Записатися на прийом
Пн-Пт 10:00 - 20:00 Сб 10:00 - 17:00

Угода користувача

Цей документ «Угода» є пропозиція ТОВ «Вайдер ГРУП» (далі - «Адміністрація»), укласти договір на викладених нижче умовах Угоди

1. Загальні положення Угоди

1.1. Якщо Ви вирішили використовувати Сайт та доповнення Сайту, в тому числі RSS, API, програмне забезпечення та інші файли, Ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених в цих Правилах користування сайтом (надалі - «Правила»), в тому числі шляхом реєстрації на сайті вашого профілю (облікового запису). Ці Правила є юридично обов'язковою угодою між користувачем і Компаніями, предметом якої є надання користувачу послуг з використанням Сайту і його сервісів.

1.2. Ми можемо в будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах, і такі зміни набувають чинності негайно після їх оприлюднення на Сайті.

1.3. Ви зобов'язуєтеся ознайомитися з цими Правилами перед кожним користуванням Сайтом. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після оприлюднення змінених Правил, це означає Вашу згоду на дотримання Правил з усіма їх змінами.

1.4. Якщо будь-які умови цих Правил або зміни до них є для Вас неприйнятними, Ви можете не починати користування Сайтом або припинити дію Вашого облікового запису в порядку, визначеному розділом 8 Правил.

2. Загальні умови користування контентом на сайті

2.1. Матеріали, опубліковані на Сайті, призначені для Вашого особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на Сайті, в тому числі, але не обмежуючись: новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо- і відеоматеріали (далі - «матеріали» або «контент») захищені авторським правом і перебувають у володінні або під контролем Компаній або боку, яка є постачальником контенту. Ви погоджуєтесь дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, які містяться на будь-якій сторінці.

2.2. Вміст Сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародним авторським правом. Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь в передачі або продажу, відтворювати (за винятком випадків, передбачених у пункті 2.4 цих Правил), створювати нові твори, поширювати, виконувати або будь-яким іншим способом використовувати вміст сайту (в тому числі програмне забезпечення ) цілком або частково.

2.3. Комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки і т.п. Компаній або третіх осіб захищені правами інтелектуальної власності. Ніщо, вказане в цих Правилах, не може бути витлумачено як надання опосередковано, за замовчуванням або іншим шляхом будь-якої ліцензії або права на використання торгової марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав Компанії або третіх осіб.

2.4. Ви можете завантажити або скопіювати вміст Сайту, інші компоненти і елементи, які відображаються на Сайті, тільки для особистого користування, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. Копіювання або зберігання будь-якого контенту з метою, що відрізняються від особистого використання, суворо заборонено без попередньої письмової згоди Компанії.

2.5. Інтернет-виданням, мобільним додаткам дозволено безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови відкритого гіперпосилання і згадки першоджерела не нижче першого абзацу і в обсязі, що не перевищує півтори тисячі знаків оригінального тексту. Використання більшого обсягу тексту можливо тільки за умови отримання письмового дозволу Компанії. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, ре публікування, розповсюдження, переробка, переклад, включення його частин в інші твори та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права».

Компанія надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів третім особам на свій розсуд на підставі звернення, направленого в електронній формі на [email protected] і з обов'язковим зазначенням зворотного поштової адреси.

Компанія залишає за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від третіх осіб будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про видачу письмового дозволу. Використання матеріалів Компанії можливо тільки після отримання третьою особою відповідного письмового дозволу.

3. Різне

3.1. Ці Правила застосовуються відповідно з законодавством України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3.2. Незважаючи на будь-які положення з вищевикладеного, нічого в цих Правилах не може використовуватися для тлумачення положень, викладених в Політиці конфіденційності.

3.3. Листування слід здійснювати на [email protected]

3.4. Ви погоджуєтеся негайно повідомляти нас про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів Сайту. Про виникнення претензій з Вашої сторони щодо порушення авторських прав щодо матеріалів, розміщених на Сайті, повідомляйте на [email protected]

3.5. Матеріали можуть містити посилання, пов'язані з іншими World Wide Web інтернет-сайтами, ресурсами і рекламодавцями. Так як ми не несемо відповідальності за доступність цих зовнішніх ресурсів або їх зміст, Ви погоджуєтесь направляти будь-яке занепокоєння щодо будь-яких зовнішніх посилань адміністратору такого веб-сайту.