Формування індивідуального плану лікування із зазначенням термінів і вартості, прицільний рентген, оглядові набори, анестезія
Послуга
Ціна

Стерильний набір інструментів

80 грн

Прицільна рентгенографія

150 грн

Аплікаційна анестезія

30 грн

Ін'єкційна анестезія Septonest / Ubistesine

120 грн

Ін'єкційна анестезія Ultracain

150 грн

Записатися на прийом

Огляд і діагностика зубів в Києві - клініка whydr (Вайдер)

Медичний центр WhyDR (Вайдер) - це команда фахівців, які орієнтовані, в першу чергу, на збереження здоров'я і профілактику захворювань зубів і порожнини рота.

Робота побудована на цінностях, які є законом для кожного співробітника. Ми з гордістю ділимося нашим баченням з Пацієнтами, які поділяють наші прагнення. Ми разом формує співтовариство людей, для яких здоров'я та краса зубів є нормою життя.

Невід'ємною частиною програми формування культури турботи про здоров'я є регулярне відвідування стоматолога і огляд зубів, порожнини рота.

Як відбувається діагностичний огляд зубів

Якщо це Ваш перший візит, ще перед посадкою в стоматологічне крісло, Адміністратор допоможе заповнити анкету, в яку буде вписана загальна інформація для створення картки.  Після чого відбувається знайомство з лікарем-терапевтом, який заповнює дані про стан здоров'я, перенесені захворювання, індивідуальної переносимості медичних препаратів, шкідливі звички і спосіб життя, що називається анамнез. І вже після, робить повний огляд зубів і порожнини рота, в разі необхідності прикріплює рентген знімок, який можна зробити у нас (ми виписуємо напрямок на інші типи обстежень, при наявності потреби, до партнерів, які на них спеціалізуються).  Інформація, отримана в ході спілкування та огляду зубів і порожнини рота є підставою для створення індивідуального плану лікування.

Таким чином Пацієнт отримує повну, відкриту, зрозумілу консультацію із зазначенням рекомендованих процедур і маніпуляцій, кількості необхідних відвідувань, вартість повного курсу лікування і підбір засобів для домашнього догляду.  У разі необхідності терапевт направить на огляд до профільних фахівців, таким як ортопед, хірург або ортодонт.

При регулярному відвідуванні Лікар проводить огляд порожнини рота і зубів, співставляє отримані результати з історією Пацієнта.  Після оцінки динаміки, Доктор дає рекомендації з урахуванням поточної ситуації.  Обов'язковою умовою підтримки здоров'я є проведення не рідше, ніж один раз в шість місяців професійної гігієнічної чистки зубів.  Детально ми розповідаємо про процедуру і вигоди від її проведення в розділі сайту ГИГИЕНА, професійна чистка зубів.

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, ул.Анни Ахматової, 5

Здоров'я і краса-це Ваша інвестиція в успіх!

Записатися на
Безкоштовну консультацію
Відгуки
наших клієнтів
 • 13.08.2020
  Хочу поблагодарить клинику,,WHY DR,," за КРАСИВУЮ УЛЫБКУ!!!! За тот бесценный подарок который получила от директора клиники Филиппа Игоревича,скидки с его стороны помогли завершить до конца сложную работу по имплантации и протезированию зубов. Спасибо огромное ,Никитику Виталию Валерьевичу ,за его профессионализм. Он с первой минуты общения вселяет уверенность и не вызывает тени сомнения в конечном результате. Не смотря на молодость коллектива, их уверенность и стремление к новым высоким технологиям,желание идти в ногу со временем,говорят о том,что ты в надёжных руках!!! Благодарна ортопеду Стороженко Артёму за искренность,профессионализм и лёгкость общения!!!! Спасибо всему коллективу за широкую и красивую улыбку! Процветания Вашей клинике!
  Читати далі
  Галина
 • 22.06.2020
  Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
  Читати далі
  Наталья Григорьевна
Залишити відгук