію в цілому. Найчастіше, видалення зубів є рекомендованим етапом у комплексі лікування. Але якщо є можливість, лікарі стоматології WhyDR (Вайдер) в Києві зроблять все для збереження рідної зуба!

Інформація про ціни на хірургічну стоматологію на сайті медичного центру WhyDR (Вайдер)

З вартістю на процедури і маніпуляції Ви можете ознайомитися на сайті в розділі ЦІНИ, в категорії ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ. А так же, більш детальну інформацію про видалення зубів, у тому числі і про дитячої хірургічної стоматології, ми розмістили на ПОСЛУГИ, розділ ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ, підрозділ ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ.

Якщо у Вас залишилися питання, що Адміністратор з задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтесь іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, Позняки, вул. Ганни Ахматової, 5

Ми раді нашим Пацієнтам!

Вартість послуги

Послуга
Ціна

Видалення зубів

     

Видалення молочного зуба

250-450 грн

Комплекс "Видалення однокореневого зуба"

1760 грн

Комплекс "Видалення двокореневого зуба"

1910 грн

Комплекс "Видалення 3-х, 4-х кореневого зуба"

2110 грн

Комплекс "Атипове видалення зуба (І ступінь складності)"

2710 грн

Комплекс "Атипове видалення зуба (ІІ ступінь складності)"

3410 грн

Хірургія з кістковими тканинами

   

Цистектомія з резекцією верхівки кореня

3000 грн

Остеопластика (без вартості матеріалу)

2000-5000 грн

Хірургія з м'якими тканинами

  

Пластика десни біля зуба/імплантату

2600 грн

Висічення вуздечки

1000 грн

Записатися на прийом
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

 • 13.08.2020 Галина
  Хочу поблагодарить клинику,,WHY DR,," за КРАСИВУЮ УЛЫБКУ!!!! За тот бесценный подарок который получила от директора клиники Филиппа Игоревича,скидки с его стороны помогли завершить до конца сложную работу по имплантации и протезированию зубов. Спасибо огромное ,Никитику Виталию Валерьевичу ,за его профессионализм. Он с первой минуты общения вселяет уверенность и не вызывает тени сомнения в конечном результате. Не смотря на молодость коллектива, их уверенность и стремление к новым высоким технологиям,желание идти в ногу со временем,говорят о том,что ты в надёжных руках!!! Благодарна ортопеду Стороженко Артёму за искренность,профессионализм и лёгкость общения!!!! Спасибо всему коллективу за широкую и красивую улыбку! Процветания Вашей клинике!
  Читати далі
 • 22.06.2020 Наталья Григорьевна
  Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
  Читати далі