Відбілювання зубів – останній штрих для шикарної посмішки!

02-10-2019

Ваші зуби здорові, можна сміливо додати естетики і шику – відбілювання зубів за системою BEYOND (США).

Для Пацієнтів WhyDR (Вайдер) ми передбачили пропозицію – 3500 гривень за процедуру, ефект від якої буде надихати на посмішку не один місяць. Це вигідна інвестиція під враження, яке Ви справляєте на людей.

За результатами досліджень вчених стало відомо, що при знайомстві 47% - це частка уваги, спрямоване на оцінювання посмішки (зуби є показником загального здоров'я людини), 31% - очі, 11% - запах, 7% - одяг і 4% - волосся.

З усміхненими людьми легше мати справу, це підсвідомо розуміє кожен.

А ще, з людиною, яка посміхається, все навколо відчувають себе більш впевненими, спокійними, розташованими до спілкування.

Пропонуємо Вам переконатися на власному прикладі в тому, як працює сила привабливої посмішки і які результати приносять турбота про її здоров'я і красу.

Що потрібно знати про відбілюванні зубів, як підготуватися до процедури, рекомендації, яких необхідно дотримуватися для продовження ефекту від освітлення зубів, можна прочитати на нашому сайті в розділі ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ, в категорії ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ.

Ключова інформація про відбілюванні зубів по системі BEYOND:

 • Під впливом інтенсивного синього світла лампи сертифікованого приладу, активізується нанесений на зуби гель (ясна захищені попередньо, перед початком процедури). У складі засоби для відбілювання зубів перекис водню (Н2О2) і 20-нанометровий діоксид кремнію (SiO2), а так само інші складові;
   
 • Процедура безпосередньо світлового впливу триває 30 хвилин, за цей час відбувається швидке вплив компонентів та світу на 16 зубів, відновлюючи природну білизну Ваших зубів; Після відбілювання системою BEYOND, у Пацієнтів фіксується поліпшення кольору зубів на 5-14 відтінків за шкалою Віта, в середньому більш ніж на 8 відтінків;
   
 • При світловому кабінетному відбілюванні використовуються короткі інтенсивні хвилі синього світла, довжина яких становить 480-520 нанометрів. Світло профільтрованний через 12000 волокон, загальна довжина яких становить 1 милю і, нарешті, через два оптичні лінзи покриті більш ніж 30 захисними шарами, повністю усуваючи шкідливі інфрачервоні і ультрафіолетові промені;
   
 • Завдяки новітнім оптичним технологій, обладнання BEYOND працює при більш низьких температурах, ніж подібні прилади, уникаючи подразнення нервових закінчень зубів;
   
 • Процедура усуває візуальні ефекти, такі як потемніння, від вживання кави і чаю, паління цигарок;
   
 • Система також відбілює зуби, що втратили природну білизну від застосування тетрацикліну або вкрилися плямами від фтору.

Записуйтеся на консультацію до Лікаря-гігієніста прямо зараз, а якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор з задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтесь іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, Позняки, вул. Ганни Ахматової, 5

Здоров'я та краса-Ви будете пишатися своєю посмішкою!