Відбілювання зубів в Києві - клініка whydr (Вайдер)

Хто хоч раз не мріяв про красиву, білосніжну, сяючу посмішку? Таку, як у голлівудських зірок або відомих блогерів, наприклад.

Чому ж нам так подобаються люди з гарною посмішкою? Це можна пояснити тим, як працює наш мозок, який любить сприймати інформацію через образи. Люди з білими, здоровими зубами здаються нам привабливими, такими, що запам'ятовуються, успішними, викликають довіру і бажання спілкуватися. Легко зрозуміти, чому ми хочемо, щоб нас сприймали так само!

В першу чергу ми повинні подбати про здоров'я зубів, переконатися в тому, що емаль і ясна в порядку. Якщо є проблеми, які потрібно вирішити, отримавши необхідне лікування, займаємося цим не відкладаючи. Після можна сміливо приступати до естетики посмішки.

Якщо простими словами описати принцип дії процедури, скажімо так – відбілювання відбувається за рахунок впливу перекису водню на дентин зуба (розташовується під зубною емаллю). Перекис водню проникає крізь емаль, окисляє пігментацію в канальцях дентину і проявляється природний білий колір, який просвічується при ламанні світла через емаль, яка сама по собі напівпрозора.

У стоматології відбілювання зубів – це індивідуальний курс процедур, який спрямований на освітлення (відбілювання) кольору. Залежно від індивідуальної ситуації кожного Пацієнта Лікар-гігієніст підбирає оптимальну програму. Ми рекомендуємо скористатися супроводом фахівців нашого медичного центру для повного контролю та уникнення неприємних несподіванок і сюрпризів. Не можна не говорити про те, що впливаючи на зубну емаль відбілюючими препаратами Ви не можете завдати собі шкоди, це було б неправдою. Ми рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.

Будьте дуже уважні, якщо купуєте самостійно препарати для домашнього відбілювання. Переконайтеся в тому, що вони виготовлені сертифікованим виробником, зберігалися та реалізовувалися згідно з встановленими нормами, не закінчився термін придатності, який повинен бути вказаний на упаковці.

Відбілювання зубів до і після, як підготуватися і що дотримуватися після процедури

Першим Вашим кроком буде візит в клініку для отримання консультації у Лікаря-гігієніста. Якщо Лікар виявить необхідність, направить Пацієнта на лікування до стоматолога-терапевта. При наявності карієсу або захворювань порожнини рота процедуру проводити рекомендується після повного одужання. Можливо так само буде запропонований курс по зміцненню емалі. Наступний етап – професійна чистка зубів. І слідом приступаємо до процедури, яку ми називаємо безпечне відбілювання зубів. Щоб уникнути неприємних відчуттів, краще передбачити візит через 2-3 дні після гігієни. Процедура відбілювання займає в середньому годину, півтори.

Чутливість зубів підвищується, у зв'язку з цим, після закінчення Вам обов'язково потрібно буде проявити силу волі, дотримуватися кілька днів (не менше трьох), так званої «білої дієти». Відмова від продуктів харчування, напоїв, цукерок, ополіскувачів і т. п. з вмістом барвників дасть можливість закріпити результат і продовжити дію процедури. Для жінок так само діє застереження від використання яскравих помад і блисків. Необхідно оберігати зуби від контакту з барвниками.

Відбілювання зубів в Києві, що пропонують стоматологічні медичні центри

Сучасна естетична стоматологія пропонує безліч способів і методів преображення зубів. Фахівці медичного центру WhyDR (Вайдер) використовують препарати і технології від виробників, що добре зарекомендували себе.

Відбілювання зубів Magic Smile – це комплексна і безпечна система, яка розроблена в США. В основі дії знаходяться лампа LED MagicLight PRO і гелі: пероксид карбаміду 44%, перекис водню 25%, перекис водню 38%. Тип гелю підбирається індивідуально під потреби Пацієнта. Можливість в протоколі процедури комбінувати гелі, забезпечує оптимальний баланс між чутливістю і отриманим результатом.

Відбілювання зубів Beyond - гель, до складу якого входить перекис водню 35%, а так само інші сертифіковані інгредієнти, які підсилюють ефект і знижують чутливість зубів.  У складі гелю відсутні кислоти, що сприятливо впливає на структуру зубів.  Рівень рН відповідає рівню слини, так гель не є загрозою для зубної емалі.  Під впливом світла прискорювача Beyond Polus ™ гель вступає в реакцію, відбувається процес освітлення методом прискорення розпаду перекису водню.  Це тягне за собою окислення нальоту в емалевих призмах зубів, за підсумком процедури зміна кольору.  Розроблено та запатентовано систему в США.

Скільки коштує відбілювання зубів

Часто ми чуємо таке питання від наших Пацієнтів і розуміємо чому.  Надійно закріпився стереотип про високу ціну на процедури естетичної стоматології і зокрема відбілювання зубів.  У кожного з нас свої можливості і бюджети в розпорядженні, ми підготували пропозиції на різний смак.  З цінами Ви можете ознайомитись в розділі ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ, підрозділ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБОВ.

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, ул.Анни Ахматової, 5

Здоров'я і краса – Ви будете пишатися своєю посмішкою!

Вартість послуги

Послуга
Ціна

Відбілювання зубів Magic Smile

1490 грн

Відбілювання зубів Beyond

3500 грн

Записатися на прийом
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

  • 13.08.2020 Галина
    Хочу поблагодарить клинику,,WHY DR,," за КРАСИВУЮ УЛЫБКУ!!!! За тот бесценный подарок который получила от директора клиники Филиппа Игоревича,скидки с его стороны помогли завершить до конца сложную работу по имплантации и протезированию зубов. Спасибо огромное ,Никитику Виталию Валерьевичу ,за его профессионализм. Он с первой минуты общения вселяет уверенность и не вызывает тени сомнения в конечном результате. Не смотря на молодость коллектива, их уверенность и стремление к новым высоким технологиям,желание идти в ногу со временем,говорят о том,что ты в надёжных руках!!! Благодарна ортопеду Стороженко Артёму за искренность,профессионализм и лёгкость общения!!!! Спасибо всему коллективу за широкую и красивую улыбку! Процветания Вашей клинике!
    Читати далі
  • 22.06.2020 Наталья Григорьевна
    Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
    Читати далі