ЗАБУТИ ПРО СТОМАТОЛОГА
12-07-2019

Ми багато разів перевірили і можемо з упевненістю сказати - запобігати захворювання зубів і порожнини рота значно вигідніше, ніж лікувати вже наявне. І це тільки про фінансову сторону питання, не згадуватимемо час і не завжди приємні відчуття при проведенні маніпуляцій.  Пропонуємо Вам думати так, як це робимо ми і запрошуємо розділити нашу мету - розвивати культуру турботи про здоров'я зубів.  Ми зі свого боку створили умови, вони у пропозиції «ЗАБУТИ ПРО СТОМАТОЛОГА».

Що робите Ви? Є Пацієнтом WhyDR (Вайдер), робите професійну чистку зубів у лікаря-гігієніста за ціною 1250 гривень, через шість місяців повторюєте процедуру, але вже за 890 гривень. Економія становить 29%, інвестуєте різницю у що побажаєте. 

І так, ми нагадаємо, що час візиту вже підійшов, не хвилюйтеся. Якщо все ж такі не дотримуєте обумовлені терміни (не пізніш закінчення сьомого місяця з дати останнього професійного чищення зубів), доведеться починати з першої ціни знову, ми попереджаємо про те, що ця пропозиція для самих дисциплінованих.

Якщо у Вас залишилися питання, адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, вул. Анни Ахматової, 5

Турбота з першого разу і на все життя!