Реставрація зубів фотополімером в Києві - клініка Whydr (Вайдер)

Що таке художня реставрація зубів? Це метод повного відновлення як зовнішнього вигляду, так і функціональності. При цьому надається природна форма і колір, що робить відреставрований зуб таким, який не відрізняється від власного зубного ряду Пацієнта.

Художня реставрація зубів, на які переваги Ви можете розраховувати

• Втрати власних, природних тканин зводяться до мінімуму, дуже щадний метод для максимального збереження;

• Не потрібно боятися болю і неприємних відчуттів, втручання відбувається на поверхні. Якщо у Вас підвищена чутливість і це необхідно, можна скористатися анестезією;

• За результатами процедури Ви отримуєте естетику. Не даремно називається художня, або естетична реставрація зубів, як робота художника або скульптора.

У яких випадках Лікар-стоматолог рекомендує реставрацію

• При наявності щілини або проміжку між зубами, особливо часто Пацієнти перекривають на передніх зубах;

• Сильний ступінь ураження карієсом;

• Стався скол, частина зуба отломалась;

• На емалі проявилися естетичні дефекти, такі як плями;

• Зуб або декілька мають форму, яку Пацієнт хоче змінити;

• При незначних зсувах зубного ряду, які немає необхідності вирівнювати ортодонтичними системами.

Які методи реставрації пропонують стоматологічні медичні центри, розглянемо основні з них – прямий і непрямий.

Прямий метод. Процедура реставрації проводиться безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта. Лікар-терапевт виробляє відновлення, або заповнює проміжки між зубами матеріалами високого ступеня міцності. Ваші відчуття будуть схожі таким, які при установці пломби. Тривалість і комфорт при реставрації дозволяють зробити естетику відразу на декількох зубах, за один візит в клініку.

Непрямий метод. Трохи торкнемося тему вінірів в цьому розділі, так як мова йде саме про них. На сьогоднішній день вже багато хто встигли дізнатися про керамічні накладки на зуби, які працюють на естетику посмішки в першу чергу. Багато медійніх зіркок, актори кіно, блогери встановили собі повний зубний ряд цих красенів, тепер гордо посміхаються з екранів телевізорів, моніторів комп'ютерів і телефонів. Більш докладно ми розповідаємо з вінірах в розділі ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ, в категорії ВІНІРИ. У цьому матеріалі ми їх згадуємо для того, щоб звернути Вашу увагу на вартість процедур.

Скільки коштує реставрація зубів

Естетична реставрація, порівняно з іншими способами відновлення естетики, це самий бюджетний спосіб отримати посмішку мрії. Хіба що, ще є сенс нагадати про професійне відбілювання зубів. Якщо форма і відстань між зубами влаштовує, немає пошкоджень і хочете освітлення на кілька тонів, Вам потрібен розділ ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ, в категорії ВІДБІЛЮВАННЯ опис і ціни на процедуру.

Ціна на художню реставрацію зубів представлена в прайсі під матеріалом, який Ви зараз читаєте.

Реставрація зубів фотополімером

Не так давно, якихось 10-20 років тому для реставрації лікарі-стоматологи використовували цементний матеріал, композит або амальгам. Якщо ж зуб був сильно зруйнований, тоді залишався один варіант - коронка, деякі з нас пам'ятають золоті і металеві.

Стоматологія стрімко розвивається. На сьогоднішній день найкращим матеріалом для відновлення є фотополімер, хоча так само використовується і композитна реставрація зубів. Для наших Пацієнтів має величезне значення естетична сторона питання. Ми віддаємо перевагу светополимерным композитним пломбам, які відносяться до найсучасніших. Твердіння матеріалу відбувається під дією полімеризаційною лампи.

Властивості сучасних матеріалів для пломбування дають можливість максимально точно опрацювати форму зуба, підібрати відтінок, тобто зробити роботу, яку не видно неозброєним поглядом. Запломбовані та відреставровані ділянки зуба не виділяються при найближчому розгляді і навіть при ультрафіолетовому освітленні. Служать довго, добре витримують функціональне навантаження.

Вважаємо важливим згадати про гіпоалергенних властивості матеріалів.  Їх можна використовувати для Пацієнтів, які мають схильність до алергічних реакцій.

Художня реставрація зубів в Києві - послуга, яку надає наш медичний стоматологічний центр WhyDR (Вайдер).  За допомогою неї Ви зможете виправити те, що не приносить естетичного задоволення.  Мова, як ми і говорили раніше, йде і про форму, про колір і навіть про виправлення незначних зсувів зубного ряду.

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, ул.Анни Ахматової, 5

Здоров'я і краса – Ви будете пишатися своєю посмішкою!

Вартість послуги

Послуга
Ціна

Художня реставрація зуба/Композитний вінір

1300-1800 грн

Записатися на прийом
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

  • 13.08.2020 Галина
    Хочу поблагодарить клинику,,WHY DR,," за КРАСИВУЮ УЛЫБКУ!!!! За тот бесценный подарок который получила от директора клиники Филиппа Игоревича,скидки с его стороны помогли завершить до конца сложную работу по имплантации и протезированию зубов. Спасибо огромное ,Никитику Виталию Валерьевичу ,за его профессионализм. Он с первой минуты общения вселяет уверенность и не вызывает тени сомнения в конечном результате. Не смотря на молодость коллектива, их уверенность и стремление к новым высоким технологиям,желание идти в ногу со временем,говорят о том,что ты в надёжных руках!!! Благодарна ортопеду Стороженко Артёму за искренность,профессионализм и лёгкость общения!!!! Спасибо всему коллективу за широкую и красивую улыбку! Процветания Вашей клинике!
    Читати далі
  • 22.06.2020 Наталья Григорьевна
    Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
    Читати далі