Записатися на прийом
Пн-Пт 10:00 - 20:00 Сб 10:00 - 17:00
Ортодонтичне лікування сучасними конструкціями: брекети, елайнери, пластинки, тренейри

ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ОРТОДОНТВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ – ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ОРТОДОНТ
І ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЮТЬ БРЕКЕТИ?

Ми рідко замислюємося про те, що стан здоров'я порожнини рота і зубів, правильність прикусу, тягнуть за собою загальне самопочуття і рівень комфорту.
Іноді людина мучиться роками від постійних головних болів, проблем з шлунково-кишковим трактом, стану шкіри, хребта, суглобів і не підозрюючи про те, що причиною нездужань є стан і положення зубів.

Рішенням таких завдань займається розділ стоматології ортодонтія і лікарі-ортодонти.

80% людей, жителів розвинених країн, мають порушення і відхилення від норми прикусу – така невтішна світова статистика.  Йдеться як про серйозні патології, такі як викривлення кісток черепа, так і про невеликі косметичні дефекти.

виправлення прикусу в КиєвіГарна новина полягає в тому, що виправлення прикусу в Києві – сучасна, доступна процедура, як для дітей, підлітків, так і для дорослих людей.

Багато помиляються думаючи, якщо в підлітковому віці не було вжито заходів для виправлення зубного ряду, то все що залишається, протягом дорослого життя, терпіти побічні ефекти як естетичні, так і функціональні.
Єдине, про що ми предупредупреждаем дорослих пацієнтів, так це про тривалість лікування. І тут може знадобитися трохи більше часу і терпіння, ніж для курсу відновлення у дітей. Та й виправлення прикусу в дорослому віці може мати більшу вартість. Висновок напрошується сам собою – чим раніше почати, тим ефективніше, економічніше і швидше пройде лікування.

Відразу ж домовимося, в цій статті мова піде про ортодонтическом методі, де спеціальними сістемами проводиться розворот коренів і самих зубів і повернення їх в правильне положення.
Якщо ж цікавитеся виправленням естетичних дефектів зубного ряду, Вас може зацікавити інформація про ВІНІРИ і КОРОНКИ НА ЗУБИ, які ми розмістили в відповідних розділах сайту.

ЩО ВПЛИВАЄ НА ФОРМУВАННЯ ПРИКУСУ?

Можливо, нам буде цікаво відступити на крок назад від означеної проблеми і розібратися з тим, що її створює. Тут важливо зазначити, що причини можуть бути вродженими і набутими, в тому числі вже в дорослому віці.

Почнемо з набутих. Читаючи нашу статтю, Ви зможете впливати на ситуацію у ваших дітей і допоможете запобігти виникненню складнощів в майбутньому. А також вчасно відреагувати на свою ситуацію, особливу увагу звертаємо на наслідки відсутності повного комплекту зубів. Або ж перестанете гадати, що ж послужило причиною в тому чи іншому випадку, що теж корисно.

ДІТИ

Удаление молочных зубов ранее или позднее, чем положеноПрив'язати нитку до дверної ручки, викрутити самостійно, почекати поки випаде сам – такі нехитрі способи розлучитися з молочними зубами відомі багатьом. Питання тільки в тому, що ставлення до молочних зубів буває невиправдано легковажним. Треба віддати їм шану хоча б за те, що вони формують основу для постійного зубного ряду і процес цей відбувається за своїми законами. Час видалення може визначити лікар, так само, як і саму процедуру краще довірити фахівцеві. А після вже можна підключити Зубну Фею, яка допоможе сформувати "правильне" ставлення до стоматологів.
Перенесені запалення та інфекційні захворюванняГрип, особливо минулий з ускладненнями, рахіт, отит і інші захворювання, пов'язані з роботою органів дихання. Наслідки можуть позначитися через роки. Своєчасне лікування і запобігання повторень і складних форм, одна з основних задач батьків.
Тип харчуванняПодрібнення їжі для дитини, страх давати "погризти" морквину, яблучко. Вживання в їжу одноманітних продуктів, при такому раціоні не достатнє навантаження на ясна і зубний ряд.
 

ДІТИ ТА ДОРОСЛІ

Отримані травми обличчя та щелепиСпортивні, побутові, складні і легкі форми. Травми – це не приємно, а голови і обличчя завжди викликають підвищену увагу. Якщо вже довелося з цим зіткнутися, крім всіх фахівців, необхідно проконсультуватися і зі стоматологом.
Шкідливі звичкиТакі "нешкідливі" або навіть іноді милі звички, як гризти що небудь, наприклад ручку, фломастер або олівець. Довго смоктати соску. Тримати палець в роті, закушувати губку, дихати з відкритим ротом.
Не потрібно ігнорувати і необхідно працювати над усуненням шкідливих звичок якомога раніше, найкраще при появі перших ознак, поки звички міцно не укоренилися в поведінці.
Порушення поставиЗвичка сутулитися, "перекошуватися" на сторону, вигинатися, кому не знайоме?
Вплив звички тримати спину і голову прямо важко переоцінити. Велика робота і для дитини і для батьків, але результати себе виправдають без сумнівів. Робота над поставою актуальна в будь-якому віці, добре, звичайно якщо "з дитинства привчені".  Але навіть якщо і не так, ніколи не пізно.
Наявність "сверхкомплектих" зубівПричини цього явища вивчені недостатньо.
Але напевно відомо, що близько 2% людей страждають від цієї аномалії. Найчастіше зустрічаються "додаткові" ікла.
Повна діагностика можлива при наявності рентгенівського знімка.

 

ДОРОСЛІ

Відсутність "повного комплекту"Причини, за якими відбувається втрата зубів різні, про це ми більш детально розповідаємо в розділі ІМПЛАНТАЦІЯ. Тут важливо відзначити, що видалення зуба тягне за собою "рух" всього зубного ряду, з усіма витікаючими з цього наслідками.
Помилки при протезуванні і носінні ортопедичних конструкційЗвернути увагу є сенс на два фактора, які при всіх перевагах протезування можуть негативно вплинути.
По-перше – неграмотний, чи не комплексний підхід до лікування і тут може бути вина лікаря, професіоналізм якого не відповідає.
І другий фактор, який повністю знаходиться під контролем самої дорослої людини – це догляд та термін експлуатації ортопедичних конструкцій. Регулярні профілактичні огляди допоможуть не допустити ускладнень.
Зуби мудростіВони ж вісімки, вони ж страшні і жахливі, які доставили багато клопоту і неприємних переживань деяким і зовсім не налякали інших.
До того, що ми і так знаємо, можна додати їх вплив на клінічну картину в цілому. Особливо, якщо залишилося місця менше для їх прорізування, ніж треба. Тут можуть бути зміщення всіх зубів в ряді.

До природжених ми можемо віднести спадковість або генетичну схильність, патології внутрішньоутробного розвитку, родові травми – ці аномалії найскладніші для виправлення, але немає нічого неможливого для сучасної стоматології та лікаря-ортодонта професіонала.

консультація до лікаря-ортодонта київ

Естетика зубів і обличча найчастіше призводить пацієнтів на консультацію до лікаря-ортодонта

 

 

І дійсно, через зубощелепні патології вигляд обличчя змінюється не в кращу сторону, причому зміни зовнішності в залежності від типу порушення помітно відрізняються.

Може порушуватися змикання зубів, змінюватися форма, розмір і навіть кількість зубів. Щелепа може виступати, як нижня, так і верхня, через що втрачається симетрія обличчя і навіть підборіддя може почати здаватися занадто важким або ж навпаки незрівнянно маленьким.
На тлі цих описів додати можна ще і про зморшки, з якими роками борються, вдаючись до допомоги косметологів та масажистів. Наприклад, носогубні складки і заломи в області шиї, в більшості випадків виникають саме як наслідок зміни прикусу зубів, зараз багато хто напевно здивувався.

Але не можна говорити тільки про естетику, хоча вона грає величезне значення в спілкуванні між людьми. Ми робимо великий акцент на функціональній стороні питання – вплив стану прикусу на загальний стан організму і самопочуття. Порушення дихання і травлення, травми слизової, порушення дикції і дефекти мови, хропіння, часті головні болі, отити і навіть неправильна постава – все це може бути наслідком дефекту зубного ряду.

ЯКІ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ АНОМАЛІЇ ПРИКУСУ?

Розглянемо трохи "технічної" інформації, для того щоб краще орієнтуватися і розібратися з тим, що прийнято вважати за норму, а що за відхилення. Почнемо з норми:

АНОМАЛІЇ ПРИКУСУПравильним прикусом вважають той, при якому зуби розташовуються при змиканні наступним чином:

 • чотири верхніх передніх зуба (різці) закривають собою різці нижньої щелепи і верхні ікла загороджують нижні;
 • верхні, найближчі до передніх, жувальні зуби (премоляри) щільно стикаються з нижніми, а далекі жувальні (моляри) нижньої щелепи знаходяться трохи ближче до порожнини рота, ніж верхні.

А тепер про відхилення від норми:

МЕЗІАЛЬНЫЙ ПРИКУС

МЕЗІАЛЬНЫЙ ПРИКУС

Нижня щелепа сильно видається вперед. Скроневий нижньощелепний суглоб безпосередньо пов'язаний зі скелетом і впливає на баланс і стан всього тіла безпосередньо. При такому діагнозі у людини буде помітно таз висунутий вперед, а голова буде прагнути відхиляться назад.


ДІАСТЕМА ТА ТРЕМЫ

ДІАСТЕМА ТА ТРЕМЫ

Непропорційно великі проміжки між передніми зубами, що стали відомими завдяки деяким зіркам кіно і музики (Мадонна, Ванесса Параді, Олександр Усік). Йдеться про збільшенні міжзубного проміжку, розміри якого коливаються від 1-го до 6-ти мм. Називають ще щербинкою, щілину між зубами. Буває, що трапляється "переростання". Так буває, що зуби займають потрібну позицію по закінченню формування комплекту постійних зубів, але це швидше виняток, ніж правило. А треми це проміжки між іншими зубами, не центральними. Тільки в цьому і відмінність між діагнозами.


ГЛИБОКИЙ ПРИКУС

ГЛИБОКИЙ ПРИКУС

Верхні різці перекривають нижні більше ніж наполовину і це один з найпоширеніших варіантів. У разі, коли 1/3 частина висоти зубів перекрита, можна говорити про необхідність підтвердження діагнозу.


ЗМІЩЕННЯ ЦЕНТРУ

ЗМІЩЕННЯ ЦЕНТРУ

Зуби не вирівняні по середній лінії обличчя. Можливо навіть візуально випинання щелепи і скривлення при посмішці. Крім естетичної частини, пацієнти з такою формою можуть відчувати дискомфорт при прийомі їжі і вимові деяких букв, особливо "Ф" і "С".


ВІДКРИТИЙ ПРИКУС

ВІДКРИТИЙ ПРИКУС

Відсутність контакту в області передніх (фронтальних) або бічних зубів при змиканні щелеп. Проміжок між передніми зубами, який неможливо зімкнути, кажучи простою мовою. Виникають труднощі при диханні, рот залишається завжди відкритим. А також при відкушуванні, пережовуванні їжі.


ПЕРЕХРЕСНИЙ ПРИКУС

ПЕРЕХРЕСНИЙ ПРИКУС

Слабо розвинена одна зі сторін будь щелепи. В наслідок викривлення окремих зубів або ж всього ряду виникає не пропорційне співвідношення верхньої і нижньої щелепи.
розрізняють:
верхня щелепа западає в нижню і отримуємо передній тип;
нижня щелепа накривається верхній – задній.


ДИСТОПІЯ

ДИСТОПІЯ

Неправильне розташування зубів в зубній дузі і за її межами. Вони можуть бути розгорнуті, зміщені в сторону. Причому розворот може бути до півоберту навколо своєї осі. Найчастіше ми можемо побачити таке розташуванні іклів або знаменитих і без того зубів мудрості.


ДИСТАЛЬНЫЙ ПРИКУС

ДИСТАЛЬНЫЙ ПРИКУС

Верхня щелепа сильно висунута вперед по відношенню до нижньої. Є результатом більш стрімкого розвитку верхньої щелепи по відношенню до нижньої. Близько 30% всіх пацієнтів вирішують ортодонтичним лікуванням саме цю проблему.


Ми ділимося цією інформацією звичайно ж не для того, щоб Ви ставили самостійно діагноз дитині або собі.
Коректно це може зробити тільки фахівець в ортодонтії, після комплексного обстеження.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ БРЕКЕТАМИ?

При такому методі вирівнюється весь зубний ряд і дійсно зуби займають природні місця в правильному положенні, а не просто досягається естетичний ефект. Є різні системи, ціна виправлення прикусу залежить від клінічної ситуації і вибору пацієнта. Так само слід зазначити і тривалість курсу лікування – для дитини це може бути кілька місяців, а у дорослого може зайняти і півтора, а то й два роки. У деяких випадках необхідно довічно підтримувати отриманий в ході лікування результат.

ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ БРЕКЕТАМИ київ

 

Брекет система являє собою конструкцію з елементів.
Нерухомі замки (брекети), рівні кількості зубів, між собою з'єднуються дугою, яка закріплюється в замочки.
Під впливом дуги, власне і відбувається виправлення розташування зубів.

 

Класифікують брекет системи за наступними типами:

ТИП КОНСТРУКЦІЇ

ЛІГАТУРНІ

 ЛІГАТУРНІ брекетидо знайомих нам вже замочків і дуги в конструкцію додані лігатури (ligatura = зв'язок) – такі гумові колечка, які можуть бути різнокольоровими (любов підлітків);

 

 

 

САМОЛІГУЮЧІ

САМОЛІГУЮЧІ брекетидо брекетів дуга кріпиться з використанням кришечок в самих замочках;

як працюють брекети

ТИП ФІКСАЦІЇ

ЛІНГВАЛЬНІ
встановлюються з внутрішньої сторони зубів, використовується тільки лігатурний тип конструкції;

ВЕСТИБУЛЯРНІ
розміщуються на зовнішній стороні зубів, тієї, що видно співрозмовникам і можуть бути виготовлені різними з описаних типів;

 

ТИП МАТЕРІАЛА 

МЕТАЛЕВІ
класика, виготовляють міцними з гіпоалергенних металів;

КЕРАМІЧНІ
можна назвати їх непомітними, але це не найстійкіший перед механічними пошкодженнями матеріал, а також вони схильні до фарбування;

САПФІРОВІ
синтетичний прозорий матеріал, який стійкий до фарбування і залишається чистим впродовж усього курсу лікування;

КОМБІНОВАНІ
вигідний варіант для збереження і естетики і бюджету одночасно, так як верхні зуби закривають нижні, тут і можна передбачити економію.

ПАРАМЕТРИ ДЛЯ ПОРІВНЯННЯЛІГАТУРНІСАМОЛІГУЮЧІ / БЕЗЛІГАТУРНІ
Кріплення дуги до брекетівДріт і гумові кільця, з їх допомогою відбувається кріпленняВикористовуються металеві замки
Зовнішній вигляд і естетика конструкціїПрисутність на зубах відверто помітноМенш помітні, у виконанні деяких матеріалів можуть бути практично непомітними
Відчуття при носінніМожливі неприємні відчуття, аж до підвищення температури, особливо в перший час після установки системи. Біль поступово знижується, після звикання все повертається до звичних відчуттів. Період адаптації довше. Хворобливі відчуття виникають при заміні лігатури кожен раз, потрібно бути до цього готовимТак як зміщення відбувається повільно, навантаження розподіляється рівномірно і практично немає неприємних відчуттів з перших днів після установки

Догляд в домашніх умовах

Ми написали про це окрему статтю, переходьте за посиланням:
ГІГІЄНА ПОРОЖНИНИ РОТА ПРИ ОРТОДОНТИЧНИХ КОНСТРУКЦІЯХ

Періодично можна спостерігати фарбування лігатур. Комплект для чищення в домашніх умовах в цілому не відрізняється в залежності від обраної системи, але відрізняється від того, до чого Ви звикли в повсякденному житті до початку ортодонтичного лікуванняПісля кожного прийому їжі необхідно робити комплекс догляду, який включає в себе використання спеціальних щіток, йоржиків для очищення міжзубних просторів
Терміни курсу лікуванняТривалість курсу лікування для дорослої людини в середньому становить 1,5 - 2 роки, ортодонтичне лікування – це не питання кількох походів в стоматологію біля будинкуна 25% швидше, ніж з лігатурними аналогами. Таку статистику ми можемо отримати, зробивши запити. Однак ситуація кожного пацієнта унікальна, беремо завжди це до уваги
ОсобливостіЛікар призначає в складних випадках, коли необхідно істотне втручання.
Але також використовується і при лікування легких форм, якщо сходяться рекомендації ортодонта і вибір пацієнта
При наявності захворювань ясен або підвищеної чутливості швидше лікар зробить вибір на користь такої системи, вони більш щадні
Регулярність відвідування лікаря1 раз на місяць середній ритм відвідування лікаря для огляду і коригувань1 раз в 2-3 місяці, такий графік пропише в рекомендаціях лікар ортодонт

Ціна на брекети

Вартість брекетів вказана в кожному з розділів, а так само на сторінці ЦІНИ в розділі ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ

Більш економічний варіант лікуванняБільш високий цінник в прайсі

давньогрецький ортодонт

 

А чи знаєте Ви про те, що в місцях, де раніше знаходилися процвітаючі стародавні грецькі поселення, археологи знаходять апарати, які можна віднести до пристроїв для ортодонтичного лікування.
Так що, можливо Аполлон і був такий хороший, тому що вчасно звернувся до давньогрецького ортодонта або навіть прекрасна Венера блищала золотими лигатурами?
Дуже навіть може бути...

 

ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ В СТОМАТОЛОГІЇ WDR ВАЙДЕР. ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ.

ЕТАПИ виправлення ПРИКУСУ

перший этап выправления прикусу

ВИБІР КЛІНІКИ І ЛІКАРЯ-ОРТОДОНТА

Запис на консультацію, візит в клініку і знайомство з лікарем-ортодонтом.
На першому етапі ми збираємо анамнез (повний огляд здоров'я) і встановлюємо особистий контакт. Професіоналізм, довіра, комфорт і безпека – ось критерії для вибору свого доктора.

другий этап выправления прикусу

ДІАГНОСТИКА І ПЛАН ЛІКУВАННЯ

На підставі отриманої інформації та огляду пацієнта лікар проводить діагностику, формує план лікування і пояснює пацієнту свої рекомендації максимально докладно, так щоб було зрозуміло.
Це і є консультація, після якої людина має все необхідне для прийняття рішення про початок лікування.

третій этап выправления прикусу

ЗНЯТТЯ ВІДБИТКІВ

На старт, увага, марш!
Починається курс з виготовлення зліпків (відбитків). Доктор змішує спеціальні пластичні матеріали, розміщує їх у формі, яка називається ложкою. Це інструмент з отворами, яка допоможе утримати форму і зробити процедуру ефективною. Головне завдання цього етапу отримати точний зліпок щелепи для виготовлення ортодонтичної конструкції, її виготовленням займається лабораторія, оснащена спеціалізованим обладнанням. Ми, в Вайдер працюємо з кращими лабораторіями Києва.

четвертий этап выправления прикусу

ПІДГОТОВКА

Переступати до виправлення прикусу можна тільки після підготовки зубів і порожнини рота до тривалого лікування.
Необхідно привести в порядок всі зуби, переконатися в тому, що карієс переможений, провести ПРОФЕСІЙНУ ГІГІЄНІЧНУ ЧИСТКУ ЗУБІВ. Цю ділянку роботи візьме на себе стоматолог-терапевт.

п'ятий этап выправления прикусу

УСТАНОВКА БРЕКЕТІВ

Конструкція і зуби готові, тепер можна встановлювати (фіксувати) брекети.
Сама по собі процедура не болюча, можливо тільки треба налаштуватися на те, що в стоматологічному кріслі Вам доведеться провести годину-півтора.
Відразу по закінченню, лікуючий лікар дасть рекомендації по засобам для догляду за зубами і порожниною рота в домашній умовах. Все необхідне Ви зможете придбати в магазині нашої клініки.

шостий этап выправления прикусу

РЕГУЛЯРНИЙ ОГЛЯД І КОРИГУВАННЯ

Залежно від типу конструкції, в планування додадуться регулярні відвідування Вайдер, від одного візиту в місяць до зустрічей з доктором раз в 2-3 місяці.
Якщо плануєте тривала відсутність в місті або за межами країни, обговоріть це з лікарем і передбачте заходи для обслуговування конструкції.

сьомий этап выправления прикусу

ЗНЯТТЯ БРЕКЕТІВ

Ура! Основне лікування підійшло до благополучного завершення і прийшов час знімати брекети.
Позаду місяці звикання до самої системи, гігієни та догляду, регулярним відвідуванням стоматологічного центру. Цього дня всі пацієнти чекають з нетерпінням і ось він настав, вітаємо!

восьмий этап выправления прикусу

РІТЕЙНЕРИ І / АБО КАПИ

Спільними зусиллями ортодонта і пацієнта досягнуто результату, який має потребу в підтримці.
Не лякайтеся, найскладніше звичайно вже позаду, але зуби мають властивості рухатися, а нам треба закріпити їх правильне положення.
Вам запропонують встановити рітейнери, це апарат, що закріплюється з внутрішньої сторони зубів і утримує їх у заданому положенні.
Або капи, виготовлені з прозорого силікону, як у боксерів, тільки значно елегантніше. На перших порах їх потрібно носити постійно, за винятком часу прийому їжі, пізніше одягати тільки на ніч.

ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ У ДОРОСЛИХ. ЦІНИ, ВІДГУКИ, ЯВКИ, ПАРОЛІ?

Ми запрошуємо на консультацію та обстеження до фахівців з команди WDR Вайдер, які визначать вірний діагноз і призначить індивідуальний курс лікування, з урахуванням особистих потреб кожного пацієнта.

Наші пацієнти, лікування яких вже позаду, поділилися своїми враженнями в розділі ВІДГУКИ.

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту на консультацію.

Будемо раді бачити Вас в стоматологічному центрі WDR Вайдер
Київ, Позняки, Осокорки, Харківський
вул. Анни Ахматової, 5

Повний список всіх координат, а також карта із зазначеним розташуванням клініки в розділі КОНТАКТИ

Питання та відповіді

 • Чи можна виправити прикус без брекетів?
  Виправити прикус можна тільки з брекетами.В цей же час, дорослим можна виправити становище зубів (не прикусу) за допомогою елайнерів, а дітям — за допомогою спеціальних пластинок.
 • Які брекети найефективніші?
  Найефективніші брекети — металеві. Вони міцніше, тому роблять більший тиск на зуби, ніж керамічні або сапфірові аналоги.
 • Трапляється, що лікування з брекетами неефективне?
  Якщо пацієнт дотримується рекомендацій ортодонта з гігієни і харчування — лікування буде ефективним.Якщо ж пацієнт гризе тверді продукти і пошкоджує брекети або не стежить за гігієною зубів, ортодонт може призначити додаткове лікування, а значить загальний час лікування збільшиться.

Свiжi статтi по цiй темi

Вартість послуги

Послуга
Ціна

Контрольний огляд з корекцією або активацією апаратури

400 грн

Ортодонтичні апарати

3800-6200 грн

Встановлення брекет-системи металевої часткової (до 8 брекетів)

6200 грн

Встановлення брекет-системи металевої (1 щелепа)

9600 грн

Встановлення брекет-системи керамічної (1 щелепа)

17800 грн

Встановлення брекет-системи монокристалічної - сапфір (1 щелепа)

18800 грн

Встановлення брекет-системи лінгвальної (1 щелепа)

39000 грн

Елайнери (Clear Aligners)

9500 грн

Записатися на прийом
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

 • 15.11.2021 Вікторія
  Ставила брекеты в стоматологии WDR на Позняках, сделали все отлично, хорошие, квалифицированные специалисты. Катерина Валерьевна просто чудо!
  Читати далі
 • 04.11.2021 Артем
  Дуже вдячний всьому колективу ! Лікують професійно, якісно, безболісно, комфортно та швидко! Персонал чемний, вихований з гарним почуттям гумору))) Мати з Вами справу - одне задоволення! Успіхів ВАМ !!!
  Читати далі