Шинування зубів в Києві

Деякі захворювання пародонту (тканин, які оточують зуб), механічні травми зубів і деформація зубних рядів приводять до того, що зуби стають рухомими: хитаються при жуванні, змінюють своє положення в щелепі або навіть обертаються навколо своєї осі.

Щоб в процесі лікування таких захворювань не допустити випадання зуба, стоматологи використовують шинування зуба, процедуру, яка спрямована на фіксування і зміцнення рухомих зубів.

Що таке шинування зубів

Шинування зубів — це процедура механічного «зв'язування» рухливих зубів з опорними (зубами, які не змінюють свого положення під дією навантажень).

Правильно проведене шинування надійно фіксує рухомі зуби і дозволяє тканинам пародонту відновитися, щоб знову виконувати свою функцію по утримуванню зуба.

Залежно від стадії захворювання і ступеня рухливості зубів стоматологи використовують різні матеріали для шинування (установки шин на зуби).

Якими бувають шини на зуби

Функціонально шини не відрізняються один від одного: це завжди елемент, який кріпиться до зубів з внутрішньої або зовнішньої сторони і перешкоджає їх зміщенню. При цьому, в залежності від діагнозу і стадії захворювання, стоматологи встановлюють шини з різних матеріалів.

Скловолокно. Найпопулярніший матеріал для шинування. Для його кріплення до зубів використовується фотополімер (з нього ж роблять пломби на зуби), тому шина зі скловолокна практично непомітна для оточуючих.  Для її укладання стоматолог або робить невелику борозну в емалі, або фіксує скловолокнисту нитку поверх зубів.

Арамідна нитка. Дуже міцна, але використовується рідше стекловолоконной через свої естетичні властивості. По-перше, арамідна нитка непрозора, тобто завжди буде відрізнятися за кольором від рідних зубів. По-друге, через спосіб кріплення до зубів: для арамідної нитки часто роблять борозду в емалі по всьому колу зуба (вантовий метод), тобто після її зняття залишиться пошкодження емалі з видимої сторони.

Метал. Дешевший, але менш естетичний матеріал.  Для такого шинування використовується переплетення ниток стоматологічної сталі: чим більше ниток, тим міцніше конструкція.

Бюгельний протез. Використовується при відсутності одного або декількох зубів. За допомогою цієї конструкції одночасно проводиться і шинування, і протезування.

Шинування зуба: ціна

Вартість шинирования залежить від діагнозу, матеріалу шини, кількості рухливих зубів і ступеня їх рухливості. Крім того, шинування рідко проводиться ізольовано, без комплексного лікування захворювання, яке призвело до виникнення рухливості зубів.

Шинування може бути тимчасовим (при початкових стадіях пародонтиту або періодонтиту) або постійним (в разі прогресування захворювання) – це також впливає на вартість: постійні шини потрібно змінювати кожні 4-5 років для збереження міцності конструкції.

Запишіться на прийом і досвідчені пародонтологи клініки WDR «Вайдер» (Позняки, вул. Ахматової) визначать відповідний матеріал для шинування та необхідну тривалість носіння шини для повного відновлення функції зубного ряду.

Записатися на
Безкоштовну консультацію

Відгуки
наших клієнтів

  • 13.08.2020 Галина
    Хочу поблагодарить клинику,,WHY DR,," за КРАСИВУЮ УЛЫБКУ!!!! За тот бесценный подарок который получила от директора клиники Филиппа Игоревича,скидки с его стороны помогли завершить до конца сложную работу по имплантации и протезированию зубов. Спасибо огромное ,Никитику Виталию Валерьевичу ,за его профессионализм. Он с первой минуты общения вселяет уверенность и не вызывает тени сомнения в конечном результате. Не смотря на молодость коллектива, их уверенность и стремление к новым высоким технологиям,желание идти в ногу со временем,говорят о том,что ты в надёжных руках!!! Благодарна ортопеду Стороженко Артёму за искренность,профессионализм и лёгкость общения!!!! Спасибо всему коллективу за широкую и красивую улыбку! Процветания Вашей клинике!
    Читати далі
  • 22.06.2020 Наталья Григорьевна
    Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
    Читати далі