Записатися на прийом
Пн-Пт 10:00 - 20:00 Сб 10:00 - 17:00
Повний цикл послуг - починаючи від відбілювання зубів і закінчуючи установкою вінірів

Естетична стоматологія в Києві — клініка WDR Вайдер

Кожна сучасна людина хоче володіти здоровою, красивою і білосніжною посмішкою. На сьогоднішній день це є показником здоров'я, молодості, краси та успіху в деякому роді. Це просто пояснити. Людина, яка має відкриту, красиву посмішку розташовує до спілкування, контакту, взаємодії. Таке враження, що навіть труднощі долає легше і результатів досягає швидше.

Але що ж робити, якщо природа не надала в розпорядження ідеальні зуби і життя без «голлівудської усмішки» вже не здається таким радісним? Не варто засмучуватися, в цьому випадку Вам потрібно познайомитися з естетичної стоматологією в Києві та прийняти рішення зайнятися своїми зубами, скористатися сучасними технологіями і можливостями медицини.

Які завдання можна вирішити з допомогою естетичної стоматології

Естетична стоматологія – це комплекс медичних заходів, які спрямовані на відновлення форми, кольору і зовнішнього вигляду зуба або ж зубного ряду. В цьому напрямку працюють фахівці різних профілів. Це командна робота лікаря-гігієніста, терапевта, ортопеда. У медичному центрі WDR Вайдер команда проводить консиліуми для формування індивідуального плану лікування. Необхідно враховувати стан здоров'я і побажання кожного Пацієнта щоб отримати найкращий результат.

За допомогою естетичної стоматології Ви можете назавжди позбутися проміжків між зубами, виправити непривабливу форму зубів, навіть змінити лінію і форму посмішки. І це не фантастика і не красива казка, це можливість, яку має у своєму розпорядженні сучасна людина.

Що необхідно зробити, щоб скористатися можливостями естетичної стоматології в Києві

Для того, щоб перейти до етапу краси, необхідно пройти попередню підготовку, адже естетика не замінює функціонал і здоров'я зубів. Ми наведемо максимально повний список попередніх заходів для Вашого ознайомлення:

 • Зробити комп'ютерну томографію (КТ). Це рентгенівський знімок верхньої та нижньої щелеп. На підставі вивчення даних знімка лікарі зможуть скласти індивідуальний план лікування;
 • При наявності захворювань зубів і порожнини рота необхідно провести лікування, те, що називають санацією порожнини рота;
 • При показаннях провести лікування каналів – ендодонтичне лікування;
 • Видалити залишки зруйнованих зубів, кісти;
 • Відновити цілісність зубного ряду за допомогою імплантатів і коронок;
 • Провести ортодонтичне лікування – вирівнювання прикусу за допомогою брекет систем або елайнерів;
 • Створити відповідний контур десни!

Не потрібно лякатися! Найімовірніше Вам знадобиться тільки частина з зазначених процедур. Самий перший крок це візит на огляд до лікаря терапевта, який дасть індивідуальні рекомендації для формування плану лікування, необхідних процедур і маніпуляцій. В плані будуть вказані кількість візитів в медичний центр і бюджет на курс лікування. Ця інформація дасть Вам підстави для планування часу і коштів.

Естетична стоматологія в Києві – на які процедури Ви можете розраховувати

Після вирішення всіх питань можна переходити до завершального етапу формування естетики посмішки. Медичний центр WDR Вайдер в Києві пропонує наступний спектр послуг в естетичній стоматології:

 • Відбілювання зубів системами Magic Smile і BEYOND;
 • Художня реставрація зубів різного ступеня складності;
 • Корекція раніше запломбированного зуба;
 • Установка вінірів і ультратонких вінірів на зуби;
 • Внутріканальне відбілювання зубів!

В залежності від індивідуальних потреб кожного Пацієнта ці стоматологічні процедури виконуються як окремо, так і комплексом, у встановленій послідовності. Підсумком роботи над естетикою посмішки є наявність у Пацієнта повного зубного ряду, а це мінімум 28-м зубів (без зубів мудрості). Кожен з яких здоровий, має красиву форму, відтінок і блиск.

Стороженко Артем Володимирович
Експерт матеріалу: Стороженко Артем Володимирович
Cпеціалізація: Лікар-стоматолог, ортопед, гнатолог, хірург
Досвід роботи: Понад 8 рокiв
Безкоштовна консультація цього лікаря:

Інформація про ціни на естетичну стоматологію на сайті медичного центру WDR Вайдер

З вартістю на процедури і маніпуляції Ви можете ознайомитися на сайті в розділі ціни, в категорії естетична стоматологія. А так же, більш детальну інформацію про відбілюванні зубів, вініри на зуби і процедурах реставрації зубів ми розмістили в розділі, у відповідних категоріях.

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них. Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WDR Вайдер

Київ, Позняки, вул.  Анни Ахматової, 5

Питання та відповіді

 • Які послуги входять в естетичну стоматологію?
  Відбілювання зубів, художня реставрація, корекція раніше запломбованого зуба, установка вінірів і ультранірів, внутріканального відбілювання зубів.
 • На яких зубах проводять естетичні процедури?
  Естетичні процедури найчастіше проводять в зоні усмішки (вініри, ультраніри, художня реставрація, відбілювання); відбілювання, реставрацію та внутрішньоканальні відбілювання на жувальних зубах роблять для отримання ідеальної естетики незалежно від ситуації (вініри і ультраніри на жувальні зуби не встановлюють).
 • Яка з послуг ефективніше для естетики усмішки?
  Відповісти на це питання може стоматолог після вивчення вашого клінічного випадку: він оцінить загальний стан здоров'я зубів і стан емалі — і після цього порекомендує оптимальну послугу для вас.

Свiжi статтi по цiй темi

Вартість послуги

Послуга
Ціна

Художня реставрація зуба/Композитний вінір

1300-1800 грн

Відбілювання зубів Magic Smile

1490 грн

Відбілювання зубів Beyond

3500 грн

Керамічний вінір / вінір 360

5500 грн

Ультратонкий вінір (Люмінір) / вінір високоестетичний

9000 грн

Комплекси естетичної стоматології

   

Комплекс "Керамічний вінір / вінір 360"

7900 грн

Комплекс "Ультратонкий вінір (Люмінір) / вінір високоестетичний"

11900 грн

Записатися на прийом
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

 • 15.11.2021 Вікторія
  Ставила брекеты в стоматологии WDR на Позняках, сделали все отлично, хорошие, квалифицированные специалисты. Катерина Валерьевна просто чудо!
  Читати далі
 • 04.11.2021 Артем
  Дуже вдячний всьому колективу ! Лікують професійно, якісно, безболісно, комфортно та швидко! Персонал чемний, вихований з гарним почуттям гумору))) Мати з Вами справу - одне задоволення! Успіхів ВАМ !!!
  Читати далі