Надаємо широкий спектр пародонтологічних послуг, маємо багаторічний досвід лікування різних захворювань

Пародонтологія в Києві - клініка whydr (Вайдер)

Приваблива усмішка - це не тільки красиві зуби, як прийнято вважати, а й здорові ясна. Розвиваючи культуру турботи і профілактики захворювань, ми говоримо про стан здоров'я порожнини рота.

Досить поширеним захворюванням є запалення пародонту або ж, ясен. Візуальними ознаками появи і наявності захворювань ясен можна відзначити їх почервоніння і потемніння, наявність вогнищ запалень. Ці симптоми доставляє неприємні відчуття при розмові, прийомі їжі і напоїв.

Давайте розглянемо, що нам необхідно знати і за чим уважно стежити, щоб не допустити появи і розвитку захворювання до важких форм.

Пародонт (грец. паро - близько, донт - зуб) - комплекс тканин, які оточують зуб і утримують його в альвеолі, що мають спільне походження і функції. Його складовими є ясна, періодонт, цемент зуба, окістя і альвеолярні відростки.

Захворювання тканин починаються з виникнення вогнищ запалення. Якщо не надати цьому значення, не почати вчасно лікування, запальний процес розвивається і прогресує. Запалення вражає прилеглу до зубів кісткову тканину. Що, в свою чергу, призводить до розхитування і втрати зубів.

Чому ясна можуть запалюватися

Великий вплив тут має постійний процес формування зубного нальоту. Наліт утворюється постійно. У порожнині рота знаходиться величезна кількість бактерій, які виробляють продукти життєдіяльності, що власне і формує наліт на поверхні зубів, а так само в міжзубних просторах. Діяльність бактерій обумовлює характерний для захворювань пародонту запах з рота.

У міру затвердіння наліт проводить до утворення зубного каменю.

Найнебезпечніший вплив зубного каменю - це пряма загроза для стійкого закріплення здорового зуба в тканинах, з подальшою необхідністю проводити процедуру видалення.

Щоб уникнути шкоди і згубних наслідків цього, необхідно регулярно, не рідше, ніж один раз в шість місяців, робити професійну гігієну порожнини рота. Звичайно ж, це не виключає необхідність проводити грамотний, якісний, з індивідуально підібраними засобами домашній догляд.

Найбільш поширені захворювання пародонту

Гінгівіт. Це запалення, яке спровоковано накопиченим біля ясен наліт без утворення пародонтальної кишені. Під час чищення щіткою, йоржиком або флосом із запалених ясен виділяється кров. Це та стадія розвитку захворювання, на якій процес можна зупинити, так як запалення ще не поширилося на сусідні тканини - сполучну і кісткову.

Пародонтит. Наслідки запалення вже досить серйозні, на цьому етапі сполучна і кісткова тканина запалені. Утворюються кишені. Порожнини заповнюються залишками їжі, слини і зростаючим нальотом.

Пацієнти з такими діагнозами не можуть розраховувати на швидкі результати лікування. Тільки медичне втручання і постійне виконання Пацієнтом рекомендацій лікаря можуть, в комплексі, дати можливість зупинити розвиток захворювання і запобігти критичні негативні наслідки.

Ми практикуємо підхід до лікування в комплексі. Діагностика і комплекс лікування включає наступні етапи, в залежності від стадії розвитку захворювання:

• пародонтальна діагностика;

• процедури лікування захворювань пародонту;

• пародонтальну хірургію;

• ортопедичну реабілітацію;

• ортодонтію.

Лікування захворювань пародонту починається з професійної гігієни порожнини рота, в тому числі видалення зубного каменю. В результаті процедури усуваються наслідки гінгівіту, стабілізується ситуація в тканинах.

Якщо Ви зіткнулися із запаленням ясен, виявили ознаки наявності захворювань, в тому числі кров при чищенні зубів або неприємні відчуття при накушуванні і пережовуванні їжі, реакцію на температуру напоїв - рекомендуємо обов'язково проконсультуватися з фахівцем в WhyDR (Вайдер).

Своєчасна консультація та професійний, регулярний догляд за порожниною рота, допоможуть запобігти процесу запалення і зупинити розвиток захворювання на ранніх стадіях.

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, ул.Анни Ахматової, 5

Ви будете пишатися Вашої посмішкою!

Вартість послуги

Послуга
Ціна

Скейлінг 1-го сегмента

1200-1600 грн

Відкритий кюретаж в ділянці 1-го сегмента

2750 грн

Закритий кюретаж в ділянці 1-го сегмента

1400 грн

Медикаментозна обробка пародонтальних (ясенних) кишень в ділянці 1 зуба (інстиляція, аплікація)

150 грн

Заповнення пародонтальної кишені лікарськими препаратами

150 грн

Шинування 2-х зубів

500 грн

Записатися на прийом
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

  • 13.08.2020 Галина
    Хочу поблагодарить клинику,,WHY DR,," за КРАСИВУЮ УЛЫБКУ!!!! За тот бесценный подарок который получила от директора клиники Филиппа Игоревича,скидки с его стороны помогли завершить до конца сложную работу по имплантации и протезированию зубов. Спасибо огромное ,Никитику Виталию Валерьевичу ,за его профессионализм. Он с первой минуты общения вселяет уверенность и не вызывает тени сомнения в конечном результате. Не смотря на молодость коллектива, их уверенность и стремление к новым высоким технологиям,желание идти в ногу со временем,говорят о том,что ты в надёжных руках!!! Благодарна ортопеду Стороженко Артёму за искренность,профессионализм и лёгкость общения!!!! Спасибо всему коллективу за широкую и красивую улыбку! Процветания Вашей клинике!
    Читати далі
  • 22.06.2020 Наталья Григорьевна
    Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
    Читати далі