Допоможемо вам якісно і надійно відновити втрачені зуби
Ресурс 1
Ресурс 1
Ресурс 1
Ресурс 1
Ресурс 1
Ресурс 1
Ресурс 1
Послуга
Ціна
Огляд, консультація, складання плану лікування

0 грн

Зняття високоточного компресійного відбитку (С - силікон)

250 грн

Зняття високоточного компресійного відбитку (А - силікон)

300 грн

Реєстрація лицьової дуги

300 грн

Аналіз моделей в артикуляторі

500 грн

Незнімне протезування

  

Суцільнолита металева куксова вкладка

850 грн

Куксова вкладка з діоксиду цирконію

2900 грн

Металокерамічна коронка «Ivoclar In-line»

2500 грн

Безметалева пресована керамічна коронка «e-max»

5000 грн

Безметалева пресована керамічна вкладка «e-max»

5000 грн

Керамічна коронка на основі оксиду цирконію

5000 грн

Виготовлення тимчасової пластмасової коронки (клінічне виготовлення)

400 грн

Протезування на імплантатах

  

Металокерамічна коронка на імплантат цементна / гвинтова фіксація (без урахування вартості абатмента)

3000 грн

Безметалева керамічна коронка на імплантат цементна / гвинтова фіксація (без урахування вартості абатмента)

5500 грн

Керамічна коронка на основі цирконію на імплантат цементна / гвинтова фіксація (без урахування вартості абатмента)

5500 грн

Тимчасова пластмасова коронка на імплантат (без урахування вартості абатмента)

1000 грн

Фіксація коронки на імплантат

400 грн

Встановлення індивідуального цирконієвого / титанового абатмента «DIO»

5500 грн

Встановлення індивідуального цирконієвого / титанового абатмента «Osstem»

5500 грн

Встановлення індивідуального цирконієвого / титанового абатмента «Straumann»

9500 грн

Знімне протезування

  

Частковий акриловий протез

3500 грн

Частковий нейлоновий протез

5500 грн

Повний акриловий протез

4500 грн

Повний нейлоновий протез

6500 грн

Бюгельний протез

6700 - 11500 грн

Комлекси "ПІД КЛЮЧ"

0

ПК Суцільнолита металева куксова вкладка

4100 грн

ПК Металокерамічна коронка "Ivoclar ln-line"

4100 грн

ПК Безметалева пресована керамічна коронка "e-max"

6900 грн

ПК Керамічна коронка на основі оксиду цирконію

6900 грн

Записатися на прийом

Протезування зубів в києві за доступними цінами в клініці whydr (Вайдер)

Відкрита посмішка, що випромінює позитивні емоції, погляд, легкість в спілкуванні - так більшість з нас уявляють собі успішну, впевнену в собі людину. Такі люди привертають до себе увагу. Найчастіше, наявність згаданих атрибутів має вирішальну роль при виборі співробітника, партнера.

Сучасна стоматологія пропонує широкий спектр послуг. Протезування використовується для вирішення завдань як функціональних, так і естетичних. Використовуються коронки для відновлення зруйнованих зубів, а застосування вінірів може повністю перетворити посмішку і зробити її приводом для гордості!

Залежно від індивідуальної ситуації кожного Пацієнта застосовуються різні види протезування.

Незнімне протезування

Безметалева кераміка. Коронка на зуб повністю виготовляється з кераміки, в ній відсутня металева основа. Такі коронки не відрізниш від рідних зубів, настільки вони натурально відбивають світло, передають колір, максимально природні. Ці властивості є прекрасним рішенням для встановлення безметалевих коронок на передні зуби, як кажуть на «лінію посмішки».

Металокераміка. Металокерамічні коронки використовуються в протезуванні жувальних зубів і дуже рідко в зоні посмішки. Технологія виготовлення полягає в тому, що на металевий каркас шарами наноситься керамічне (фарфорове) покриття. Кожен з шарів по черзі піддається випалу, після чого металокерамічні коронки за своїми характеристиками наближаються до природної емалі зубів. Фарфорове напилення виконується з урахуванням природного відтінку зубів людини, який встановлює коронки. Для кожного пацієнта проводиться індивідуальний підбір відповідного кольору, і в підсумку готовий штучний зуб не відрізняється від власних, рідних зубів.

Коронка на діоксиді цирконію. Діоксид цирконію є найбільш прогресивним матеріалом для виготовлення зубних коронок на сьогоднішній день і з успіхом використовується в сучасній стоматології. Таке рішення позбавляє від всіх дрібних недоліків і труднощів, з якими можна зіткнутися при встановленні коронок інших видів. Вартість коронки на зуб в даному випадку буде вище, оскільки вона ідентична рідним зубам, але функціональні і естетичні характеристики компенсують цей аспект.

Керамічні вкладки. Простий різновид незнімного протезування. Принцип дії дуже схожий на більш звичні більшості з нас пломби, але за рахунок технічних характеристик використовуваних матеріалів, вони міцніші і довговічніші. Це необхідно, тому що вони використовуються в разі, коли зруйновано більше половини зуба.

Як відбувається встановлення коронки на зуб

Перед протезуванням зубів в першу чергу проводиться професійне чищення та лікування захворювань зубів.

Розпочинаємо до дизайну коронки для Вас. Якщо мова йде про зміну зубного ряду і форми зубів за допомогою коронок, то виготовляється повна модель майбутніх зубів з воску. Це дозволяє на тимчасових коронках виставити всі важливі фізичні параметри, а також врахувати всі естетичні побажання пацієнта.

Наступний етап - підготовка зуба для встановлення коронки. Робиться зліпок верхньої і нижньої щелепи, виготовляється 3-D модель і приміряється коронка. Після успішної примірки коронки, проводиться встановлення постійної коронки.

Коронки, за індивідуальним макетом, виготовляються в оснащених сучасним, цифровим обладнанням лабораторіях партнерів нашого медичного центру, яким ми довіряємо.

Імплантація та протезування

Застосовуються в ході одного і того ж комплексу процедур по відновленню зубного ряду.

Імплантація - це основа для протезування, при якому сусідні зуби не обточуються. Сучасні методології, протоколи та матеріали дають можливість знаходити для підбору оптимального рішення для кожного Пацієнта.

В ході первинної консультації, яку ми проводимо безкоштовно, Лікар визначає, який метод відновлення зубного ряду дає оптимальний результат для конкретного випадку. Незалежно від того, який саме спосіб протезування буде призначений, лікування буде проведено максимально швидко, без дискомфорту і больових відчуттів.

Пацієнти рекомендують наших Лікарів членам своїх сімей, друзів, знайомих і колег.

А також в WhyDR (Вайдер) ми пропонуємо асортимент засобів по догляду за зубами та порожниною рота, до нас приходять за покупками, та й просто поспілкуватися і розповісти про свої справи! Ми цінуємо і любимо кожного Пацієнта.

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, ул.Анни Ахматової, 5

Записатися на
Безкоштовну консультацію
Відгуки
наших клієнтів
 • 13.08.2020
  Хочу поблагодарить клинику,,WHY DR,," за КРАСИВУЮ УЛЫБКУ!!!! За тот бесценный подарок который получила от директора клиники Филиппа Игоревича,скидки с его стороны помогли завершить до конца сложную работу по имплантации и протезированию зубов. Спасибо огромное ,Никитику Виталию Валерьевичу ,за его профессионализм. Он с первой минуты общения вселяет уверенность и не вызывает тени сомнения в конечном результате. Не смотря на молодость коллектива, их уверенность и стремление к новым высоким технологиям,желание идти в ногу со временем,говорят о том,что ты в надёжных руках!!! Благодарна ортопеду Стороженко Артёму за искренность,профессионализм и лёгкость общения!!!! Спасибо всему коллективу за широкую и красивую улыбку! Процветания Вашей клинике!
  Читати далі
  Галина
 • 22.06.2020
  Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
  Читати далі
  Наталья Григорьевна
Залишити відгук