Гарантійні зобов'язання
10-07-2019

У медичному центрі WhyDR (Вайдер) Ви можете отримати широкий спектр стоматологічних послуг. Наша місія звучить наступним чином - ми надаємо кожному Пацієнту професійну і доступну турботу вже сьогодні для створення основи краси і здоров'я зубів протягом усього життя.

Вашу довіру, відгуки та рекомендації членам сім'ї, друзям, колегам і знайомим є підтвердженням того, що ми на вірному шляху. Разом ми зможемо створити культуру турботи про здоров'я зубів і все більша кількість людей в нашому місті будуть відвідувати стоматолога регулярно, із задоволенням.  Основою для відкритого, чесної і ефективної взаємодії з Пацієнтами є наші принципи і цінності, про які ми говоримо на головній сторінці сайту. Гарантії є підтвердженням нашої відкритої, прозорої і простої позиції по відношенню до взаємних зобов'язань.

Які зобов'язання бере на себе WhyDR (Вайдер):

 • Уважне і дбайливе ставлення до кожного Пацієнту;
 • Використання перевірених протоколів лікування, які відповідають клінічним рекомендаціям;
 • Широкий спектр медичних стоматологічних послуг для вирішення питань будь-якої складності;
 • Наявність необхідного обладнання та оснащення для наданого Пацієнтам лікування;
 • Належну кваліфікацію і безперервне навчання персоналу;
 • Якісний результат, що відповідає Вашим очікуванням;
 • Застосування обладнання, інструментів, матеріалів, лікарських препаратів мають сертифікацію, з дотриманням термінів придатності, рекомендованих умов зберігання і експлуатації;
 • Суворе дотримання санітарно-епідеміологічного режиму;
 • Прості, зрозумілі, прозорі ціни на послуги, що відповідають ситуації на ринку, рівнем кваліфікації фахівців, використовуваних матеріалів і технічного оснащення медичного центру;
 • Повний цикл, від первинної консультації і складання індивідуального плану лікування до супроводу в регулярних профілактичних заходах для підтримки здоров'я і краси зубів і порожнини рота наших Пацієнтів.

Гарантія - це в першу чергу зобов'язання медичного центру перед Пацієнтом. Підтвердження того, що встановлена ​​дентальная конструкція, будь то вінір, коронка на зуб, імплантат, керамічна вкладка / накладка, пломба, реставрація або знімний протез виконуватимуть свої прямі функції, зберігаючи свої технічні та естетичні характеристики. У разі відхилення від норми з вини нашого фахівця, вони будуть виправлені в найкоротші терміни і безкоштовно для Пацієнта.

Термін служби-це період часу, на продовженні якого дентальні конструкції продовжать виконувати свої функції, зберігаючи задані естетичні параметри, цілісність і міцність. Термін служби значно вище будь-яких гарантійних зобов'язань.  Гарантія та термін служби дентальних конструкцій застосовні тоді, коли Пацієнти неухильно дотримуються заходів та рекомендації щодо правильного використання та належного догляду.

Послуга

Гарантія

Термін служби

Пломба

1 рік

5 років

Реставрація

1 рік

5 років

Керамічна вкладка/накладка

1 рік

5 років

Вінір

1 рік

5 років

Коронка

2 роки

7 років

Знімний протез

1 рік

5 років

Імплантат

Довічна гарантія від виробника

На протязі життя

Тимчасова коронка

-

1 місяць

Гарантійні зобов'язання вступають в дію з установки конструкції, що підтверджується записом в медичній карті або гарантійному талоні, після повної оплати Пацієнтом отриманих медичних послуг.

Звертаємо Вашу особливу увагу на те, що гарантія діє при наступних умовах:

 • суворе дотримання рекомендацій лікаря;
 • відвідування профілактичних оглядів, відповідно до приписів ст аркуші рекомендацій;
 • проходження курсу професійного чищення зубів з періодичністю не рідше ніж один раз на шість місяців (для дітей і вагітних жінок один раз в три місяці);
 • використання засобів по догляду за зубами і порожниною рота в домашніх умовах, рекомендованих лікарем;

Прострочення контрольного огляду або курсу професійного чищення зубів з боку Пацієнта більш, ніж на 2 місяці призводить до втрати права на гарантії. В інтересах Пацієнта бути впевненим в тому, що лікуючий доктор тримає ситуацію зі здоров'ям зубів і порожнини рота під контролем. Лікар же, в свою чергу, має можливість своєчасно реагувати, запобігати виникнення і розвиток захворювань. Це командна робота, яка створює сприятливі умови для формування стійкої бази по підтримки здоров'я зубів протягом усього життя.

Ви можете не хвилюватися про те, що потрібно стежити за календарем і контролювати дотримання рекомендованих термінів. Цю турботу ми беремо на себе. Ми зателефонуємо і запросимо Вас заздалегідь, щоб надати можливість запланувати відвідування медичного центру в зручний час.