Записатися на прийом
Пн-Пт 10:00 - 20:00 Сб 10:00 - 17:00

Встановлення коронки на зуб в Києві - клініка whydr (Вайдер)

З давніх часів і по сьогоднішній день красиві і міцні зуби є ознакою гарного здоров'я. І мова йде не тільки про красиву усмішку, хоча це теж дуже важливий фактор у сучасному суспільстві. Здоров'я зубів і порожнини рота є запорукою нормального функціонування систем і внутрішніх органів людського організму. Протягом життя ми можемо зіткнутися з ситуаціями, які можуть призвести до порушення анатомічної цілісності зубів. Несприятливими факторами можуть бути незбалансоване харчування, різні захворювання, запалення і механічні травми.

Отже - коронка на зуб

По своїй суті, коронки є протезами, які вирішують питання при втраті цілісності зуба. Їх завдання відновлення функціональності і відтворення естетики натурального зуба людини. Саме коронки прекрасно справляються із завданням заповнення цілісності і навіть зміни зовнішнього вигляду зубного ряду. Розглянемо, як ставиться коронка на зуб. Для Пацієнтів, які стикаються з такою необхідністю перший раз, може бути багато питань, ми відповімо на основні.

Як ставлять коронку на зуб

Для розуміння послідовності ваших дій потрібно враховувати те, що практично всі медичні маніпуляції починаються тільки після огляду лікаря. Фахівець оцінює індивідуальну ситуацію Пацієнта, уточнює перелік протипоказань, прояснює очікування, складає план лікування і дає повне, зрозуміле пояснення курсу необхідних процедур.

За результатами узгодження, у Пацієнта є перелік підготовчих заходів (аналізи, рентгенологічні дослідження тощо), кількість візитів в медичний центр, бюджети і терміни виконання комплексу лікування. Ця інформація дає підстави для прийняття обдуманого рішення і формування очікувань від результатів лікування. На цьому етапі відбувається підбір типу коронки. При наявності показань, перед установкою, необхідно пролікувати ясна і зуби, провести професійну гігієнічну чистку зубів.

Після попередньої підготовки починається етап підготовки до протезування. Необхідно депульпувати зуб цей етап проводиться за медичними показаннями (якщо він необхідний), після чого відбувається пломбування каналів. Депульпирование — це процедура з видалення м'яких тканин разом із нервовими волокнами. Це необхідно, щоб пульпа після операції не почала запалюватися. Доктор виробляє препарування зуба для надання йому необхідної форми. Після чого лікар-ортопед робить відбитки, за якими буде виготовлена коронка на зуб.

Далі настає час примірки. Коронка повинна повністю відповідати, щільно прилягати до зуба, підходити за розміром, не створювати дискомфорту і неприємних відчуттів Пацієнта. Коронку на зуб фіксують за допомогою медичного цементу. У звичайних умовах практикується фіксація в два прийоми. На першому етапі встановлюють тимчасову конструкцію для звикання, і можливістю поспостерігати за результатом. Після звикання встановлюють постійну коронку, фіксують остаточно.

На всі етапи необхідно передбачити від декількох днів до місяця. Терміни залежать від індивідуальної ситуації та стану здоров'я ротової порожнини та загального здоров'я Пацієнта. На цей час передбачена пластмасова коронка на зуб. Зовнішніх ознак медичного втручання ніхто не помітить, вам не доведеться кардинально змінювати звичний спосіб життя.

Укоріненим страхом перед стоматологією є боязнь болю. Всі маніпуляції в процесі протезування лікар проводить під місцевим знеболенням і Пацієнти не відчувають неприємних відчуттів.

Яка ціна на коронку на зуб у Києві

Для багатьох людей важливе значення має не тільки естетична і функціональна сторона питання, але і те, скільки коштує коронка на зуб. На це питання можна отримати відповідь після визначення типу коронки, яка підходить під індивідуальну ситуацію Пацієнта. Прямий вплив на ціну має матеріал, який використовується для виготовлення. Розрізняють такі:

 • металопластмаса;
 • метал
 • металокераміка, без використання дорогоцінних металів;
 • металокераміка, з використанням дорогоцінних металів;
 • діоксид цирконію;
 • оксид алюмінію;
 • безметалловая кераміка.

У Києві від деяких видів вже відмовилися практично всі стоматологічні клініки.  Самі поширеними є металокерамічні, з діоксиду цирконію, безметалеві керамічні.  Коронки на передні зуби зазвичай виготовляють керамічні, вони максимально наближені по естетичним характеристикам до рідних зубам людини.

Який вид матеріалу підійде саме вам можна визначити лише за результатами консультації у фахівця.  Ціни на коронки в Україні можуть варіюватися, якщо ви проживаєте не в Києві, ознайомтеся з пропозиціями клінік вашого міста.

Види коронок і ціни на них в нашому медичному стоматологічному центрі WhyDR (Вайдер) ви можете вивчити в розділі ЦІНИ, в категорії ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ.

Пропонуємо вашій увазі комплекси "ПІД КЛЮЧ".  У вартість вже включені:

 • первинна консультація та складання індивідуального плану лікування, із зазначенням всіх медичних маніпуляцій і процедур, кількість візитів в клініку, бюджет;
 • стерильний набір інструментів;
 • анестезія;
 • препарування зуба;
 • зняття відбитка;
 • виготовлення коронки;
 • підгонка і установка.

Це вигідне і просте для розуміння пропозицію.  Якщо ви розглядаєте варіанти, будьте уважні і уточніть вартість всіх етапів лікування.  Це може вплинути на те, скільки буде коштувати повний комплекс установки коронки на зуб.

Якщо у вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, Позняки, вул.  Анни Ахматової, 5

Найкраща інвестиція - в своє здоров'я!

 

Питання та відповіді

 • Від чого залежить ціна коронки?
  В першу чергу, вартість залежить від матеріалу, з якого її виготовляють (металокераміка, кераміка, циркон).Також, вартість може залежати від випадку у пацієнта і необхідних додаткових процедур до установки коронки. Наприклад, професійної гігієни.
 • Які коронки краще?
  Керамічні коронки — більш естетичні, з цього їх використовують для протезування передніх зубів.Для жувальних зубів використовують цирконієві коронки, з причини їх стійкості до навантажень. Металокерамічні — програють по естетиці і можуть бути рішенням тільки при необхідності економити бюджет.
 • Як проходить установка коронки?
  Послідовність така:1. Укол анестезії. 2. Препарування зуба. 3. Зняття відбитків. 4. Встановлення тимчасової коронки. 5. Виготовлення постійної коронки. 6. Заміна тимчасової коронки на постійну.
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

 • 15.11.2021 Вікторія
  Ставила брекеты в стоматологии WDR на Позняках, сделали все отлично, хорошие, квалифицированные специалисты. Катерина Валерьевна просто чудо!
  Читати далі
 • 04.11.2021 Артем
  Дуже вдячний всьому колективу ! Лікують професійно, якісно, безболісно, комфортно та швидко! Персонал чемний, вихований з гарним почуттям гумору))) Мати з Вами справу - одне задоволення! Успіхів ВАМ !!!
  Читати далі