Надаємо невідкладну допомогу в гострих ситуаціях - команда професіоналів завжди на сторожі вашого здоров'я
Ресурс 1
Ресурс 1
Послуга
Ціна

Огляд, консультація, складання плану лікування

0 грн

Постановка пломби із фотополімерного матеріалу

700-900 грн

Відновлення анатомічної форми зуба з армуванням скловолоконним штифтом

1250 грн

Ендодонтичне лікування зубів

  

Інструментальна обробка кореневого каналу

400-700 грн

Механічна обробка кореневого каналу зуба (з використанням ендомотору)

650-1250 грн

Медикаментозна обробка кореневого каналу зуба

100-400 грн

Пломбування кореневого каналу зуба

500-800 грн

Вилучення інструменту з кореневого каналу

900-1300 грн

Записатися на прийом

Терапевтична стоматологія в Києві - клініка whydr (Вайдер)

Що входить до сфери роботи розділу терапевтична стоматологія? Давайте розглянемо і розберемося з цим питанням.

Розпочнемо з того, що цікавіть більшість - терапевтична стоматологія сайт, де подивитися ціни?

Основними завданнями є профілактика і лікування безпосередньо зубів і ясен. До спектру послуг відносяться захист і відновлення зубної емалі, ендодонтія (лікування зубних каналів). Більш детально з інформацією про кожного з напрямів Ви можете ознайомитись в ТЕРАПЕВТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ на сайті нашого медичного центру в підрозділах ЛІКУВАННЯ ЗУБНИХ КАНАЛІВ і ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ.

Розповідаємо про складні медичні маніпуляції та процедури для того, щоб Ви могли краще зорієнтуватися і зрозуміти для себе, наскільки вигідніше виявляти і лікувати захворювання зубів і порожнини рота на ранніх етапах, запобігати виникненню і розвитку проблем зі здоров'ям. Це наша місія і мета нашої команди.

Велике значення має приклад, який діти бачать у своїх сім'ях. Нікого не здивуємо істиною про те, що діти наслідують, переймають звички своїх батьків. Не можна змусити дитину, можна показати на своєму прикладі. Не добре вимагати те, що не робиш сам. Ми запрошуємо дітей на регулярні профілактичні та діагностичні огляди і проводимо уроки гігієни, кажучи просто – вчимо наших молодших Пацієнтів правильно чистити зубки, в ігровій формі формуємо інтерес до домашнього догляду. Ми знаємо багато випадків, коли батьки прищеплюють собі звичку сідати в стоматологічне крісло регулярно, приводячи малюків на огляд до Лікаря, і це стає справжньою традицією і сімейної грою «приведи батька до стоматолога».

Дитяча терапевтична стоматологія здатна кілька аргументів розвіяти міф про те, що за молочними зубами не потрібно доглядати. Здоров'я дитячих зубів є основою для формування зубного ряду корінних. Відсутність запальних і руйнівних процесів не піддають ризику роботу ШКТ, імунітет. Наші звички, увага до свого здоров'я, гігієна в домашніх умовах, ставлення до лікарів стоматологів формується так само в перші кілька років життя і завдає відбиток на наше доросле життя.

Терапевтична стоматологія в Києві

Стоматологія терапевтична це лікування, яке не передбачає хірургічного втручання. У сучасному світі дуже рідко можна зустріти людину, яка жодного разу не відвідала стоматолога-терапевта. Є щасливчики, яким генетика і сприятливі зовнішні умови дали можливість не пізнати карієс, але навіть це не рятує від необхідності проводити регулярний огляд і професійну чистку зубів. Як правило, ми маємо досвід встановлення пломби в стоматологічному кріслі.

Благо, на сьогоднішній день немає необхідності здригатися від думки про біль, як це було ще кілька десятиліть тому. Зараз всі маніпуляції ми проводимо під дією знеболювальних препаратів, із застосуванням сучасного обладнання і технологічних установок. Завдання людини з 21-го сторіччя зводиться до організації регулярного огляду зубів і порожнини рота лікарем, виконання рекомендацій у домашньому догляді. Не так вже й складно, погодьтеся.

Для тих, хто мислить раціонально, не зайвим буде зазначити про вигоди звернення до стоматолога-терапевта, порівняно з іншими напрямками. Ціни на послуги можна подивитися на нашому сайті в розділах ИМПЛАНТАЦИЯ ЗУБІВ і ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ.

Ми запрошуємо Вас приєднатися до спільноти людей, які зробили нормою свого життя турботу про здоров'я зубів і порожнини рота. Приємно відчувати себе людиною, яка вдається до послуг терапевтичної стоматології в Києві тільки для того, щоб почути заповітні «Ви абсолютно здорові! До зустрічі через 6 місяців, ми зателефонуємо і нагадаємо»

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор з задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтесь іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, вул. Ганни Ахматової, 5

Ви будете пишатися Вашою посмішкою!

Записатися на
Безкоштовну консультацію
Відгуки
наших клієнтів
 • 22.06.2020
  Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
  Читати далі
  Наталья Григорьевна
 • 03.05.2020
  Столкнулся с зубной болью во время карантина. По Гугл нашел клинику недалеко от дома, позвонил по указанному номеру и записался на прием по острой боли. Приняла врач Наталья Николаевна, привели все в порядок. Цены соответствуют указанным на сайте и сделали карантинную скидку 10%, за это отдельное спасибо. Рекомендую.
  Читати далі
  Максим
Залишити відгук