Записатися на прийом
Пн-Пт 10:00 - 20:00 Сб 10:00 - 17:00
Установка коронок і мостів, протезування на імплантатах, мікропротезування, умовно-знімні і знімні протези

ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

 

Все можуть Королі і долі всієї землі вершать вони часом! І що не говори, а робити зуби по любові довірити можуть лише вони, своїм довіреним дантистам!

 

Історія сучасної ортопедії почалася якраз з часів правління Короля Людовика XV. П'єр Фошар, довірений дантист його величності ще в 18-м столітті шукав і знаходив можливості для збереження моложавого виду правлячої особи і мешканців палацу. Адже це була епоха, в якій краса і моложавість були зведені в культ.

Йому належить авторство деяких моделей, по прототипам яких виготовляються сучасні знімні протези. Він використовував штіфти в конструкціях, які можна було б назвати мостом на зуби. Лікар не був теоретиком, він вів активну лікарську практику, писав наукові трактати. Власноруч виточував коронки на зуб зі слонової кістки, покривав шаром золота і зверху використовував кераміку, причому підбирав відповідну за кольором до рідних зубів своїх аристократичних пацієнтів.

Задоволення мати повний ряд красивих зубів було доступним лише обраним і дуже багатим людям. Бажаючих заміни втрачені зуби була величезна кількість, що не дивно в умовах життя людей в ті часи. Але краса була долею тільки дуже багатих людей, так само, як і турбота про здоров'я. У сучасному світі здоров'я, в тому числі стоматологічне, це частіше вибір людини.


 

ЩО Ж ТАКЕ ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ?

За своєю суттю протезування – це заміна втраченої, видимої над яснами, поверхні (коронки) одного, відразу декількох або всіх зубів.

Це найпопулярніший і сучасний спосіб відновлення анатомії зуба.

Перед протезуванням пацієнтам проводять терапевтичне лікування. При наявності показань, це може бути усунення запальних процесів в зубних каналах, яснах, кісткової тканини. Лікування всіх хворих зубів в порожнині рота рекомендується для запобігання поширенню захворювань зубів і порожнини рота.

Лікарі стоматологічного центру WDR Вайдер проводять повне обстеження і формують індивідуальний план лікування, який відповідає медичними показаннями і можливостям пацієнта.

❗️Перед початком лікування Ви будете знати вартість курсу, кількість візитів в клініку і тривалість лікування.


 

ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЄ ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ?

Вік і спосіб життя кожної людини має свій вплив на стан організму і зубів, істина всім відома. Посмішка вимагає до себе уваги з самого раннього дитинства і протягом усього життя, на кожному з етапів є свої особливості.

І якщо в молодому віці основними факторами для втрати зубів є травми, викривлення ряду, відколи, відсутність належної домашньої гігієни і нерегулярне відвідування стоматолога – терапевта, то з роками можна цей список доповнити. До нього приєднуються наслідки від шкідливих звичок, погіршення кровопостачання ясен, раціон харчування, накопичені хронічні захворювання і т.п. Як підсумок, ми маємо ситуацію з втратою зубів. А це, в свою чергу сильно впливає на стан, як фізичне, так і психологічне.

 

Повна втрата зубів (вторинна адентія) медична проблема у всіх країнах світу. Йдеться, в першу чергу про людей, старше 60-ти років.
Згідно з даними Petersen та Yamamoto, поширення беззубість серед людей 65-74 років в Америці – 26%, Німеччині – 37%, Великобританії – 46%, Канаді – 58%, Ірландії – 72%.

 

Але не будемо згущувати фарби, адже недарма стоматологію прийнято вважати однією з найбільш прогресивних галузей медицини. Зуби можна відновити в будь-якому віці і при будь-якій клінічній ситуації. Протезування зубів – ось що допоможе відновити задані функції, і жувальну, і естетичну.


 

А ЩО БУДЕ, ЯКЩО НЕ ПРОТЕЗУВАТИ?

Можуть виникнути ускладнення різного ступеня, багато що залежить від загального стану здоров'я і звичайно ж, кількості втрачених зубів.

А ЩО БУДЕ, ЯКЩО НЕ ПРОТЕЗУВАТИ?1
В першу чергу ми говоримо про жувальну функцію, яка покладена на наші зуби. Вони природою передбачені для того, щоб підготувати їжу для вилучення з неї поживних і корисних нам речовин. Тобто зуби приймають значну участь в роботі травної системи людини.

Відповідно, якщо зубний ряд не виконує свої функції в повній мірі, тобто не пережовує їжу як треба, збільшується навантаження на органи травлення.  Як наслідок можуть з'явитися, загостритися і перейти в розряд хронічних захворювання шлунково-кишкового тракту (ШКТ).

 

Зміщення зубного ряду

2
Зміщення, або можливо ви зустрічали терміни викривлення зубного ряду, формування неправильного прикусу.

Зуби, що залишилися адаптуються під звільнені місця і зсуваються, щоб розподілити між собою навантаження при жуванні.

Таким чином відбуваються зміщення, опущення з верхнього ряду зубів (у яких оголюються шийки, це дуже неприємно, тому що підвищується чутливість і швидко розвивається запалення. Це стрімкий процес, який закінчується часто видаленням).

Збільшується неприродним чином навантаження на суглоби щелеп, що провокує головні болі, зміну постави і дикції, підвищує стирання поверхонь зубів, що залишилися і формує глибокі заломи на шкірі (так, так! носогубні складки особливо).

 

Психологічний дискомфорт

3
Психологічний комфорт від свого зовнішнього вигляду може і не грає ключового значення у всіх, без винятку.

Але більшості все ж властиво дбати про те, якими нас бачать інші люди. Особливо, якщо мова йде про втрачені зуби з так званої «лінії усмішки».

Людина може замкнутися, перестати говорити і посміхатися відкрито і щиро, може почати уникати спілкування і це спричинить за собою напругу при соціальній взаємодії (а тут і друзі, і особисте життя, і кар'єра і подорожі і т.п.).

 

Кожному з нас напевно доведеться приймати рішення, чи варто зайнятися протезуванням зубів.
Наша порада, не зволікати!!! Єдине правильне рішення полягає у виборі стоматологічної клініки і команди лікарів, якій ви готові довірити найдорожче – здоров'я.


 

ВИДИ І ОСОБЛИВОСТІ ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

КЕРАМІЧНА ВКЛАДКА / НАКЛАДКА

КЕРАМІЧНА ВКЛАДКА / НАКЛАДКА

Якщо жувальний зуб постраждав від глибокого карієсу і втрачено понад 50% поверхні нашої рекомендацією буде установка вкладки або накладки.

Сама назва пояснює принцип дії. За індивідуальним зліпкам пацієнта, в лабораторії виготовляється мікропротез – керамічний елемент, який заміняє втрачену частину зуба.

Це як пломба, але за своїми технічними характеристиками відрізняється високою зносостійкістю і естетикою. Вкладка дозволяє уникнути розколу зуба, чого не може гарантувати пломба при великій поверхні пошкодження зубних тканин.

 

ВІНІРИ

вініри київ

Найтонші накладки на зуби керамічні (фарфор) або цирконієві (діоксид цирконію).

Виготовляються в зуботехнічних лабораторіях за індивідуальними зліпкам пацієнта. Термін служби 10-15 років при належному догляді.

Естетика вище усіляких похвал, саме через них нам відомий термін «голлівудська посмішка». Міцні, легкі, гіпоалергенні.

 

ЛЮМІНІРИ

Сверхтонкі керамічні накладки на рідні зуби пацієнта, для встановлення яких не потрібно обточування. При відсутності протипоказань є найкращим рішенням для тих, хто прагне досягти досконалості в естетиці своєї посмішки.

Виготовляються індивідуально, виточуються на високоточний верстатах до товщини пластини в 0,2-0,3 мм. Саме цим показником і установкою без пошкодження своїх зубів відрізняються від більш відомих вінірів.

Це не самий бюджетний варіант, так як робота проробляється практично ювелірна. Але результат вартий вкладених грошей, це одноголосно стверджують всі щасливі володарі оновленої посмішки.

 

КОРОНКА НА СВІЙ ЗУБ

КОРОНКА НА СВІЙ ЗУБ київ

Протез, який встановлюється на збережену поверхню рідного зуба людини. Виготовляється з різних матеріалів, вибір яких залежить від функції зуба, фінансових можливостей і вибору пацієнта і лікаря. Матеріал і технологія виготовлення мають прямий вплив на вартість коронки.

Виготовляються за індивідуальними зліпкам в зуботехнічній лабораторії. Перед цим часто необхідно видалити нерв (депульпувати), запломбувати канали. Тобто підготувати зуб під накриття коронкою і запобігти можливому розвиток запальних процесів під закріпленою коронкою. Кріпитися за допомогою медичного цементу, можливий період тимчасового закріплення за медичними показаннями.

Термін служби коронки від 5 до 15-ти років і багато в чому залежить від догляду і способу життя пацієнта. Необхідно регулярно проводити огляд і гігієнічну чистку, правильно доглядати за порожниною рота в домашніх умовах і обмежити шкідливі звички, напевно і без протезування зубів ви про це вже чули.

 

КОРОНКА НА ІМПЛАНТ

КОРОНКА НА ІМПЛАНТ київ

Протез, який закріплюється на попередньо встановлений штучний корінь зуба, тобто імплант.

Термін служби, матеріали для виготовлення і догляд принципово не відрізняються від коронки на свій зуб, хіба що принцип фіксації. Коронка до імпланти кріпитися гвинтовим або цементним способом, за допомогою абатмента.

Схематично варіанти можна описати таким чином:
цементний – абатмент + коронка = закріпити до імпланту;
гвинтовий – імплант + абатмент = закріпити коронку.

 

МОСТ НА ЗУБИ

МОСТ НА ЗУБИ київ

Протез, який можна встановити в разі втрати одного або декількох зубів підряд. Це незнімна ортопедична конструкція, яка закріплюється за сусідні зуби – здорові або ж покриті коронками і заміщає відсутні проміжки в зубному ряді.

До недоліків такого рішення можна віднести необхідність препарування (обточування) поверхонь здорових зубів, на які буде закріплений міст, це неминуче.

Процес виготовлення не відрізняється від описаних раніше, починаючи із зняття індивідуальних зліпків і закінчуючи фіксацією на медичний цемент в стоматологічному кріслі.

При якісному розміщенні виготовленого за нормами моста на зуби не потрібно додаткового догляду, який відрізнявся б від коронки на свій зуб.

 

ЗНІМНІ ПРОТЕЗИ

ЗНІМНІ ПРОТЕЗИ київ

У медичній практиці таким типом конструкції замінюють значний дефект зубного ряду, кажучи простіше практично відсутні зуби на одній або обох щелепах.

В знімному протезуванні розрізняють так само варіації:

 • Часткові знімні протези;
 • Умовно знімні протези;
 • Повні знімні протези. 

Найчастіше для виготовлення використовуються акрилові пластмаси, до яких кріпляться штучні зуби.
З переваг – це самий бюджетний варіант відновлення зубного ряду. Але, на жаль, такий метод лікування має і недоліки. До них відносяться базові незручності при носінні (блювотний рефлекс, зміна дикції, обмеження в харчуванні), а також атрофія (розсмоктування) кісткової тканини, що значно ускладнює в подальшому установку зубних імплантатів.


МАТЕРІАЛИ В ПРОТЕЗУВАННІ ЗУБІВ

Є певний і встановлений ряд вимог до тих матеріалів, які дозволені в стоматологічній ортопедії:

 • біологічна сумісність з тканинами в ротовій порожнині людини;
 • стійкість до агресивного впливу їжі, напоїв і слини;
 • не може провокувати алергічні реакції;
 • не може мати запах;
 • не впливає на смак і відчуття при прийомі їжі;
 • технічні характеристики такі як міцність, пружність і еластичність максимально наближені до тканин, які вони замінюють;
 • естетичні показники – світловідображення, блиск, колір повинні бути схожими на ті, якими володіють здорові зуби пацієнта.

З огляду на всі вимоги, допускаються матеріали:

МЕТАЛ

Так, знамениті золоті зуби, як ознака достатку сім'ї, можна віднести саме до цієї категорії. Але це скоріше справи давно минулих.

В наші дні краса в здоров'ї, тому і прагнення робити протези максимально схожими на здорові зуби змушують використовувати вже зовсім інші сплави для каркаса. Виготовлена ​​таким чином основа покривається зверху керамікою, що робить конструкцію не помітною в ряду здорових зубів.

Коронки, виготовлені цим найпоширенішим і бюджетним способом, називають металокерамічними.

ДІОКСИД ЦИРКОНІЮ

Діоксид цирконію є найбільш прогресивним матеріалом для виготовлення зубних коронок на сьогоднішній день і з успіхом використовується в сучасній стоматології.

Таке рішення позбавляє від всіх дрібних недоліків і труднощів, з якими можна зіткнутися при установці коронок інших видів.

Вартість коронки на зуб в даному випадку буде вище, оскільки вона ідентична рідним зубам, але функціональні і естетичні характеристики компенсують цей аспект. Такі коронки називаються цирконієвими.

КЕРАМІКА

Матеріал, за своїми показниками естетичним і міцності, неначе створений для заміни втрачених зубів.

Не викликає алергічних реакцій, природним чином лягає під ясенний контур. Дозволяє ідеально підбирати колір.

В високоточних і сучасних лабораторія з цільного блоку матеріалу виточуються ортопедичні конструкції з дотриманням всіх індивідуальних потреб пацієнта, включаючи навантаження на щелепні суглоби і обраний колір.

Так виготовляють керамічні коронки, вініри і люмініри.

ПЛАСТМАС

Матеріал, який частіше використовується для тимчасових конструкцій і виготовлення штучних зубів для знімних протезів.

В зуботехнічних лабораторіях в роботу йдуть акрилові смоли (для створення акрилових протезів) і нейлон (нейлонові знімні протези).

ЕТАПИ ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ У WDR ВАЙДЕР НА ПОЗНЯКАХ, ОСОКОРКАХ, ХАРКІВСЬКОМУ МАСИВІ

перший етап протезування зубів

ШАГ 1 Ви записуєтеся на безкоштовну консультацію. Попередньо адміністратор підготує направлення на КТ (комп'ютерна томографія), за результатами якого консиліум лікарів клініки WDR Вайдер складе оптимальний план лікування. У призначений час вас чекатиме на прийомі лікар. Після знайомства і огляду лікар зможе адаптувати план під побажання та презентувати вам перелік маніпуляцій, їх повну вартість, тривалість і послідовність етапів лікування.

двугий етап протезування зубів

ШАГ 2 Зуби і порожнину рота ми повинні підготувати до протезування, це відбувається на підготовчому етапі. Для цього планується і проводиться повний комплекс терапевтичного лікування зуба/зубів під протезування.

третій етап протезування зубів

ШАГ 3 Залежно від типу конструкції, з пролікованих і обточених (при необхідності, наприклад під міст) зубів ортопед зніме індивідуальні зліпки.

четвертий етап протезування зубів

ШАГ 4 Ми захистимо зуби тимчасовими пластиковими конструкціями на період, який необхідний для виготовлення постійних ортопедичних конструкцій і до їх постійного встановлення.

п'ятий етап протезування зубів

ШАГ 5 Настав час встановити виготовлену конструкцію, будь то коронка, вінір, міст на зуби або те, що було передбачено в плані лікування. Вам знадобиться деякий час для того, щоб звикнути до нових відчуттів і почати насолоджуватися новим якістю стоматологічного здоров'я.

шостий етап протезування зубів

ШАГ 6 Регулярний догляд за ортопедичними конструкціями, тепер єдина ваша турбота. А це означає, що один раз в 6 місяців будемо запрошувати вас на профілактичний огляд і професійну гігієну зубів, а ви будете з радістю запрошення приймати.


 

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

З огляду на популярність і затребуваність процедури, ми не можемо не сказати про випадки перенесення або відмови у медичній маніпуляції, так як існують протипоказання:

ТИМЧАСОВІ ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРИЧИНИ:

вагітність;
гостра форма захворювань внутрішніх органів до одужання;
гострі форми захворювань в ротовій порожнині;
реабілітаційний період, акліматизація, детоксикація;
хвороби кісткової тканини ротової порожнини;
запальні процеси, захворювання зубів і порожнини рота, до закінчення лікування і повної готовності до протезування;

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА:

психічні захворювання;
алергічні реакції на препарати для знеболювання;
захворювання в стадії загострення;
захворювання, які не можна поєднувати з хірургічним втручанням (при протезуванні на імплантатах);
прийом протизгортаючих препаратів і цитостатиків;
сильно виражене виснаження організму;
гострий знервований стан;
неправильна хронічна гігієна зубів і порожнини рота;
алкогольна або наркотична залежність.


Також в WDR Вайдер ми пропонуємо асортимент засобів по догляду за зубами і порожниною рота, до нас приходять за покупками, та й просто поспілкуватися і розповісти про свої справи!

Ми цінуємо і любимо кожного пацієнта.

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону. Ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Повний список всіх координат, а також карта із зазначеним розташуванням клініки в розділі КОНТАКТИ.

Будемо раді бачити Вас в клініці WDR Вайдер

Київ, Позняки, вул. Анни Ахматової, 5

Посміхайтеся, це надихає!

Питання та відповіді

 • В якому віці не рекомендується протезування зубів?
  Протезування можна проводити в різному віці, якщо для цього є показання.Приходьте до нас на консультацію, щоб дізнатися професійну думку лікаря про можливе протезуванні ваших зубів
 • Які матеріали використовують для виготовлення протезів?
  Для виробництва протезів використовується метал, кераміка, діоксид цирконію і пласмасса (для тимчасових конструкцій)
 • Які бувають протипоказання до протезування?
  Протипоказання бувають загальні і тимчасові — коли перед протезуванням потрібно провести додаткове лікування.До загальних протипоказань відносяться: психічні розлади, алергія на матеріали, алко- та наркозалежність, захворювання, прийом протизгортаючих препоратів і цитостатиків.До відносних протіпотівопоказаніям відносяться: вагітність, карієс, велике скупчення зубного каменю, детоксикація, проблеми з кістковою тканиною в ротовій порожнині.

Свiжi статтi по цiй темi

Вартість послуги

Послуга
Ціна

Зняття відбитків

250-550 грн

Незнімне протезування

  

Суцільнолита металева куксова вкладка

850 грн

Куксова вкладка з діоксиду цирконію

2900 грн

Металокерамічна коронка «Ivoclar In-line»

3500 грн

Безметалева керамічна коронка/вкладка «e-max»

5500 грн

Повноанатомічна цирконієва коронка

5500 грн

Виготовлення тимчасової пластмасової коронки

650 грн

Протезування на імплантатах

  

Металокерамічна коронка на імплантат

3500 грн

Безметалева керамічна коронка на імплантат

5500 грн

Повноанатомічна цирконієва коронка на імплантат

5500 грн

Тимчасова пластмасова коронка на імплантат

1350 грн

Встановлення індивідуального цирконієвого/титанового абатмента Osstem

5500 грн

Встановлення індивідуального цирконієвого/титанового абатмента Ankylos

6500 грн

Встановлення індивідуального цирконієвого/титанового абатмента Straumann

9500 грн

Знімне протезування

  

Акриловий протез

5000 грн

Нейлоновий протез

7350 грн

Бюгельний протез

10000-11500 грн

Комплекси протезування

       

Комплекс "Суцільнолита металева куксова вкладка"

1980 грн

Комплекс "Скловолоконний штифт з відновленням кукси зуба"

1980 грн

Комплекс "Куксова вкладка з діоксиду цирконію"

3850 грн

Комплекс "Металокерамічна коронка "Ivoclar ln-line"

5900 грн

Комплекс "Безметалева коронка/вкладка "e-max"

7400 грн

Комплекс "Повноанатомічна цирконієва коронка"

7400 грн

Комплекс "Металокерамічна коронка на імплантат"

5900 грн

Комплекс "Безметалева керамічна коронка/вкладка на імплантат "e-max"

7400 грн

Комплекс "Повноанатомічна цирконієва коронка на імплантат"

7400 грн

Комплекс "ALL-ON-4": Osstem TS lll Ca, Ti балка, коронки на основі цирконію

198000 грн

Комплекс "ALL-ON-6": Osstem TS lll Ca, Ti балка, коронки на основі цирконію

244000 грн

Записатися на прийом
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

 • 15.11.2021 Вікторія
  Ставила брекеты в стоматологии WDR на Позняках, сделали все отлично, хорошие, квалифицированные специалисты. Катерина Валерьевна просто чудо!
  Читати далі
 • 04.11.2021 Артем
  Дуже вдячний всьому колективу ! Лікують професійно, якісно, безболісно, комфортно та швидко! Персонал чемний, вихований з гарним почуттям гумору))) Мати з Вами справу - одне задоволення! Успіхів ВАМ !!!
  Читати далі