Записатися на прийом
Пн-Пт 10:00 - 20:00 Сб 10:00 - 17:00
Для наших молодших пацієнтів уроки гігієни, герметизація фісур, фторування зубів, кольорові пломби, сувеніри та подарунки

Дитяча стоматологія в Києві - клініка whyDR (Вайдер)

Кожен батько знає, що нічого так не радує, як щира, щаслива посмішка дитини. Безперечним завданням є збереження і підтримання здоров'я малюка, а чистота і здоров'я зубів та порожнини рота відіграє важливу роль у загальному стані і формуванні імунітету. Вже у недалекому майбутньому посмішка подарує підростаючій людині можливість відчувати себе впевнено, робити гарне враження, легко і невимушено спілкуватися!

У дитячому віці закладається основа для здоров'я всього організму. Дуже важливо, щоб після першого відвідування стоматолога у дитини залишилися позитивні спогади і турбота про здоров'я зубів стала доброю традицією з перших років життя.

У нашому медичному центрі ми приділяємо особливу увагу питанню формування культури профілактики, адаптації дітей і формуванню позитивних емоцій. Ми створюємо у дитини гарне перше враження від відвідування стоматолога. Навіть у випадках, коли вже є негативний досвід ми готові виправити ситуацію.

У деяких сім'ях поширена думка, що молочні зубки випадуть, замість них виростуть здорові корінні і нема чого турбуватися про стан здоров'я молочних зубів, це велика помилка. Ми звертаємо Вашу увагу на те, що відношення до молочних зубів має бути таким же уважним, як і до постійних.

Стан молочних зубів визначає здоров'я майбутніх постійних зубів. Від того, як розвивалися і в якому стані вони перебували, залежить, в подальшому, як сформуються щелепи і прикус, наскільки симетричним буде овал обличчя і правильною постава.

Причина відвідати з дитиною стоматолога в WhyDR (Вайдер)

Перше відвідування стоматології WhyDR (Вайдер) ми перетворюємо для дитини в цікаву гру. Проводимо урок гігієни за допомогою гігантської зубної щітки. Дбаємо про те, щоб процедури не супроводжувалися неприємними відчуттями. Після огляду і лікування ми даємо можливість обрати невеликі подарунки, а хто ж не любить приємні сюрпризи? Тому всі подальші візити в клініку, як правило, теж відбуваються легко і без проблем.

Коли потрібно записатися на профогляд в дитячу стоматологію

На перших етапах життя малюка батьки дотримуються рекомендацій педіатра та сімейного лікаря. Починаючи з віку трьох років кожні півроку потрібно не лінуватися ходити на профілактичні огляди в стоматологію. Це хороша сімейна традиція, яку ми вітаємо і підтримуємо нашими спеціальними умовами для дисциплінованих Пацієнтів і всіх членів сім'ї.

У сім'ях, де тата і мами самі лікували діагностовані захворювання зубів та порожнини рота, потрібно приділити особливу увагу турботі про здоров'я зубів дітей, так як деякі проблеми можуть мати спадковий характер.

Що може турбувати молодших Пацієнтів

• Карієс (у дітей емаль більш чутлива і тонка). Лікар-стоматолог може виявити розпочатий процес руйнування на ранніх стадіях, коли захворювання проявляється тільки малопомітним потемнінням емалі у важкодоступних місцях, наприклад в міжзубному просторі. Батьки можуть помітити ознаки карієсу при значному дефекті зуба, що спричинить за собою більш складні, неприємні і дорогі процедури лікування.

• Порушення прикусу, зміщення зубного ряду, викривлення зубів. Ці патології в різному ступені зустрічаються у більшості дітей і стають надалі серйозною проблемою для дорослих. Не будучи фахівцями, батьки можуть спочатку не помітити відхилення від норми. Чим раніше буде виявлено аномалія, тим легше не втратити оптимальний час для початку виправлення і корекції (ми рекомендуємо почати роботу з 5 - 7 років, але ніколи не пізно, в разі, якщо Ваша дитина вже є старшою цього віку).

• Запалення ясен. Найчастіше мова йде про запалення пульпи - якщо не пролікувати вчасно карієс може виникнути така проблема.

• Інфекційні стоматологічні захворювання (стоматити). Якщо у дитини є схильність або хронічні форми таких захворювань, як алергії, герпес, ангіна тощо є ймовірність стоматиту.

При виявленні проблеми, ще на ранніх стадіях, лікування проходить швидше, без болю, зайвого дискомфорту і ускладнень, з меншими фінансовими витратами.

Як відбувається формування неправильного прикусу

Регулярне профілактичне відвідування стоматології для дітей - гарантія того, що прорізування постійних зубів буде під наглядом фахівця, що призведе до формуванню правильного прикусу. В основі лежить дотримання порядку і дотримання термінів зміни молочних зубів.

Завчасне видалення молочного зуба призводить до того, що, навколишні його зуби зсуваються і заповнюють виниклий проміжок. Це створює перешкоди для прорізаючого постійного зуба. В результаті, він пересувається на вільне місце. Так і відбувається неправильне формування прикусу. Пізніше доводиться звертатися за коригуванням до лікаря-ортодонта.

За сформованим неправильним прикусом слідує виникнення естетичних недоліків і пов'язаних з ними психологічні проблеми, деформація лицевого скелета, зіпсована дикція. Дитині важко добре пережовувати їжу, тому вірогідна поява проблем з шлунково-кишковим трактом.

Стоматологія дітям вимагає особливого підходу

Завдання стоматолога - знати і враховувати психологію маленького Пацієнта. Щоб виконати всі необхідні процедури і залишити в пам'яті дитини тільки позитивні враження про відвідування клініки, стоматологи налагоджують контакт, відволікають малюка і проводять лікування з розповідями і використанням елементів ігрової форми. Такий підхід гарантує, що в майбутньому діти не будуть відчувати страх перед відвідуванням стоматології і, відповідно, не будуть відмовлятися відвідувати медичний центр WhyDR (Вайдер).

Знайомтеся з нашими фахівцями і сміливо записуйте дитину на профілактичний огляд!

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, ул.Анни Ахматової, 5

Здоров'я і краса-нічого зайвого!

Питання та відповіді

 • Як захистити зуби дитини від карієсу?
  Ми рекомендуємо стежити за гігієною зубів і проводити профілактичні процедури — герметизацію фісур і фторування зубів. Обидві процедури безболісні.Фторування дозволяє наситити зуби фтором та іншими корисними елементами, герметизація фісур — захистити канавки зубів від застрявання їжі і розвитку карієсу.
 • В якому віці краще виправляти положення зубів?
  Перші ознаки такої необхідності можна побачити з 6 років. У цьому віці ситуацію можна виправити простими у використанні і бюджетними пластинками / трейнерами, які працюють в середньому з 6 до 12 років. При зверненні в 13-15 років, дитині швидше за все знадобиться установка брекет-системи.
 • Чи небезпечний стоматит у дитини?
  Небезпечний, особливо якщо його не лікувати. Крім загальної симптоматики (погіршення апетиту і загального самопочуття), стоматит може ускладнитися бактеріальною інфекцією і лікуванням захворювання будуть займатися відразу кілька лікарів (стоматолог, дитячий педіатр, дерматолог, імунолог).

Свiжi статтi по цiй темi

Вартість послуги

Послуга
Ціна

Видалення молочного зуба

250-350 грн

Постановка пломби із фотополімерного матеріалу

600 грн

Постановка кольорової пломби із компомерного матеріалу "Twinky star"

700 грн

Професійне чищення + фторування зубів (2 щелепи)

550 грн

Лікування й пломбування канала молочного зуба

350 грн

Герметизація фісур одного зуба

400 грн

Фторування зубів (1 щелепа)

200 грн

Записатися на прийом
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

 • 15.11.2021 Вікторія
  Ставила брекеты в стоматологии WDR на Позняках, сделали все отлично, хорошие, квалифицированные специалисты. Катерина Валерьевна просто чудо!
  Читати далі
 • 04.11.2021 Артем
  Дуже вдячний всьому колективу ! Лікують професійно, якісно, безболісно, комфортно та швидко! Персонал чемний, вихований з гарним почуттям гумору))) Мати з Вами справу - одне задоволення! Успіхів ВАМ !!!
  Читати далі