Записатися на прийом
Пн-Пт 10:00 - 20:00 Сб 10:00 - 17:00

Відбілювання зубів – останній штрих для шикарної посмішки!

02-10-2019

Ваші зуби здорові, можна сміливо додати естетики і шику – відбілювання зубів за системою BEYOND (США).

Для Пацієнтів WDR Вайдер ми передбачили пропозицію – процедуру, ефект від якої буде надихати на посмішку не один місяць. Це вигідна інвестиція під враження, яке Ви справляєте на людей.

За результатами досліджень вчених стало відомо, що при знайомстві 47% - це частка уваги, спрямоване на оцінювання посмішки (зуби є показником загального здоров'я людини), 31% - очі, 11% - запах, 7% - одяг і 4% - волосся.

З усміхненими людьми легше мати справу, це підсвідомо розуміє кожен.

А ще, з людиною, яка посміхається, все навколо відчувають себе більш впевненими, спокійними, розташованими до спілкування.

Пропонуємо Вам переконатися на власному прикладі в тому, як працює сила привабливої посмішки і які результати приносять турбота про її здоров'я і красу.

Що потрібно знати про відбілюванні зубів, як підготуватися до процедури, рекомендації, яких необхідно дотримуватися для продовження ефекту від освітлення зубів, можна прочитати на нашому сайті в розділі естетична стоматологія, в категорії відбілювання зубів.

Ключова інформація про відбілюванні зубів по системі BEYOND:

  • Під впливом інтенсивного синього світла лампи сертифікованого приладу, активізується нанесений на зуби гель (ясна захищені попередньо, перед початком процедури). У складі засоби для відбілювання зубів перекис водню (Н2О2) і 20-нанометровий діоксид кремнію (SiO2), а так само інші складові;
  • Процедура безпосередньо світлового впливу триває 30 хвилин, за цей час відбувається швидке вплив компонентів та світу на 16 зубів, відновлюючи природну білизну Ваших зубів; Після відбілювання системою BEYOND, у Пацієнтів фіксується поліпшення кольору зубів на 5-14 відтінків за шкалою Віта, в середньому більш ніж на 8 відтінків;
  • При світловому кабінетному відбілюванні використовуються короткі інтенсивні хвилі синього світла, довжина яких становить 480-520 нанометрів. Світло профільтрованний через 12000 волокон, загальна довжина яких становить 1 милю і, нарешті, через два оптичні лінзи покриті більш ніж 30 захисними шарами, повністю усуваючи шкідливі інфрачервоні і ультрафіолетові промені;
  • Завдяки новітнім оптичним технологій, обладнання BEYOND працює при більш низьких температурах, ніж подібні прилади, уникаючи подразнення нервових закінчень зубів;
  • Процедура усуває візуальні ефекти, такі як потемніння, від вживання кави і чаю, паління цигарок;
  • Система також відбілює зуби, що втратили природну білизну від застосування тетрацикліну або вкрилися плямами від фтору.

Орєхова Наталія Миколаївна
Експерт матеріалу: Орєхова Наталія Миколаївна
Cпеціалізація: Лікар-стоматолог, терапевт, парадонтолог, лікар вищої категорії
Досвід роботи: Понад 35 рокiв
Безкоштовна консультація цього лікаря:

Записуйтеся на консультацію до Лікаря прямо зараз, а якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор з задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтесь іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WDR Вайдер

Київ, Позняки, вул. Ганни Ахматової, 5

Здоров'я та краса – Ви будете пишатися своєю посмішкою!

 
Світлана Бетер
Світлана Бетер

Керуючий партнер клініки WDR на Позняках

Світлана Бетер