Формування індивідуального плану лікування із зазначенням термінів і вартості, прицільний рентген, оглядові набори, анестезія

Огляд і діагностика стану зубів в Києві в клініці WDR «Вайдер»

Чому виникають проблеми зі здоров'ям ротової порожнини, а іноді і втрата зубів? У більшості випадків це відбувається з двох причин:

 • пацієнти нерегулярно відвідують стоматолога (рекомендовано проходити огляд двічі на рік), відповідно, не проводиться своєчасна діагностика зубів;
 • навіть при появі проблем із зубами пацієнти не відразу звертаються за лікуванням хворого зуба.

Ми, лікарі стоматологічної клініки WDR «Вайдер», практикуємо превентивну діагностику – підхід, який дозволяє зберегти здоров'я зубів і вилікувати їх до розвитку навіть початкової стадії захворювання.

Особливості профілактики і лікування зубів в нашій стоматології (Позняки, вул. Ахматової, 5)

Вся справа в наших цінностях: ми дбаємо про пацієнтів, тому завжди намагаємося заздалегідь визначити потенційні проблеми і вилікувати захворювання до появи симптоматики.

Пацієнти, які відвідують планові консультації та проходять діагностику зубів у нашого стоматолога, практично ніколи не відчувають раптового і гострого зубного болю, тому що ми ретельно і регулярно стежимо за станом здоров'я їхніх зубів.

Таким чином, ми формуємо співтовариство людей, для яких здоров'я та краса зубів – норма і невід'ємна частина життя.

Як почати краще піклуватися про зуби і запобігти розвитку захворювань

Правило одне: відвідуйте планові консультації у лікаря і дотримуйтесь його рекомендації про необхідність регулярної професійної чистки зубів від нальоту і каменю, своєчасного лікування карієсу або постановки пломб.

Як проходить перший огляд зубів пацієнта в стоматології WDR «Вайдер»

Первинна консультація стоматолога включає чотири етапи:

Етап 1: Створення карти пацієнта WDR «Вайдер»

Адміністратор заповнює анкету з загальними даними про стан здоров'я пацієнта.

Ці дані ми використовуємо для створення персональної карти пацієнта, яка дозволяє лікарям:

 • оновлювати інформацію про стан зубів;
 • фіксувати ефективність і динаміку лікування (наприклад, під час ортодонтичного лікування пацієнт може разом з лікарем оцінити наскільки змінилося становище зубів з останнього візиту);
 • переглядати повну історію захворювань і лікування кожного зуба;
 • фіксувати індивідуальну непереносимість препаратів і протипоказання до певних процедур.

Етап 2: Знайомство зі стоматологом-терапевтом

Під час першого візиту стоматолог-терапевт задає пацієнту питання, які дозволяють доповнити дані персональної картки та врахувати особливості організму при складанні плану лікування:

 • про перенесені захворювання;
 • дату останнього лікування зубів;
 • про наявність/відсутність алергічних реакцій;
 • про шкідливі звички;
 • про особливості способу життя.

Етап 3: Ретельний огляд ротової порожнини

Врач проводит осмотр и оценку общего состояния ротовой полости и каждого отдельного зуба. При необходимости, чтобы лучше изучить существующие проблемы, составить план лечения или дать рекомендации по гигиене, врач направляет пациента на рентген — прицельный снимок, который также проводится в клинике (если нужно сделать рентген всей зубочелюстной системы – врач рассказывает пациенту, где в Киеве можно сделать такой снимок).

Етап 4: План лікування і рекомендації щодо профілактики

Якщо в лікуванні потребують кілька зубів, то при складанні плану лікування лікар пріорітезірует послідовність лікування. При необхідності – направляє пацієнта до ортодонта, хірурга або ортопеда для більш детального вивчення роботи зубощелепної системи.

Якщо ж зуби не потребують лікування (такі випадки теж бувають), лікар призначає пацієнтові орієнтовну дату наступного профілактичного огляду і дає рекомендації з гігієни. Саме так ми прищеплюємо пацієнтам турботу про зуби і усвідомлення важливості своєчасного лікування.

Все, що потрібно робити пацієнту – враховувати рекомендації лікаря і не забувати про візит на прийом до стоматолога, навіть якщо нічого не болить.

При цьому всі дані (анамнез, опис проблем, рекомендації з лікування та рекомендована дата наступного візиту) потрапляють в персональну картку пацієнта.

Почніть турботу про своїх зуби вже сьогодні

Якщо у вас є питання, бажання поліпшити естетику посмішки або переконатися, що ваші зуби здорові – записуйтеся на консультацію в стоматологію WDR «Вайдер» на Ахматової. Записатися на консультацію можна:

 • онлайн на сайті – через форму зворотного зв'язку або в чаті;
 • по телефону (щоб задати питання і підібрати зручний час для візиту в клініку).

Приходьте: лікар стоматолог-терапевт WDR (Позняки, вул. Ахматової) з радістю відповість на питання, чесно розповість про стан ваших зубів, складе план лікування або дасть рекомендації по догляду за зубами.

Питання та відповіді

 • Навіщо відвідувати діагностичний прийом у стоматолога?
  Своєчасна діагностика дозволяє виявити потенційні проблеми і вилікувати захворювання на ранній стадії — до того, як зуби починають руйнуватися і хворіти.
 • Як часто потрібно проводити діагностику зубів?
  Загальна рекомендація пацієнтам — відвідувати стоматолога кожні півроку. Також, при необхідності, лікар може рекомендувати пацієнту індивідуальну періодичність для консультацій. Наприклад, через кожні 3 місяці.
 • Скільки триває діагностичний огляд у стоматолога?
  Якщо ви є пацієнтом стоматології WDR на Ахматової, діагностика займає близько 20-25 хвилин. Якщо ви приходите в нашу клініку вперше, нам буде потрібен додатковий час: адміністратор створює карту пацієнта, а доктор — задає додаткові питання про ваше здоров'я і попереднє лікування.

Вартість послуги

Послуга
Ціна

Стерильний набір інструментів

80 грн

Прицільна рентгенографія

150 грн

Аплікаційна анестезія

30 грн

Ін'єкційна анестезія

150 грн

Медикаментозний сон

3600 грн/год

Записатися на прийом
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів