Записатися на прийом
Пн-Пт 10:00 - 20:00 Сб 10:00 - 17:00
Формування індивідуального плану лікування із зазначенням термінів і вартості, прицільний рентген, оглядові набори, анестезія

Огляд і діагностика стану зубів в Києві в клініці WDR «Вайдер»

Чому виникають проблеми зі здоров'ям ротової порожнини, а іноді і втрата зубів? У більшості випадків це відбувається з двох причин:

 • пацієнти нерегулярно відвідують стоматолога (рекомендовано проходити огляд двічі на рік), відповідно, не проводиться своєчасна діагностика зубів;
 • навіть при появі проблем із зубами пацієнти не відразу звертаються за лікуванням хворого зуба.

Ми, лікарі стоматологічної клініки WDR «Вайдер», практикуємо превентивну діагностику – підхід, який дозволяє зберегти здоров'я зубів і вилікувати їх до розвитку навіть початкової стадії захворювання.

Особливості профілактики і лікування зубів в нашій стоматології (Позняки, вул. Ахматової, 5)

Вся справа в наших цінностях: ми дбаємо про пацієнтів, тому завжди намагаємося заздалегідь визначити потенційні проблеми і вилікувати захворювання до появи симптоматики.

Пацієнти, які відвідують планові консультації та проходять діагностику зубів у нашого стоматолога, практично ніколи не відчувають раптового і гострого зубного болю, тому що ми ретельно і регулярно стежимо за станом здоров'я їхніх зубів.

Таким чином, ми формуємо співтовариство людей, для яких здоров'я та краса зубів – норма і невід'ємна частина життя.

Як почати краще піклуватися про зуби і запобігти розвитку захворювань

Правило одне: відвідуйте планові консультації у лікаря і дотримуйтесь його рекомендації про необхідність регулярної професійної чистки зубів від нальоту і каменю, своєчасного лікування карієсу або постановки пломб.

Як проходить перший огляд зубів пацієнта в стоматології WDR «Вайдер»

Первинна консультація стоматолога включає чотири етапи:

Етап 1: Створення карти пацієнта WDR «Вайдер»

Адміністратор заповнює анкету з загальними даними про стан здоров'я пацієнта.

Ці дані ми використовуємо для створення персональної карти пацієнта, яка дозволяє лікарям:

 • оновлювати інформацію про стан зубів;
 • фіксувати ефективність і динаміку лікування (наприклад, під час ортодонтичного лікування пацієнт може разом з лікарем оцінити наскільки змінилося становище зубів з останнього візиту);
 • переглядати повну історію захворювань і лікування кожного зуба;
 • фіксувати індивідуальну непереносимість препаратів і протипоказання до певних процедур.

Етап 2: Знайомство зі стоматологом-терапевтом

Під час першого візиту стоматолог-терапевт задає пацієнту питання, які дозволяють доповнити дані персональної картки та врахувати особливості організму при складанні плану лікування:

 • про перенесені захворювання;
 • дату останнього лікування зубів;
 • про наявність/відсутність алергічних реакцій;
 • про шкідливі звички;
 • про особливості способу життя.

Етап 3: Ретельний огляд ротової порожнини

Врач проводит осмотр и оценку общего состояния ротовой полости и каждого отдельного зуба. При необходимости, чтобы лучше изучить существующие проблемы, составить план лечения или дать рекомендации по гигиене, врач направляет пациента на рентген — прицельный снимок, который также проводится в клинике (если нужно сделать рентген всей зубочелюстной системы – врач рассказывает пациенту, где в Киеве можно сделать такой снимок).

Етап 4: План лікування і рекомендації щодо профілактики

Якщо в лікуванні потребують кілька зубів, то при складанні плану лікування лікар пріорітезірует послідовність лікування. При необхідності – направляє пацієнта до ортодонта, хірурга або ортопеда для більш детального вивчення роботи зубощелепної системи.

Якщо ж зуби не потребують лікування (такі випадки теж бувають), лікар призначає пацієнтові орієнтовну дату наступного профілактичного огляду і дає рекомендації з гігієни. Саме так ми прищеплюємо пацієнтам турботу про зуби і усвідомлення важливості своєчасного лікування.

Все, що потрібно робити пацієнту – враховувати рекомендації лікаря і не забувати про візит на прийом до стоматолога, навіть якщо нічого не болить.

При цьому всі дані (анамнез, опис проблем, рекомендації з лікування та рекомендована дата наступного візиту) потрапляють в персональну картку пацієнта.

Почніть турботу про своїх зуби вже сьогодні

Якщо у вас є питання, бажання поліпшити естетику посмішки або переконатися, що ваші зуби здорові – записуйтеся на консультацію в стоматологію WDR «Вайдер» на Ахматової. Записатися на консультацію можна:

 • онлайн на сайті – через форму зворотного зв'язку або в чаті;
 • по телефону (щоб задати питання і підібрати зручний час для візиту в клініку).

Приходьте: лікар стоматолог-терапевт WDR (Позняки, вул. Ахматової) з радістю відповість на питання, чесно розповість про стан ваших зубів, складе план лікування або дасть рекомендації по догляду за зубами.

Питання та відповіді

 • Навіщо відвідувати діагностичний прийом у стоматолога?
  Своєчасна діагностика дозволяє виявити потенційні проблеми і вилікувати захворювання на ранній стадії — до того, як зуби починають руйнуватися і хворіти.
 • Як часто потрібно проводити діагностику зубів?
  Загальна рекомендація пацієнтам — відвідувати стоматолога кожні півроку. Також, при необхідності, лікар може рекомендувати пацієнту індивідуальну періодичність для консультацій. Наприклад, через кожні 3 місяці.
 • Скільки триває діагностичний огляд у стоматолога?
  Якщо ви є пацієнтом стоматології WDR на Ахматової, діагностика займає близько 20-25 хвилин.Якщо ви приходите в нашу клініку вперше, нам буде потрібен додатковий час: адміністратор створює карту пацієнта, а доктор — задає додаткові питання про ваше здоров'я і попереднє лікування.

Свiжi статтi по цiй темi

Вартість послуги

Послуга
Ціна

Стерильний набір інструментів

150 грн

Прицільна рентгенографія

150 грн

Аплікаційна анестезія

50 грн

Ін'єкційна анестезія

200 грн

Записатися на прийом
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

 • 15.11.2021 Вікторія
  Ставила брекеты в стоматологии WDR на Позняках, сделали все отлично, хорошие, квалифицированные специалисты. Катерина Валерьевна просто чудо!
  Читати далі
 • 04.11.2021 Артем
  Дуже вдячний всьому колективу ! Лікують професійно, якісно, безболісно, комфортно та швидко! Персонал чемний, вихований з гарним почуттям гумору))) Мати з Вами справу - одне задоволення! Успіхів ВАМ !!!
  Читати далі