Зробимо вам бездоганну посмішку за допомогою сучасних брекетів, наприклад, сапфірових
Ресурс 1
Ресурс 1
Ресурс 1
Ресурс 1
Ресурс 1
Ресурс 1
Ресурс 1
Послуга
Ціна
Огляд, загальна консультація
200 грн.
Ортодонтична діагностика і планування лікування (аналіз рентген знімків, моделей, фото обличчя і зубів)
500 грн.
Зняття відбитків з виготовленням діагностичної моделі (1 щелепа)
350 грн.
Контрольний огляд пацієнта
250 грн.
Контрольний огляд з корекцією або активацією апаратури

400 грн

Елайнери (Clear Aligners)
от 9500 грн.
Лагодження \ Корекція \ Перебазування ортодонтичного апарату
900 грн.
Брекет-системи

  

Встановлення брекет-системи металевої (1 щелепа)
от 9600 грн.
Встановлення брекет-системи керамічної (1 щелепа)
от 17800 грн.
Встановлення брекет-системи лінгвальної (1 щелепа)
от 39000 грн.
Встановлення брекет-системи монокристалічної - сапфір (1 щелепа)
от 18800 грн.
Встановлення брекет-системи металевої часткової (до 8 брекетів)
от 6200 грн.
Записатися на прийом

Ортодонтія в Києві - клініка whydr (Вайдер)

80% людей, жителів розвинених країн, мають порушення та відхилення від норми прикусу – така світова статистика невтішна. Мова йде як про серйозних патологій, таких як викривлення кісток черепа, так і про невеликих косметичних дефектах. Ми рідко замислюємося про те, що стан здоров'я порожнини рота та зубів, правильність прикусу, тягнуть за собою загальне самопочуття і рівень комфорту людини. Іноді людина мучиться роками від постійних головних болів, проблем з шлунково-кишковим трактом, стану шкіри, хребта і суглобів не підозрюючи про те, що причиною захворювань є стан і положення зубів. Такими питаннями займається стоматологічна ортодонтія і безпосередньо Лікар-ортодонт.

Ми знаємо про те, що виправлення прикусу – сучасна, доступна процедура як для дітей, підлітків, так і для дорослих людей.

Що потрібно знати батькам про дитячої ортодонтії в Києві

Хочемо зазначити, що причини порушень і відхилень у формуванні зубного ряду можуть бути набутими і вродженими.

Почнемо з придбаних:

 • видалення молочних зубів раніше, ніж належить;
 • отримані травми обличчя та щелепи;
 • тривале використання сосок і пустушок в дитячому віці;
 • звичка смоктати пальці;
 • прикусування губ;
 • перенесені запалення і інфекційні захворювання і т. п.

До вроджених ми можемо віднести спадковість або генетичну схильність, патології внутрішньоутробного розвитку - ці аномалії найскладніші для виправлення, але немає нічого не можливого для сучасної ортодонтії.

Які зустрічаються дефекти прикусу

 • Мезіальний прикус – нижня щелепа сильно видається вперед;
 • Діастема – непропорційно великі проміжки між зубами;
 • Глибокий прикус – верхні різці перекривають нижні більше, ніж наполовину
 • Зміщення центру – зуби не вирівняні по середній лінії особи;
 • Відкритий прикус – відсутність контакту в області фронтальних або бічних зубів при змиканні щелеп;
 • Перехресний прикус – слабо розвинена одна із сторін будь щелепи;
 • Дистонія – неправильне розташування зубів у зубній дузі і за її межами;
 • Дистальний прикус – верхня щелепа сильно висунута вперед по відношенню до нижньої.

Ми ділимося цією інформацією, звичайно ж, не для того, щоб Ви ставили самостійно діагноз дитині або собі, це коректно може зробити тільки фахівець в дитячій ортодонтії, після ретельного обстеження.

Стоматологічна ортодонтія у Києві, що пропонуємо дорослим

Багато хто помиляється, думаючи, що якщо в підлітковому віці не були вжиті заходи для виправлення зубного ряду, то вже все що залишається, протягом дорослого життя, терпіти побічні ефекти як естетичні, так і функціональні. Це не так і у нас гарні новини для Вас! Єдине, про що ми повинні попередити дорослих Пацієнтів, так це про тривалості лікування і тут може знадобитися трохи більше часу, ніж для курсу відновлення у дітей.

Естетика зубів та обличчя – ось що найчастіше призводить Пацієнтів на консультацію в ортодонтію в Києві. І справді, з-за зубощелепних патологій вигляд змінюється не в кращу сторону, причому зміни зовнішності в залежності від типу порушення помітно відрізняються.

Може порушуватися змикання зубів, змінюватись форма, розмір і навіть кількість зубів в зубному ряді. Щелепа може виступати, як нижня, так і верхня, з-за чого втрачається симетрія обличчя і навіть підборіддя може почати здаватися занадто важким або ж навпаки незрівнянно маленьким.

Але не можна говорити тільки про естетику, хоча вона грає величезне значення в спілкуванні між людьми. Ми робимо великий акцент на функціональній стороні питання – вплив стану прикусу на загальний стан організму і самопочуття. Порушення дихання, дикції і травлення, часті головні болі, отити і навіть неправильна постава – все це може бути наслідком дефекту зубного ряду.

Використання брекетів – це найбільш видимий для оточуючих спосіб виправити прикус і вирівняти зубний ряд.Якщо Ви хочете використовувати менш помітні способи, ми можемо запропонувати розглянути лінгвальні брекети, елайнери, прозорі капи, трейнери, спеціальні піднебінні пластинки і схожі за принципом роботи системи.  За результатами консультації Ви зможете прийняти рішення по своїм потребам і можливостям, маючи повну інформацію.

Які ціни на комплекси процедур щодо виправлення зубного ряду, питання який звичайно всіх цікавить, розповідаємо.  У нашому медичному центрі WhyDR (Вайдер) ми пропонуємо Пацієнтам кілька систем для лікування: керамічні, металеві, сапфірові, лінгвальні, саморегулюючі брекети.  А так же капи для зубів і елайнери, які відносяться до лингвальной ортодонтії.  Це методи, в яких використовуються незнімні ортодонтичні конструкції, які розташовуються з внутрішньої сторони зубів.  Таким чином ми отримуємо естетичні і непомітні для оточуючих системи, які працюють і не видають себе.  Для багатьох Пацієнтів це є обов'язковою умовою і ми раді запропонувати інновації, якими багата ортодонтія в стоматології.

Більш детальну інформацію про кожного з видів ортодонтичних конструкцій Ви можете прочитати на нашому сайті в розділі ОРТОДОНТІЯ, в категоріях за назвами систем.  Ціни на ортодонтию в Києві ми розмістили в розділі ЦІНИ, категорії ОРТОДОНТІЯ.

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, ул.Анни Ахматової, 5

Здоров'я і краса-Ви будете пишатися своєю посмішкою!

Записатися на
Безкоштовну консультацію
Відгуки
наших клієнтів
 • 22.06.2020
  Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
  Читати далі
  Наталья Григорьевна
 • 03.05.2020
  Столкнулся с зубной болью во время карантина. По Гугл нашел клинику недалеко от дома, позвонил по указанному номеру и записался на прием по острой боли. Приняла врач Наталья Николаевна, привели все в порядок. Цены соответствуют указанным на сайте и сделали карантинную скидку 10%, за это отдельное спасибо. Рекомендую.
  Читати далі
  Максим
Залишити відгук