Записатися на прийом
Пн-Пт 10:00 - 20:00 Сб 10:00 - 17:00
Встановлюємо високотехнологічні імпланти від провідних світових виробників

Імплантація зубів

имплантация зубов киев

З мудрістю про продовження життя сміхом ми знайомі, але не будемо забувати і про усмішку.

Коли людина посміхається, м'язи обличчя і тіла розслабляються, гормони щастя розливаються і вводять нас в стан приємної млості і ейфорії.

В такому стані імунітет зміцнюється, відбувається оздоровлення не тільки душі, а й нашого тіла.

Висновок напрошується сам собою – посміхаємося!

І якщо хочемо, то і машемо, адже посмішка ще і заразлива.

Що таке імплант?

Зубний (він же дентальний) імплант (англ. – implant) це багатокомпонентна конструкція, яка використовується для заміщення втраченого кореня зуба і є основою для подальшого протезування.

Термін «імплант» має латинське коріння (plantare – саджати). Ви можете чути, як використовують і слово імплант і імплантат, що є вірним в обох випадках.

что такое имплантІмплантат – та частина конструкції, яка розміщується в кістці і «зрощується» з рідними тканинами людини. Для того, щоб цей процес відбувався успішно в 99% випадків, при виготовленні конструкції використовуються біологічно нейтральні матеріали (найпоширеніший – титан).

У деяких провідних виробників в асортименті є імпланти, які зберігаються в спеціальних медичних розчинах для підвищення ймовірності успіху приживлення.

Далі в імплант встановлюється формувач ясен. Традиційно формувач має форму циліндра, мініатюрний елемент з гвинтиком замість ніжки. Саме цією стороною він і вкручується в імплант після приживлення. Чим запускає процес формування ясен під майбутню коронку, наче «притиснення» м'яких тканин. Звідси і назва елемента.

Після формування ложа під коронку, формувач знімається та в імплант встановлюється абатмент. Цей елемент відповідає за з'єднання імпланта, як штучного кореня зуба і коронки, які скріплюються один з одним саме з допомогою абатмента.

Що таке імплантація зубів?

Операція з імплантації зубів - це процедура, при якій відсутні корені зубів замінюються металевими штифтами, що нагадують гвинти.

Імплантація зубів – це "лякалка" для більшості пацієнтів. Установку проводять під анестезією без будь-якого дискомфорту. І якщо сказати просто, ця процедура більш комфортна, ніж видалення зубів, якщо розумієте про що ми.

Вже більше 50-ти років в стоматології позиціонують метод імплантації як спосіб максимально ефективно відновити функціональні і естетичні властивості втраченого зуба.

Імплантація зубів – це заміна втраченого кореня зуба штучним унікальним аналогом, на який, після імплантації, встановлюється коронка. Головна перевага і відмінність від протезування полягає саме у відновленні не тільки верхньої (видимої) частини, а й у внутрішньому (кореневому) протезуванні.

По суті, імплантат замінює і виконує функції кореня зуба. Так як це штучно впроваджений елемент, абсолютно біосумісний, що є важливим чинником для приживлення. При використанні якісних матеріалів і високому рівні професіоналізму хірурга-імплантолога, успіх при відновленні зубного ряду становить 96-99%.

Показання для встановлення зубних імплантів

Загалом, зубні імплантати можуть підійти пацієнтам, у яких відсутні один, кілька або всі зуби.

При цьому є намір і рішучість відновити стоматологічне здоров'я, функцію та естетику зубного ряду, та немає критичних протипоказань до встановлення.

Протипоказання для імплантації зубів

Дійсно, існують і протипоказання, крім страхів, фобій і побоювань пацієнтів.

Їх можна розділити на три типи:

 • категоричні або абсолютні протипоказання;
 • тимчасові обмеження;
 • фактори ризика ускладнень.

До категоричних протипоказань відносять наявні серйозні хронічні захворювання, пов'язані з роботою кровоносної системи, центральної нервової системи, отримані при народженні або придбані, наявність злоякісних утворень, захворювання імунної системи, туберкульоз, хронічні алкоголізм і наркоманія і тд.

Наявність в медичному анамнезі пацієнта перерахованих вище захворювань, на жаль, виключає з рекомендацій можливість проводити імплантацію, так як можуть спровокувати ускладнення на всіх етапах лікування, від проведення операції до відновлення в період реабілітації і приживлення імпланта.

Тимчасові обмеження, обмежуючі фактори або ж відносні протипоказання при імплантації зубів – це стани або події, які необхідно або перечекати, або вирішити, або вилікувати.

Необхідно враховувати гормональний стан, вікові зміни і загальний стан здоров'я організму в даний період часу.

Пояснімо, про що ж мова.

 • Вагітність і період грудного вигодовування, в тому числі, якщо мова йде про планування вагітності найближчим часом;
 • Гострі форми або ж загострення захворювань;
 • Відновлення після операцій, реабілітації після серйозних навантажень;
 • Вік до 18-ти років, при відсутності критичних показань. Не те, щоб категорично не можна імплантувати неповнолітніх пацієнтів, просто підходять адаптовані під вікові зміни моделі і види операцій.
 • Недостатня кількість (точніше обсяг) або невідповідну якість (щільність) кісткової тканини пацієнта. Ситуація, при якій необхідно передбачити додатковий етап в лікуванні. А саме операцію по нарощуванню кістки, на відновлення після якої йде від 3 до 6-ти місяців додаткового часу в курсі лікування. Визначити необхідність можна тільки після вивчення результатів комп'ютерної томографії.

Повною мірою рішення про проведення імплантації може прийняти тільки хірург-імплантолог, вивчивши індивідуальну клінічну ситуацію і анамнез конкретного пацієнта.

Фактори ризику ускладнень – це те, на що можна вплинути і що необхідно зробити до імплантації зубів. До них відносяться:

 • Карієс і зубні відкладення є сприятливим середовищем для розвитку інфекції. Враховуючи, що для установки імпланта необхідно провести хірургічне втручання, а саме зробити надріз в яснах і закріпити виріб в кістку, потрапляння інфекції в рану не можна допускати.

Перед встановленням імплантата необхідно пролікувати зуби і провести професійну гігієнічну чистку.

 • Запалення і кровоточивість ясен, які можуть при відсутності належного лікування привести до розвитку пародонтиту та пародонтозу.

Навіть перші ознаки, такі як оголена шийка зуба, запалення ясен навколо, вже є тривожним дзвіночком і терміновим показанням для візиту до стоматолога. А тривалий розвиток цих захворювань може призвести до втрати зубів, навіть всіх. При цьому самі зуби можуть бути абсолютно здоровими, а ось м'які тканини навколо втратять здатність їх утримувати.  І знову ж таки – це запальні процеси і супутні їм інфекції в ротовій порожнині, при яких операції не проводять.

 • Викривлення прикусу, зміщення зубного ряду і недостатність місця для розміщення коронки на імплант – така ситуація може скластися, якщо місце від втраченого зуба тривалий час було порожнім.

Природа не терпить порожнечі, навантаження на щелепу розподіляється на наявні зуби. Зуби висуваються на місце відсутнього антагоніста (протилежної) до тих пір, поки не випадуть, а сусідні між собою зсуваються, щоб було чим пережовувати їжу.

Така ситуація може спричинити за собою необхідність переміщати зуби на «законні» місця за допомогою ортодонтичних конструкцій і на це може піти додатковий час. У будь-якому випадку, результат вартий усіх зусиль!

Тим більше, якщо вставити зуб без урахування зміщення зубів, після установки коронки на імплант, може нерівномірно розподілятися навантаження, що потягне за собою руйнування здорових зубів і зсув суглобів. А це вже зовсім неприємні наслідки, повірте, краще до такого не доводити, так як лікувати складно, дорого, та й не завжди можливо.

Навіть з огляду на розмір списку з протипоказаннями для установки імпланта, лише частина з них може насправді стати непереборною перешкодою.

Так, на жаль, бувають клінічні ситуації, де імплантація абсолютно неможлива. Але це зовсім не означає, що, крім цього методу лікування, пацієнтам нічого запропонувати.

Фахівці стоматології WDR «Вайдер» у Києві, на Лівому березі на Позняках зможуть запропонувати альтернативні способи відновлення функцій та естетики зубів, при необхідності.

За результатами знайомства і вивчення клінічної ситуації буде складено індивідуальний план лікування з урахуванням стану здоров'я, побажань і можливостей кожного пацієнта.

Є і хороші новини! Досить часто при проведенні підготовки, попереднього лікування та злагодженої роботи всієї команди лікарів пацієнт може зменшити або ж зовсім позбутися від обмежуючих факторів і протипоказань і отримати успішну імплантацію, з подальшим протезуванням.

Навіщо встановлювати імплантати?

Відсутність навіть одного зуба впливає на розподіл навантаження на всю зубощелепну систему, на якість пережовування і переварювання їжі. Це, з часом, має прямий вплив на самопочуття в цілому.

Може впливати на прикус. При відсутності щільного, повного зубного ряду, починається зсув зубів. Щоб було легше зрозуміти, про що йде мова, можемо говорити про принцип «природа не терпить порожнечі» (с) Арістотель і запускає процес заповнення проміжків між зубами, які залишились.

Дикція. Ви можете відчути зміни у вимові деяких звуків, яких саме залежить від місця в зубному ряду, де втрачено рідний зуб.

Зміна тонусу м'язів на обличчі. Протягом року, після втрати зуба, вже візуально помітні зміни. Можуть утворюватися і помітно проявлятися зморшки на обличчі, особливо в зоні носогубних складок.

Чому не можна відкладати встановлення імплантів?

Після втрати зуба запускається процес втрати кісткової тканини, в яку він був закріплений.

Ми вже знаємо, що зуб корінням кріпиться в кістці, а коронка зуба (видима його частина) утримується м'якими тканинами, тобто звичними нам яснами.

При відсутності навантаження мудрий і раціональний організм приймає рішення не витрачати свої ресурси на незадіяну кістку, і вона починає розчинятися. Причому структура кісткової тканини може змінюватися по ширині, висоті і щільності.

Кісткова тканина – має властивість «уходити» при тривалій відсутності навантаження або ж внаслідок вікових і гормональних змін в організмі.

Розсмоктування кісткової тканини відбувається у всіх по-різному, є щасливчики, які через десять років життя без зуба можуть відразу отримати встановлений імплант і навіть не зрозуміти, в чому може бути складність. А бувають ситуації, коли і року досить, щоб вже було необхідно проводити остеопластику, тобто операцію по відновленню кістки.

Цікаво ще й те, що якщо втрачений тільки один зуб, то сусідні буду утримувати кістку і темпи втрати не будуть стрімкими. Але це не привід відкладати на невизначений термін візит до стоматолога, ви ж розумієте.

А якщо пацієнт переніс супутні захворювання, стався гормональний стрибок або ж пристрастився до ведення, так званого «нездорового способу життя», швидкість втрати кістки збільшується.

Звичайно, є вплив і генетики. Люди, які мають щільну кісткову тканину втрачають її значно повільніше, а ось власники м'якої, пухкої кістки повинні бути напоготові і якомога швидше приймати рішення про установку імпланта на місці втраченого зуба.

Ми не можемо не говорити про пошкодження кісткової тканини при проведенні операції по видаленню зубів. Не треба плекати ілюзій з цього приводу і думати, що зовсім не важливо як забрати зуб. Майстерність хірурга полягає якраз у тому, щоб, видаляючи зуб не зруйнувати кістку, в яку він кріпиться. Не економте на видаленні, щоб не переплачувати за кісткову регенерацію потім.

Що робити, якщо кісткової тканини не достатньо для імплантації?

Те, що нам потрібно знати про операції по відновленню втраченої кісткової тканини для імплантації зубів, найголовніше зараз розглянемо.

Як і завжди, рекомендуємо лікуватися тільки у того лікаря, до професіоналізму і особистих якостей якого ви відчуваєте довіру і симпатію.

 • Таких операцій не варто боятися. Досвідчений хірург ще до початку маніпуляції все пояснить і розповість своєму пацієнтові. На сьогоднішній день це досить поширені види маніпуляцій в стоматологічній хірургії.
 • Операції класифікуються за місцем проведення, тобто для верхньої і нижньої щелепи.

На верхній щелепі проводять синус-ліфтинг (sinus lifting – підняття дна гайморової пазухи, знаходиться зліва і справа від носа).

Так як у значної кількості людей корені жувальних зубів знаходяться в гайморових пазухах, після видалення рівня кістки може бути недостатньо для закріплення зубного імпланта. Ця операція якраз спрямована на підняття дна гайморових пазух і за рахунок цього відновлення необхідного рівня кісткового матеріалу.

Синус-ліфтинг є двох типів – відкритий і закритий, за способом організації доступу до пазухи.

Відкритий синус-ліфтинг – це операція, де після знеболювання хірург робить розріз ясна і піднімаючи клапоть вгору забезпечує собі доступ до пазухи, куди і розміщує матеріал, який з часом, по мірі приживлення формує необхідний обсяг кісткової тканини.

Закритий синус ліфтинг часто проводять разом з установкою імпланта, тобто в одну операцію. Так як доступ до гайморової пазухи хірург забезпечує через попередньо сформоване ложе для імпланта, необхідності відшаровувати ясна немає. Для підсипання матеріалу використовується спеціальний інструмент, який називається остеотом.

Цей спосіб використовують, коли за показаннями необхідно підняти дно пазухи не більше, ніж на 2-3 мм, в іншому випадку попередньо проводять відкритий синус-ліфтинг.

как проводят закрытый синус-лифтинг

Для відновлення необхідного об’єму кістки на нижній щелепі проводять остеопластику.

 • По матеріалу. Ідеальною вважається власна кістка пацієнта, яка 100% сумісна і має найвищий показник на відновлення. Але її хірург повинен взяти з іншого місця, тому це досить травматично і має на увазі додаткові кроки в протоколі операції.

З огляду на сучасні досягнення і доступні нам технології, благополучно використовуються аналоги, біологічні або синтетичні. Біо – це матеріали, отримані з кісток тварин, ну а синтетика – відповідно повністю штучний матеріал.

Вони діють як основа для проростання власних клітин і судин пацієнта, що і відбувається в наступні 6-8 місяців, за які донори заміщуються власною новоствореною кісткою, вуаля.

Переваги і вигоди від імплантації зубів

Абсолютно природні відчуттяВідразу після установки коронки на імплант деякий час на звикання все ж знадобиться. Особливо, якщо зуб був відсутній довго. Але через пару днів зовсім ніяких відмінностей від власних зубів ви відчувати вже не будете.
Простота в догляді і гігієнаНіякого спеціального, особливого догляду не потрібно. Ви чистите зуби 2 рази на день пастою, яку підібрав доктор для підтримки стоматологічного здоров'я. Використовуєте флос і ополіскувач для порожнини рота, ідеально якщо ще іригатор для здоров'я ясен. Відновлена ​​зовнішня поверхня зуба вже точно не схильна до карієсу, тут можна не хвилюватися. При відвідуванні стоматолога кожні 6 місяців для профілактичного огляду новий зуб на імпланті служитиме багато років.
Зовнішній виглядЯкщо ви вибираєте між імплантами і протезами, для вас важлива естетика посмішки – тоді ви вже знаєте, що природно виглядають коронки без металу, які можна встановлювати тільки на імплант і не можна на протез.  Це найкрасивіші коронки, які виготовляються під необхідні пацієнтові форму, колір і розмір в лабораторіях, на дуже технологічному обладнанні.
Збереження здорових зубівПри установці ортопедичних конструкцій, таких як мости і протези, передбачено обточування здорових зубів, на які кріпляться конструкції.  Ми за те, щоб зберегти свої зуби усіма доступними способами, і тут імплантація кращий вибір.
Термін експлуатації імплантаМи встановлюємо лише ті імпланти, в якості яких упевнені. Такі можуть служити вам довічно.  Необхідно стежити за рівнем кістки, яка в силу законів природи опускається і під своїми, і під встановленими зубами. Це природний процес старіння організму. Термін повноцінного використання коронки на зуб в середньому 10-15 років.  Це залежить від місця розташування встановленого зуба, особливостей розташування зубного ряду та інших індивідуальних показників здоров'я людини.
Натуральне навантаження на кістку

Імплант вживляють в кістку щелепи, він повністю занурений під ясна, і ми не бачимо його після установки коронки. Таким чином він є протезом кореня зуба. Над яснами встановлюється коронка, заміщаючи звичний і видимий оку зуб. Але це тільки візуальна сторона питання. Не менш важливою є функція зуба. Навантаження при кусанні і пережовуванні їжі повинно бути розподілено рівномірно, по всій поверхні повного зубного ряду. Імплант з коронкою 100% приймають на себе функціональне навантаження, зберігаючи необхідний тиск на кістку, тим самим перешкоджаючи її атрофію.

Збереження форми ясенЯкі б не були встановлені протези, всі програють професійно виготовленій, за індивідуальними параметрами коронці. Після приживлення імпланта, за допомогою формувача проводиться підготовка місця під коронку. Таким чином після установки коронки на імплант ясна виглядають природньо і при правильній гігієні поводять себе так само, як і під натуральним зубом.
Комфорт в побутіПротези і мости приводять до обмежень у вживанні деяких продуктів, особливо якщо мова йде про знімні ортопедичні конструкції. При установці імпланта і коронки на нього ви можете кусати і пережовувати будь-яку їжу так, як робили це своїми зубами. Жувальна функція зубів відновлюється повністю, це дуже комфортно.
Естетика посмішкиПовний ряд здорових зубів – це дуже красиво!

Можливі ускладнення після встановлення імпланта

Ми повинні бути реалістами і говорити про ускладнення так само сміливо, як і про переваги.

Як було вже сказано раніше, 96-99% операцій з встановлення імпланта проходять успішно і дають можливість пацієнтам навіть з повною втратою зубів отримати довгоочікувану можливість їсти все, що хочеться і посміхатися без сорому.

Такого показника легко домогтися, коли обидві сторони, що беруть участь в операції, діють за встановленими правилами і протоколам.

ПАЦІЄНТ:

 • Провів санацію порожнини рота, тобто пролікував усі захворювання, які можуть бути джерелом запалень, до проведення операції;
 • Чітко дотримується всіх рекомендацій для періоду "після операції", що включають в себе прийом призначених медикаментів строго за регламентом, догляд за порожниною рота до контрольного огляду і зняття швів;
 • Виключає споживання алкоголю і тютюну мінімум на 24 години до операції і до кінця прийому курсу антибіотиків після;
 • Зводить до мінімуму фізичне навантаження і стрес, добре відсипається і багато відпочиває;
 • Не відвідує лазні, сауни, солярії, пляжі і не літає на літаку місяць після операції;
 • Виключає на період загоєння і до зняття швів з раціону продукти харчування і напої, які здатні подразнювати слизові (занадто гострі, кислі, гіркі і тп. смаки або ж тверда і жорстка їжа);
 • Стежить за своїм станом, уважно спостерігаючи за основними показниками – рівень болю, температура тіла, загальне самопочуття і в разі побоювань без уповільнення повідомляє про це в клініку для своєчасної реакції.

ХІРУРГ-ІМПЛАНТОЛОГ:

 • Має необхідну освіту і спеціалізацію, оснащений справним обладнанням, інструментами, матеріалами і препаратами для проведення операції;
 • Належним чином вивчив анамнез, рентгенологічні дослідження пацієнта і склав план лікування в консиліумі з колегою ортопедом;
 • Використовував сертифікований виріб, підібраний під клінічну ситуацію і протокол імплантації.

При дотриманні цих умов, ризики ускладнень зводяться до нуля, але при належному рівні дисципліни.

Що можна і що не можна робити після встановлення імпланта

Можна і потрібно, після операції, та й в подальшому не зашкодить:

 • Дотримуватися режиму відпочинку і спокою, хоча б 3 доби після операції;
 • Їсти різноманітну їжу, яка не шкодить слизових – м'яка їжа з неагресивними смаками;
 • Приймати медикаменти строго за рекомендацією лікаря;
 • Проводити домашню гігієну дбайливо, замінити полоскання на ротові ванночки, використовувати ополіскувачі і розчини для захисту від ризику виникнення запальних процесів;
 • Кусати і жувати на ту сторону, де немає швів після операції;
 • Замінити каву і міцний чай, які можуть вплинути на тиск, на трав'яні настої і компоти;
 • Постійно, до дня огляду і зняття швів через 10-14 днів, відстежувати свій стан і підтримувати зв'язок з клінікою.

Не можна, в дбайливому режимі до 1-го місяця після операції:

 • Напружуватися фізично, в тому числі займатися спортом, домашніми справами, особливо піднімати тяжке і різко нахилятися;
 • Перепади температури, які можуть бути пов'язані з походом в сауну, лазню, солярій або ж купанням в ополонці, річках, морях;
 • Курити та вживати алкоголь;
 • Чіпати язиком, руками і сторонніми предметами область біля швів, там де була проведена операція;
 • Літати, особливо перший тиждень, а краще утриматися місяць;
 • Якщо при імплантації було проведено синус-ліфтинг, треба дуже акуратно чистити ніс, чхати і кашляти, так як не можна допускати перепадів тиску і навантаження.

вставить имплант киев

Які можуть бути проблеми з імплантами

Установка імплантів це хірургічна операція з усіма відповідними атрибутами.

На 100 проведених установок імпланта фіксується від чотирьох до одного випадків, в яких конструкція не приживається. Імовірність, що імплант не приживиться дуже мала, це завдяки сучасним матеріалам, які використовують провідні виробники. Але вона існує і призводить до розхитування і випадання імпланта, з необхідністю подальшої заміни.

 • У деяких індивідуальних випадках для установки штучного кореня не вистачає кісткової тканини, тому доводиться її «підсипати» додатково.  Імовірність такої потреби виникає при тривалій відсутності рідного зуба.
 • Імплант може не прижитися, тобто не відбудеться зрощення протеза і кістки пацієнта. Процесу остеоінтеграції може перешкодити механічне пошкодження, помилка при проведенні операції, порушення рекомендацій пацієнтом в післяопераційний період;
 • Запальний процес навколо протеза, або переімплантит. Інфекція, яка призводить до втрати кісткової тканини навколо встановленого імпланта і закінчується вилученням вироба. Це може бути наслідком відсутності належної гігієни порожнини рота, надмірного вживання алкоголю і тютюну, а також різких перепадів рівня цукру в крові;
 • Перевантаження. Так відбувається, коли сильно поспішали, не витримали належний протокол і терміни на приживлення і вже встановили коронку, давши надмірно різке навантаження на кістку. Необхідно передбачити час на відновлення і приживлення, дати організму «зростися» з протезом і тільки після цього можна давати повне навантаження на щелепи.
 • Різкі гормональні зміни, захворювання і необхідність приймати лікарські препарати можуть спровокувати зміни в процесі приживлення і привести до втрати імпланта.

Але! Іноді навіть при наявності ускладнень є можливість зберегти імплант. І навіть, якщо не залишиться можливість врятувати, це теж не кінець історії.  Сучасні можливості в стоматології настільки великі, що можна з мінімальними втратами повернутися до відновлення зуба в найближчий час, після проведення додаткового лікування.

Чим довше в зубному ряду є проміжки, тим складніше процес виправлення і повернення в норму.

Наша порада – не відкладати відновлення зубного ряду. Фахівці WDR «Вайдер» готові запропонувати професійну допомогу і рішення навіть найскладніших завдань для жителів Києва, Лівого берега (Позняки, Осокорки, Харківський).

Скільки триває встановлення імпланта?

Сам процес установки імпланта займає 15-20 хвилин. З урахуванням психологічної адаптації, анестезії, самої процедури і накладення швів, ми орієнтуємо пацієнтів на 1 годину.

Етапи імплантації

Класикою вважається двоетапна імплантація. Якщо особливо не поспішаєте і хочете отримати лікування, яке допоможе в будь-якому випадку, запропонуємо в WDR «Вайдер» саме цей протокол лікування. Процес пройде за 6 кроків і займе близько 6-ти місяців.

 1. При записі на безкоштовну консультацію до хірурга-імплантолога ми надаємо напрямок на КТ (комп'ютерна томографія, це 3D знімки обох щелеп). При наявності знімків Ви познайомитеся з доктором на прийомі вже в клініці. Хірург і ортопед складуть індивідуальний план лікування, який буде включати перелік маніпуляцій, повну вартість всіх етапів і необхідну кількість візитів. Пропозицію буде адаптовано під побажання по термінам і вартості водночас з дотриманням всіх необхідних умов щодо збереження і подовження стоматологічного здоров'я.
 2. Установка імпланта або декількох. Процедура займає не більше години з розрахунку на один зуб, це вже з урахуванням введення знеболюючих препаратів і початку їх дії.  Ще раз скажемо, щоб не переживали – це не боляче. Перед операцією надамо список рекомендацій щодо попередньої підготовки і закупівлю препаратів для спокійної адаптації після. Вам належить курс прийому антибіотиків з супутніми обмеженнями протягом 7-ми днів.
 3. Через 7-10 днів необхідно приїхати на огляд і зняття швів, це займає в середньому 15 хвилин. І ми відпускаємо Вас на 3-5 місяців. За цей період організм приймає імплант, відбувається повне приживлення.
 4. Настає час підготовки ясна до установки коронки на імплант. Для цього хірург встановлює формувач ясен, а через 2 тижні ми запросимо вас на візит до лікаря ортопеда.
 5. Ортопед робить зліпок (відбиток) під узгоджений тип коронки і направляє модель в лабораторію. Призначає день і час візиту для самого довгоочікуваного моменту – це вже фінішна пряма.
 6. Довгоочікуваний день настав, і ортопед встановлює індивідуальний абатмент і фіксує коронку. Процедура абсолютно комфортна і займає не більше 30 хвилин, включаючи фото з доктором на пам'ять! Вітаємо!

Види дентальної імплантації

У стоматології активно застосовують три основних види імплантації:

ДВОЕТАПНА ІМПЛАНТАЦІЯ 

Так називається класичний метод, який має на увазі відстрочене навантаження на вживленний в кістку імплант. При такому методі перший етап – хірургічний, при якому встановлюється штучний корінь зуба в кістку і через певний час проводиться підготовка ясен до подальшого протезування. Може включати в себе кісткову пластику. Другий етап – ортопедичний, включає в себе виготовлення і закріплення верхньої (видимої) частини зуба на імплант. Проводиться після повного приживлення імпланта, через 4-6 місяців в середньому.

ОДНОЕТАПНА ІМПЛАНТАЦІЯ

Виключає нарощування кістки і має на увазі негайне навантаження. За встановленим протоколом коронка фіксується не пізніше, ніж на 3-й день після впровадження штучного кореня зуба, часто в той же день.

ОДНОМОМЕНТНА ІМПЛАНТАЦІЯ 

Дві маніпуляції проводять за один прийом – видалення рідного зуба і відразу ж розміщення в звільнену лунку штучного кореня (імпланта). Такий протокол застосовується при використанні виробів з певними технічними характеристиками і при наявності необхідної клінічної ситуації у пацієнта.

Фахівці нашого стоматологічного центру беруть в роботу ситуації будь-якої складності.

Клінічна ситуація кожного пацієнта унікальна і вимагає відповідного супроводу. Наприклад, пацієнтові може бути рекомендована імплантація:

 • ФРОНТАЛЬНИХ ЗУБІВ

имплантация передних зубов киев

 • ЖУВАЛЬНИХ ЗУБІВ

имплантация жевательных зубов киев

 • ПРИ ПОВНІЙ ВІДСУТНОСТІ ЗУБІВ ВЕРХНЬОЇ ЩЕЛЕПИ

имплантация при отсутствии зубов на верхней челюсти киев

 • ПРИ ПОВНІЙ ВІДСУТНОСТІ ЗУБІВ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ

имплантация при отсутствии зубов на нижней челюсти киев

Скільки коштує імплантація зубів у WDR Вайдер? Від чого залежить ціна імпланта?

На вартість курсу лікування впливають багато факторів.

Ми пропонуємо взяти до уваги інформацію для розуміння, як формується вартість імплантації і з чого складається ціна на операцію:

 • Марка (бренд) виробника імплантів;
 • Кількість імплантів і вид розміщення;
 • Матеріал, з якого виготовляються коронки;
 • Наявність 3D візуалізації на етапі протезування (виготовлення коронок);
 • Загальна клінічна ситуація пацієнта – стан здоров'я, наявність шкідливих звичок і хронічних захворювань;
 • Необхідність проведення операції для відновлення рівня кістки – кісткової пластики;
 • Тип наркозу;
 • Необхідність тимчасового протезування і т.д.

Вашій увазі так само можуть бути запропоновані пакети «Комплекс», які можуть бути використані при наявності відповідної клінічної ситуації пацієнта.

*Пропозиція «Комплекс» має на увазі єдину ціну на повний курс лікування, що позбавляє від необхідності що-небудь доплачувати до закінчення лікування.

Пакети, які можуть зацікавити при наявності показань:

ALL–ON–4 коли зубний ряд відновлюється повністю на 4-х імплантатах;

ALL–ON–6 відновлення з опорою на 6-ти імплантатах.

При виборі клініки для імплантації, обов'язково переконайтеся в тому, що на імплант є паспорт і довічна гарантія на виріб.

Питання та відповіді

 • Ставити імплант це боляче?
  Ні. Операція проходить під місцевим знеболенням. Пацієнту вводять анестезію (препарат, який повністю нейтралізує чутливість в зоні дії) і тільки після того, як засіб подіяв, хірург приступає до маніпуляції. Для пацієнтів, які не переносять відчуття від уколу, допомагають і на цьому етапі. Місце в яснах, в яке будуть вводити голку шприца, попередньо обробляють засобом (аплікаційна анестезія) і немає ніякого дискомфорту і стресу. Протягом всієї операції хворобливі відчуття повністю нейтралізовані. Після закінчення дії анестезії пацієнту буде рекомендовано приймати препарати, які знизять болісні відчуття в період реабілітації після операції, в середньому 3 доби.
 • Скільки коштує вставити зуб?
  Повний комплекс по встановленню зуба на місці відсутнього, складається з декількох процедур – від видалення (при необхідності) або установки імплантату, до закріплення коронки на імплант і займає в середньому 3-6 місяців. Бюджет можна розраховувати від 22 до 39 тисяч гривень за повний комплекс, який включає в себе імплантацію, формувач ясен, індивідуальний абатмент і коронку на зуб при стандартній клінічній ситуації (нормальний стан і кількість кістки, 80% всіх пацієнтів).
 • Яка гарантія на імплант?
  Довічна гарантія на виріб надається всіма поважаючими себе виробниками, при установці пацієнту видається паспорт на кожен імплант.

Свiжi статтi по цiй темi

Вартість послуги

Послуга
Ціна

Вживлення імплантату Osstem TS III Sa

8500 грн

Вживлення імплантату Osstem TS III Ca з ультра-гідрофільною поверхнею

10000 грн

Вживлення імплантату Ankylos

12000 грн

Вживлення імплантату Straumann Roxolid SLA

16000 грн

Вживлення імплантату Straumann Roxolid SLActive з наноструктурами

18500 грн

Встановлення формувача ясен Osstem

1600 грн

Встановлення формувача ясен Ankylos

1900 грн

Встановлення формувача ясен Straumann

2400 грн

Синус-ліфтинг закритий

6000 грн

Синус-ліфтинг відкритий

8500 грн

Комплекси імплантації

     

Комплекс "Вживлення імплантату Osstem TS III Sa"

9740 грн

Комплекс "Вживлення імплантату Osstem TS III Ca з ультра-гідрофільною поверхнею"

11240 грн

Комплекс "Вживлення імплантату Ankylos"

13240 грн

Комплекс "Вживлення імплантату Straumann Roxolid SLA"

17240 грн

Комплекс "Вживлення імплантату Straumann Roxolid SLActive з наноструктурами"

19740 грн

Комплекси імплантація + протезування

      

Комплекс "Osstem TS III Sa + формувач ясен + індивідуальний титановий абатмент + металокерамічна коронка"

22740 грн

Комплекс "Osstem TS III Ca + формувач ясен + індивідуальний титановий абатмент + цирконієва коронка"

25740 грн

Комплекс "Ankylos + тимчасова коронка + індивідуальний титановий абатмент + цирконієва коронка"

27790 грн

Комплекс "Straumann Roxolid SLA + формувача ясен + індивідуальний титановий абатмент + цирконієва коронка"

36540 грн

Компекс "Straumann Roxolid SLActive + формувача ясен + індивідуальний титановий абатмент + цирконієва коронка"

39040 грн

Записатися на прийом
Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

 • 15.11.2021 Вікторія
  Ставила брекеты в стоматологии WDR на Позняках, сделали все отлично, хорошие, квалифицированные специалисты. Катерина Валерьевна просто чудо!
  Читати далі
 • 04.11.2021 Артем
  Дуже вдячний всьому колективу ! Лікують професійно, якісно, безболісно, комфортно та швидко! Персонал чемний, вихований з гарним почуттям гумору))) Мати з Вами справу - одне задоволення! Успіхів ВАМ !!!
  Читати далі