Лікування пародонтиту в Києві

Здоров'я зубів багато в чому залежить від здоров'я оточуючих їх тканин, тому потрібно уважно ставитися до гігієни порожнини рота і звертатися до лікаря-пародонтолога в Києві навіть при невеликій кровоточивості ясен і зміні їх стану.

Якщо цього не робити, є ймовірність розвитку гінгівіту, який прогресує в пародонтит – захворювання, яке може привести до випадання здорових зубів.

Що таке пародонтит

Пародонтит—це запалення тканин, які оточують і утримують зуб.

Починається розвиток цього захворювання з ясен, після переходить на періодонт і цемент зуба, та, в кінці-кінців, вражає альвеолярну кістку і окістя.

Якщо перевести попередній абзац зі стоматологічного мови на людську, то, якщо вчасно не вилікувати захворювання, відбувається руйнування тих тканин, які утримують зуб на місці.  

В результаті втрачається щільне прилягання м'яких тканин до зуба, зменшується обсяг кісткової тканини, і можна втратити навіть здоровий зуб.

Симптоми пародонтиту

Як і розвиток захворювання, його симптоми починають проявлятися на яснах.

Так для гінгівіту (початкова стадія пародонтиту) характерні:

 • запалення і набряк ясен;
 • кровоточивість ясен;
 • болючість при попаданні їжі в зубо-ясенні кишені;
 • неприємний запах з рота.

Якщо захворювання прогресує, то з'являються нові ознаки – хронічне запалення ясен, хворобливість при жуванні, рухливість і зміщення зубів. На цій стадії глибина зубо-ясенних кишень збільшується до 5 мм і більше.

У процесі подальшого розвитку захворювання і поглиблення ясенних кишень корінь зуба стає чутливим до впливу зовнішніх факторів і оголюється, аж до випадання зуба.

Лікування пародонтиту

Процес лікування пародонтиту залежить від стадії його розвитку.

Лікування початковій стадії пародонтиту полягає у видаленні підясневого зубного каменю і застосуванні медикаментів (полоскання, примочки, гелі, антибіотики) для зняття запалення ясен.

При розвитку захворювання і появі глибоких зубоясеневих кишень може знадобитися відділення ясна, щоб видалити глибокі відкладення каменю і нальоту. Також, іноді проводиться нарощування кісткової тканини при її сильному руйнуванні.

На останній стадії захворювання не завжди вдається зберегти зуб: руйнування тканин може досягти того рівня, коли єдиний варіант – видалення зуба з подальшою імплантацією або установкою мостовидного протеза.

Незалежно від стадії розвитку захворювання, необхідно набагато уважніше ставитися до гігієни зубів в домашніх умовах: крім чищення зубною щіткою і пастою очищати міжзубні проміжки флосом або іригатором.

Ціни на лікування пародонтиту

Ціни на лікування пародонтиту в Києві залежать від стадії захворювання і кількості уражених зубів.

Так, наприклад, ультразвукова чистка і кілька сеансів професійної гігієни одного зуба на початковій стадії захворювання коштують набагато менше, ніж імплантація декількох зубів в разі його прогресування.

Але, з якою б стадією захворювання ви не зіткнулися, пародонтолог в стоматології WDR (Позняки, вул. Ахматової 5) зможе його вилікувати.  

Запишіться на консультацію сьогодні.

Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

 • 13.08.2020 Галина
  Хочу поблагодарить клинику,,WHY DR,," за КРАСИВУЮ УЛЫБКУ!!!! За тот бесценный подарок который получила от директора клиники Филиппа Игоревича,скидки с его стороны помогли завершить до конца сложную работу по имплантации и протезированию зубов. Спасибо огромное ,Никитику Виталию Валерьевичу ,за его профессионализм. Он с первой минуты общения вселяет уверенность и не вызывает тени сомнения в конечном результате. Не смотря на молодость коллектива, их уверенность и стремление к новым высоким технологиям,желание идти в ногу со временем,говорят о том,что ты в надёжных руках!!! Благодарна ортопеду Стороженко Артёму за искренность,профессионализм и лёгкость общения!!!! Спасибо всему коллективу за широкую и красивую улыбку! Процветания Вашей клинике!
  Читати далі
 • 22.06.2020 Наталья Григорьевна
  Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
  Читати далі