Лікування зубних каналів в Києві - клініка whydr (Вайдер)

Кожна людина, яка хоча б раз стикалася з зубним болем, зможе підтвердити, що вона одна з найсильніших. Знаючи будову зуба, ми розуміємо, що болить не він. Біль виникає в зв'язку з нездоровим станом нерва, який називається пульпа. І за таких обставини стоматолог змушений констатувати факт, що врятувати зуб вже не вдасться. Якщо видалений нерв, зуб стає млявим. Це не означає, що його потрібно видаляти. Зуб без нерва залишається на місці, може виконувати функціональне навантаження ще досить довго, але при цьому він буде вже мертвий.

Ендодонтичне лікування, так називається лікування зубних каналів – крайня міра, коли будь-який спосіб зберегти зуб вже недоступний і доводиться видаляти нерв. Тут важливо провести правильне лікування зубних каналів. Це необхідно для того, щоб пролікований зуб зберіг свої функції протягом багатьох років.

У сучасній стоматології надається широкий спектр знеболюючих засобів і препаратів, не потрібно турбуватися про болючі відчуття під час процедури лікування зубних каналів. Анестезія позбавить від дискомфорту.

Які причини для виникнення необхідності ендодонтичного лікування

 • При наявності каріозної порожнини або тріщини, продукти життєдіяльності бактерій проникають вглиб і провокують виникнення запальних процесів;
 • Захворювання ясен, або пародонту;
 • Механічне пошкодження, можна сказати травма, при якій пошкоджений нерв.

Які симптоми захворювання зубних каналів

Зовсім не складно діагностувати запалення пульпи. Хворобливі відчуття, різною мірою інтенсивності, частіше ввечері і в нічний час. Займатися лікуванням і пломбуванням зубних каналів необхідно без зволікань. Запальний процес має властивість прогресувати. При ігноруванні симптомів, інфекція може поширитися на кісткові тканини, які оточують корінь зуба.

Своєчасне рекомендоване видалення нерва часто дозволяє врятувати ситуацію. Пацієнтам, які не отримали лікування зубних каналів в початковій стадії захворювання, доводиться видаляти зуб і замінювати його штучним, імплантатом. Зуби, нерви яких були вилікувані, згідно сучасним ендодонтичним протоколами, в більшості випадків повторно людину не турбують.

Сучасне оснащення медичного центру і професіоналізм лікарів команди Why DR (Вайдер) дають можливість рятувати зуби, навіть з високим ступенем руйнувань. Своєчасне лікування зупиняє розвиток та розповсюдження інфекції, блокує потенційну загрозу захворювань ясен та кісткової тканини. Тобто, кажучи просто – запобігає втрату рідного зуба.

Пломбування і лікування зубних каналів лікарі проведуть комфортно, безболісно і абсолютно безпечно для здоров'я Пацієнтів.

Ми звертаємо вашу увагу на те, що більшість клінічних ситуацій вирішуються швидко, легко і не дорого за умови виявлення захворювань на ранніх стадіях. Це легко організувати. Необхідно лише відвідувати рекомендовані профілактичні огляди і робити професійну чистку мінімум один раз в шість місяців. При такому розпорядку лікуючий лікар зможе відстежувати й аналізувати динаміку стану здоров'я зубів і порожнини рота. Але, якщо Ви відчуваєте біль або дискомфорт, без уповільнень записуйтеся на позапланове відвідування стоматолога. Своєчасне виявлення проблеми допоможе пройти курс лікування без сильних втрат здоров'я, часу і великих бюджетів. А саме головне – дозволить зберегти здоровим свій власний зуб.

Якщо у Вас залишилися питання, що Адміністратор з задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтесь іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в медичному центрі WhyDR (Вайдер)

Київ, Позняки, вул. Анни Ахматової, 5

Здоров'я та краса-Ви будете пишатися своєю посмішкою!

Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

 • 13.08.2020 Галина
  Хочу поблагодарить клинику,,WHY DR,," за КРАСИВУЮ УЛЫБКУ!!!! За тот бесценный подарок который получила от директора клиники Филиппа Игоревича,скидки с его стороны помогли завершить до конца сложную работу по имплантации и протезированию зубов. Спасибо огромное ,Никитику Виталию Валерьевичу ,за его профессионализм. Он с первой минуты общения вселяет уверенность и не вызывает тени сомнения в конечном результате. Не смотря на молодость коллектива, их уверенность и стремление к новым высоким технологиям,желание идти в ногу со временем,говорят о том,что ты в надёжных руках!!! Благодарна ортопеду Стороженко Артёму за искренность,профессионализм и лёгкость общения!!!! Спасибо всему коллективу за широкую и красивую улыбку! Процветания Вашей клинике!
  Читати далі
 • 22.06.2020 Наталья Григорьевна
  Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
  Читати далі