Записатися на прийом
Пн-Пт 10:00 - 20:00 Сб 10:00 - 17:00

Імплантація All-on-4 — це один з методів відновлення жувальної функції при повній відсутності зубів на щелепі.

Методика розроблена і введена в практику світовими виробниками дентальних імплантатів у співпраці з передовими інститутами стоматології світу.

Сенс цієї концепції полягає в тому, що при відносно невеликих фінансових витратах, пацієнт може отримати функціональну, естетичну, довговічну і зручну у використанні конструкцію.

Дана методика дозволяє провести відновлення жувальної функції в один етап з установкою дентальних імплантатів і фіксацією тимчасової конструкції в одне відвідування. Надалі, після інтеграції імплантатів, тимчасова конструкція змінюється на постійну.

Мінус методики — більш високі ризики для приживлення імплантату. Для уникнення додаткових ризиків реабілітація проводиться в два етапи які розділяють установку імплантів і саме протезування.

Імплантація All-on-4

Два імпланта вживляють вертикально в область фронтальних зубів, два — в область 5-6 зуба під нахилом в 45 градусів. Потім лікар проводить тимчасове протезування на 4 імплантатах, тобто фіксацію протеза на імплантатах.

як встановлюють імпланти

Навіщо проводять імплантацію All-on-4

Втрата навіть одного зуба негативно впливає на весь зубний ряд і якість життя, а коли немає всіх або майже всіх зубів, у пацієнта, крім естетичного компонента, з'являються:

 • проблеми з пережовування їжі; 
 • захворювання шлунково-кишкового тракту в результаті неякісного пережовування їжі; 
 • прискорене формування мімічних зморшок; 
 • порушення дикції; 
 • емоційний дискомфорт.

Імплантація All on 4 дозволяє зупинити ці процеси, зробити посмішку пацієнта привабливою і, найголовніше — відновити жувальну функцію.

Показання до процедури

У більшості випадків, показання до процедури — відсутність всіх або значної кількості зубів на щелепі.

Також, до показань відноситься:

 • резорбція кістки; 
 • захворювання тканин пародонта (ясен), наслідком яких є високий ступінь рухливості зубів і необхідність їх видалення.

Протипоказання

Протипоказання до імплантації all-4 поділяють на абсолютні і відносні. Розберемо детальніше кожен тип протипоказань.

Абсолютні протипоказання до імплантації all-on-4

 • хронічні захворювання нирок і печінки; 
 • аутоімунні захворювання; 
 • тяжкі ендокринні захворювання;
 • деякі захворювання крові.

При наявності абсолютних протипоказань, пацієнтові не проводять імплантацію все на чотирьох.

Відносні протипоказання до імплантації all-on-4

 • дефіцит кістки в області планованої установки імплантатів; 
 • запальні процеси в порожнині рота; 
 • захворювання ясен.

При наявності відносних протипоказань, пацієнту проводять підготовчі заходи перед імплантацією все на чотирьох:

 • санацію порожнини рота; 
 • лікування слизових оболонок; 
 • нарощування кістки; 
 • синус-ліфтинг.

Також, при наявності відносних протипоказань, лікарі пропонують пацієнту альтернативні методики лікування, наприклад, імплантацію all-6.

Як проводиться імплантація на чотирьох імплантатах (All on 4) в стоматології WDR «Вайдер» на Позняках

Процес установки протеза на чотирьох імплантатах включає чотири основні етапи:

Як проводиться імплантація на чотирьох імплантатах (All on 4)

Підготовка

Під час першого етапу стоматолог-імплантолог WDR на Позняках оцінює стан ротової порожнини пацієнта і відповідає на його питання.

Головне завдання лікаря на даному етапі — визначити, чи є у пацієнта протипоказання до вживлення імплантів та встановлення протеза. Для цього лікар збирає анамнез пацієнта і призначає КТ-обстеження.

Планування процедури

Коли лікар на 100% впевнений, що пацієнтові можна проводити імплантацію «все на 4», він переходить до планування процедури:

 • розповідає пацієнтові орієнтовні терміни і особливості виконання кожного з етапів; 
 • погоджує час для видалення зубів, що залишилися (якщо це необхідно); 
 • моделює операцію на основі комп'ютерної томографії; 
 • в разі необхідності, призначає додаткові протизапальні процедури.

 

Саме комп'ютерне моделювання дозволяє стоматологу-імплантологу спланувати точні і найбільш оптимальні місця для імплантації, необхідний розмір імплантів і кут, під яким потрібно їх встановлювати, що дозволить ортопеду ідеально спланувати подальше протезування.

 

Вживлення імпланта

Ми частіше проводимо двоетапну імплантацію All-on-four, так як вона дозволяє істотно зменшити ризики відторгнення імпланта. Перед навантаженням, ми даємо імплантам час на остеоінтеграцію і, як наслідок, у нас 100% результативність таких операцій. Опціонально, ми виготовляємо знімний тимчасовий протез на період приживлення.

Якщо ж ми проводимо одноетапну імплантацію, то на основі комп'ютерного моделювання лікарі виготовляють шаблон для імплантації, який дозволяє спланувати і встановити імплант з точністю до десятих міліметра. Також, для пацієнта виготовляється тимчасова конструкція, яка фіксується відразу ж після установки імплантів і накладення швів. Перевага способу — пацієнт не ходить ні дня без зубів, недоліки — більша вартість і збільшені ризики.

Установка постійного протеза

У нашій клініці імплантація зубів all-on-4 переважно проводиться з використанням цирконієвої конструкції на титановій балці, тому що вона надійніша, міцніша і естетичніша аналогів.

Можливі ускладнення після процедури

Ми завжди говоримо правду пацієнтам: незважаючи на високий відсоток приживлюваності імплантатів і надійну фіксацію протезів, складності після процедури можуть бути. Наприклад, дискомфорт під час прийому їжі, кровоточивість ясен, повільне загоєння м'яких тканин, потрапляння інфекції.

Ми вважаємо, що успіх процедури «все на 4 імплантатах» залежить від злагоджених дій імплантолога, ортопеда і пацієнта. Досвід лікарів, використання сучасних протоколів лікування та матеріалів дозволяють провести операцію ефективно, а дотримання рекомендацій пацієнтом в період реабілітації — гарантує швидке і прогнозоване відновлення. Результат такої взаємодії — 100% успіх протезування на чотирьох імплантатах в стоматології WDR.

Чи боляче проводити протезування на імплантатах?

Ні, не боляче.

Видалення зубів, вживляння імплантів і інші етапи all on four, які можуть викликати дискомфорт у пацієнта проводяться під анестезією, тому абсолютно безболісні.

Переваги методу

 • швидка установка. Наприклад, вживили пацієнтові чотири імпланта і в цей же день — встановили тимчасовий протез; 
 • відновлення естетики посмішки і жувальної функції щелепи; 
 • не потрібно знімати протез перед сном; 
 • доступність послуги (дорожче , ніж виготовлення знімного протезу, але дешевше, ніж вживлення великої кількості імплантатів на місце кожного втраченого зуба); 
 • тривалий термін служби конструкції (досягається за рахунок того, що протез виготовлений з найбільш технологічних матеріалів, не розхитується і надійно фіксується в роті).

Переваги методу All-on-4

Недоліки All on four

Недолік імплантації все на 4 — підвищене навантаження на імпланти, яке (!) гіпотетично може скоротити їх термін служби з 30 до 20 років.

Все на чотирьох: відгуки пацієнтів

Наші пацієнти дуже задоволені результатом процедури. Ну а як ще може бути: імпланти прижилися, а індивідуально створений протез — відновлює естетику і жувальну функцію щелепи (тобто після установки протеза на 4-х імплантатах пацієнт знову починає жити повноцінним життям).

В цей же час, в інтернеті можна зустріти і негативні відгуки про процедуру. Ми вважаємо, що при відсутності протипоказань, індивідуальному підході до ситуації конкретного пацієнта, відповідної компетентності лікарів, належній якості матеріалів і неухильному дотриманні рекомендацій в період відновлення, на кожному з етапів лікування результат не може не радувати пацієнта.

Стороженко Артем Володимирович
Експерт матеріалу: Стороженко Артем Володимирович
Cпеціалізація: Лікар-стоматолог, ортопед, гнатолог, хірург
Досвід роботи: Понад 8 рокiв
Безкоштовна консультація цього лікаря:

Ціна All-on-4 в Києві в стоматології WDR, Позняки

Відразу скажемо: ціна за протезування зубів all-on-4 може відрізнятися від випадку до випадку: підготовка до процедури включає індивідуальні етапи, підбір лікарем відповідних видів імплантів, які можуть відрізнятися за вартістю. Також може знадобитися додаткове видалення зубів і ще безліч інших процедур.

Якщо вам цікава точна ціна за «все на чотирьох» у вашому конкретному випадку, запишіться на консультацію в стоматологію WDR «Вайдер»: наші лікарі проведуть огляд, розкажуть, які етапи включатиме протезування і розрахують вартість послуги.

Питання та відповіді

 • Імплантація all-on-4 дешевше, ніж імплантація кожного зуба окремо?
  Так, імплантація all-on-4 дешевше. Це пов'язано з тим, що лікарю не потрібно встановлювати імплант на місце кожного втраченого зуба, а кількість імплантів — одна з ключових складових вартості послуги.
 • Чи можна проводити імплантацію all-on-four, якщо за словами лікаря у мене недостатньо кісткової тканини для операції?
  Якщо кісткової тканини дійсно недостатньо, проводити імплантацію не можна. В цей же час, ми рекомендуємо послухати думку іншого стоматолога-імплантолога про можливість проведення операції і обговорити з ним можливість імплантації all-on-six — альтернативи all-on-four.
 • Яка імплантація краще: все на чотирьох або все на шести?
  Ми вважаємо, що все залежить від конкретного випадку. В цей же час, відзначаємо, що імплантація все на шести має менше протипоказань і проводиться навіть у випадках, коли все на чотирьох проводити не можна. Ну і звичайно ж, за рахунок двох додаткових імплантів, жувальне навантаження розподіляється краще, що в свою чергу збільшує термін експлуатації.
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

 • 15.11.2021 Вікторія
  Ставила брекеты в стоматологии WDR на Позняках, сделали все отлично, хорошие, квалифицированные специалисты. Катерина Валерьевна просто чудо!
  Читати далі
 • 04.11.2021 Артем
  Дуже вдячний всьому колективу ! Лікують професійно, якісно, безболісно, комфортно та швидко! Персонал чемний, вихований з гарним почуттям гумору))) Мати з Вами справу - одне задоволення! Успіхів ВАМ !!!
  Читати далі