КОРОНКИ ПІД КЛЮЧ

12-07-2019

коронка під ключ києв

Якщо Ви дізналися, що прийшов час встановити коронку або кілька на зуби, напевно вивчаєте пропозиції і робите моніторинг цін на цю процедуру. Якщо це перший подібний досвід у Вашому житті, ми хочемо допомогти розібратися, розповімо що потрібно брати до уваги.

Отже, що Вас чекає? Установка коронки на зуби складається з декількох обов'язкових етапів, уточнимо:

  • консультація та складання індивідуального плану лікування,
  • підготовка зуба (препарування),
  • зняття зліпка, «відбитка» зуба,
  • закріплення тимчасової коронки,
  • виготовлення постійної коронки в зуботехнічній лабораторії,
  • примірка і фіксація;

При кожному відвідуванні, їх потрібно запланувати кілька, так само будуть надані супутні маніпуляції і обов'язкові послуги, які входять в комплекс. Йдеться про знеболювання, індивідуальний медичний стерильний набір, змінення рівня ясен (ретракція) і т.п. Щоразу це позиція в рахунку.  Коли Ви дізнаєтеся тільки вартість коронки, потрібно бути готовим до того, що рахунок буде складатися з безлічі позицій, що відіб'ється і на фінальній сумі.

Але є і хороша новина! Ми робимо пропозицію, яке заощадить Ваш час і бюджет, убезпечить від «сюрпризів» при оплаті, збереже гарний настрій і довіру.

Це коронки «ПІД КЛЮЧ». Ви платите один раз за одну позицію в рахунку і отримуєте весь комплекс від початку до успішного фіналу, тобто прийняття Вами роботи лікаря.

Наш принцип чесність, це в першу чергу прості, зрозумілі і прозорі ціни. З нашими пропозиціями Ви можете ознайомитися в розділі прайса КОМПЛЕКСИ «ПІД КЛЮЧ».

Якщо у Вас залишилися питання, адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, вул. Анни Ахматової, 5

Нічого зайвого, тільки те, що потрібно саме Вам!