Записатися на прийом
Пн-Пт 10:00 - 20:00 Сб 10:00 - 17:00

Гарантійні зобов'язання

Наша місія

Ми надаємо кожному Пацієнту професійну і доступну турботу вже сьогодні для створення основи краси і здоров'я зубів протягом усього життя.

Ваша довіра, відгуки та рекомендації членам сім'ї, друзям, колегам і знайомим є підтвердженням того, що ми на вірному шляху. Разом ми зможемо створити культуру турботи про здоров'я зубів і все більша кількість людей будуть відвідувати стоматолога регулярно, із задоволенням.

Основою для відкритої, чесної і ефективної взаємодії з Пацієнтами є наші принципи та цінності, про які ми говоримо на головній сторінці сайту. Гарантії є підтвердженням нашої відкритої, прозорої і простої позиції по відношенню до взаємних зобов'язань.

Які зобов'язання бере на себе WDR «Вайдер»:

 • Уважне і дбайливе ставлення до кожного Пацієнту;
 • Використання перевірених протоколів лікування, які відповідають клінічним рекомендаціям;
 • Широкий спектр медичних стоматологічних послуг для вирішення питань будь-якої складності;
 • Наявність необхідного обладнання та оснащення для наданого Пацієнтам лікування;
 • Належну кваліфікацію і безперервне навчання персоналу;
 • Якісний результат, що відповідає вашим очікуванням;
 • Застосування обладнання, інструментів, матеріалів, лікарських препаратів мають сертифікацію, з дотриманням термінів придатності, рекомендованих умов зберігання і експлуатації;
 • Суворе дотримання санітарно-епідеміологічного режиму;
 • Прості, зрозумілі, прозорі ціни на послуги та матеріали;
 • Повний цикл, від первинної консультації і складання індивідуального плану лікування до супроводу в регулярних профілактичних заходах для підтримки здоров'я і краси зубів і порожнини рота наших Пацієнтів.

Гарантія — це в першу чергу зобов'язання медичного центру перед Пацієнтом. Підтвердження того, що встановлена ​​дентальная конструкція, будь то вінір, коронка на зуб, імплантат, керамічна вкладка/накладка, пломба, реставрація або знімний протез виконуватимуть свої прямі функції, зберігаючи свої технічні та естетичні характеристики. У разі відхилення від норми з вини нашого фахівця, вони будуть виправлені в найкоротші терміни і безкоштовно для Пацієнта.

Гарантії на закінчені роботи застосовні тоді, коли Пацієнти дотримуються заходів та рекомендації щодо правильного використання та належного догляду.

Послуга

Гарантія

Пломби в постійних зубах

1 рік

Реставрації в постійних зубах

1 рік

Керамичні владки/накладки

3 роки

Вініри

3 роки

Коронки постійні

3 роки

Знімний протез

6 місяців

Імплантати (Ankylos, Osstem, Straumann) 

Довічна гарантія від виробника

Гарантійні зобов'язання вступають в дію з установки конструкції, що підтверджується записом в медичній карті або гарантійному талоні, після повної оплати Пацієнтом отриманих медичних послуг.

Звертаємо вашу особливу увагу на те, що гарантія діє при наступних умовах:

 1. суворе дотримання рекомендацій лікаря;
 2. відвідування профілактичних оглядів, відповідно до приписів в листі рекомендацій;
 3. проходження курсу професійного чищення зубів з періодичністю не рідше ніж один раз на шість місяців (для вагітних жінок і ортодонтичних Пацієнтів один раз в три місяці);
 4. використання засобів по догляду за зубами і порожниною рота в домашніх умовах, рекомендованих лікарем;
 5. при настанні гарантійного випадку, Пацієнт зобов'язаний проінформувати медичний центр в телефонному режимі або особистим візитом, не пізніше 3-х днів від моменту виявлення дефекту.

Прострочення контрольного огляду або курсу професійного чищення зубів з боку Пацієнта більш, ніж на 1 (один) місяць, призводить до втрати права на гарантійне обслуговування.

В інтересах Пацієнта бути впевненим в тому, що лікар тримає ситуацію зі здоров'ям зубів і порожнини рота під контролем. Доктор, в свою чергу, має можливість своєчасно реагувати, запобігати виникненню і розвитку захворювань. Це командна робота, яка створює сприятливі умови для формування стійкої бази підтримки здоров'я зубів протягом усього життя.

Ви можете не хвилюватися про те, що потрібно стежити за календарем і контролювати дотримання рекомендованих термінів. Цю турботу ми беремо на себе. Ми зателефонуємо і запросимо вас заздалегідь, щоб надати можливість запланувати відвідування медичного центру в зручний час.