Встановлюємо високотехнологічні імпланти від провідних світових виробників
Ресурс 1
Послуга
Ціна

Вживлення імплантату стандартного «DIO»

8500 грн

Вживлення імплантату стандартного «Oss TS III Ca»

10 000 грн.

Вживлення імплантату стандартного «Straumann» Roxolid SLA

16 000 грн

Вживлення імплантату стандартного «Straumann» Roxolid SLActive

18 500 грн

Встановлення формувача ясен «DIO»

1500 грн

Встановлення формувача ясен «Osstem»

1700 грн

Встановлення формувача ясен Straumann

3400 грн

Записатися на прийом

ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ

З мудрістю про продовження життя сміхом ми знайомі, але не будемо забувати і про усмішку.

Коли людина посміхається, м'язи обличчя і тіла розслабляються, гормони щастя розливаються і вводять нас в стан приємною млості і ейфорії.

В такому стані імунітет зміцнюється, відбувається оздоровлення не тільки душі, а й нашого тіла.

Висновок напрошується сам собою - посміхаємося!

І якщо хочемо, то і машемо, адже посмішка ще і заразлива.

 

 ЩО ТАКЕ ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ?

 

Імплантація зубів - це "лякалка" для більшості пацієнтів. Установку проводять під анестезією без будь-якого дискомфорту. І якщо сказати просто, ця процедура більш комфортна, ніж видалення зубів, якщо розумієте, про що ми.

Вже більше 50-ти років в стоматології позиціонують метод імплантації, як спосіб максимально ефективно відновити функціональні і естетичні властивості втраченого зуба.

Імплантація зубів – це заміна втраченого кореня зуба штучним унікальним аналогом, на який, після імплантації, встановлюється коронка. Головна перевага і відмінність від протезування полягає саме у відновленні не тільки верхньої (видимої) частини, а й внутрішньому (кореневому) протезуванні.

По суті, імплантат замінює і виконує функції кореня зуба. Так як це штучно впроваджений елемент, абсолютно біосумісний, що є важливим чинником для приживлення. При використанні якісних матеріалів і високому рівні професіоналізму хірурга-імплантолога, успіх при відновленні зубного ряду становить 96-99%.

ЗУБНОЙ ІМПЛАНТ – КОНСТРУКТОР

Зубний (він же дентальний) імплант (англ. – implant) це кілька компонентна конструкція, яка використовується для заміщення втраченого кореня зуба і є основою для подальшого протезування.

Термін «імплант» має латинське коріння (plantare – саджати). Ви можете чути, як використовують і слово імплант і імплантат, що є вірним в обох випадках.

Імплантат – та частина конструкції, яка розміщується в кістці і «зрощується» з рідними тканинами людини. Для того, щоб цей процес відбувався успішно в 99% випадків, для виготовлення конструкції використовуються біологічно нейтральні матеріали (найпоширеніший - титан).

У деяких провідних виробників в асортименті є імпланти, які зберігаються в спеціальних медичних розчинах для підвищення ймовірності успіху приживлення.

Далі в імплант встановлюється формувач ясен. Традиційно формувач має форму циліндра, мініатюрний елемент з гвинтиком замість ніжки. Саме цією стороною він і вкручується в імплант після приживлення. За тим запускає процес формування ясна під майбутню коронку, як би притиснення м'яких тканин. Звідси і назва елемента.

Після формування ложа під коронку, формувач знімається та в імплант розміщується абатмент. Цей елемент відповідає за з'єднання імпланта як штучного кореня зуба і коронки, які скріплюються один з одним саме з його допомогою.

НАВІЩО ВСТАНОВЛЮВАТИ ІМПЛАНТАТИ?

Відсутність навіть одного зуба впливає на розподіл навантаження на всю зубощелепної систему, на якість пережовування і переварювання їжі. Це, з часом, має прямий вплив на самопочуття в цілому.

Може впливати на прикус. При відсутності щільного, повного зубного ряду, починається зсув зубів. Щоб було легше зрозуміти, про що йде мова, можемо говорити про принцип «природа не терпить порожнечі» (с) Арістотель і запускає процес заповнення проміжків зубами які залишились.

Дикція. Ви можете відчути зміни у вимові деяких звуків, яких саме залежить від місця в зубному ряду, де втрачено рідний зуб.

Зміна тонусу м'язів на обличчі. Протягом року, після втрати зуба, вже візуально помітні зміни. Можуть утворюватися і помітно проявлятися зморшки на обличчі, особливо в зоні носогубних складок.

Але давайте краще подивимося на переваги і вигоди від імплантації:

Абсолютно природні відчуття Відразу після установки коронки на імплант деякий час на звикання все ж знадобиться. Особливо, якщо зуб був відсутній довго. Але через пару днів зовсім ніяких відмінностей від власних зубів ви відчувати вже не будете.
Простота в догляді і гігієна Ніякого спеціального, особливого догляду не потрібно. Ви чистите зуби 2 рази на день пастою, яку підібрав доктор для підтримки стоматологічного здоров'я. Використовуєте флос і ополіскувач для порожнини рота, ідеально якщо ще іригатор для здоров'я ясен. Відновлена ​​зовнішня поверхня зуба вже точно не схильна до карієсу, тут можна не хвилюватися. При відвідуванні стоматолога кожні 6 місяців для профілактичного огляду новий зуб на імпланті служитиме багато років.
Зовнішній вигляд Якщо ви вибираєте між імплантами і протезами, для вас важлива естетика посмішки – тоді ви вже знаєте, що природно виглядають коронки без металу, які можна встановлювати тільки на імплант і не можна на протез.  Це найкрасивіші коронки, які виготовляються під необхідні пацієнтові форму, колір і розмір в лабораторіях, на дуже технологічному обладнанні.
Збереження здорових зубів При установці ортопедичних конструкцій, таких як мости і протези, передбачено обточування здорових зубів, на які кріпляться конструкції.  Ми за те, щоб берегти свої зуби усіма доступними способами і тут імплантація кращий вибір.
Термін експлуатації імпланта Ми встановлюємо тільки ті імпланти, в якості яких упевнені. Такі можуть служити вам довічно.  Необхідно стежити за рівнем кістки, яка в силу законів природи опускається і під своїми, і під встановленими зубами. Це природний процес старіння організму. Термін повноцінного використання коронки на зуб в середньому 10-15 років.  Це залежить від місця розташування встановленого зуба, особливостей розташування зубного ряду та інших індивідуальних показників здоров'я людини.
Натуральне навантаження на кістку Імплант вживляють в кістку щелепи, він повністю занурений під ясна, і ми не бачимо його після установки коронки. Таким чином він є протезом кореня зуба. Над яснами встановлюється коронка, заміщаючи звичний і видимий оку зуб. Але це тільки візуальна сторона питання. Не менш важливою є функція зуба. Навантаження при кусанні і пережовуванні їжі повинно бути розподілено рівномірно, по всій поверхні повного зубного ряду. Імплант з коронкою 100% приймають на себе функціональне навантаження, зберігаючи необхідний тиск на кістку, тим самим перешкоджаючи її атрофії.
Збереження форми ясен Які б не були встановлені протези, всі програють професійно виготовленій, за індивідуальними параметрами коронці. Після приживлення імпланта, за допомогою формувача проводиться підготовка місця під коронку. Таким чином після установки коронки на імплант ясна виглядає природно і при правильній гігієні поводиться так само, як і під натуральним зубом.
Комфорт в побуті Протези і мости змушують до обмежень у вживанні деяких продуктів, особливо якщо мова йде про знімні ортопедичні конструкції. При установці імпланта і коронки на нього ви можете кусати і пережовувати будь-яку їжу так, як робили це своїми зубами. Жувальна функція зубів відновлюється повністю, це дуже комфортно.
Естетика посмішки Повний ряд здорових зубів – це дуже красиво!

ЕТАПИ ІМПЛАНТАЦІЇ

Класикою вважається імплантація двоетапна. Якщо особливо не поспішайте і хочете отримати лікування, яке допоможе в будь-якому випадку, запропонуємо в WDR Вайдер саме цей протокол лікування. Процес пройде за 6 кроків і займе близько 6-ти місяців.

КРОК 1 При записі на безкоштовну консультацію до хірурга-імплантолог надамо напрямок на КТ (комп'ютерна томографія, це 3D знімки обох щелеп). При наявності знімків Ви познайомитеся з доктором на прийомі вже в клініці. Хірург і ортопед складуть індивідуальний план лікування, який буде включати перелік маніпуляцій, повну вартість всіх етапів і необхідну кількість візитів. Пропозицію буде адаптовано під побажання термінів, виробникам, вартості і при цьому з дотриманням всіх необхідних умов щодо збереження і подовження стоматологічного здоров'я.

КРОК 2 Установка імпланта або декількох. Процедура займає не більше години з розрахунку на один зуб, це вже з урахуванням введення знеболюючих препаратів і початку їх дії.  Ще раз скажемо, щоб не переживали – це не боляче. Перед операцією направимо список рекомендацій щодо попередньої підготовки і закупівлю препаратів для спокійної адаптації після. Вам належить курс прийому антибіотиків з супутніми обмеженнями на протязі 7-ми днів.

КРОК 3 Через 7-10 днів необхідно приїхати на огляд і зняття швів, це займає в середньому 15 хвилин. І ми відпускаємо Вас на 3-5 місяців. За цей період організм приймає імплант, відбувається повне приживлення.

КРОК 4 Настає час підготовки ясна до установки коронки на імплант. Для цього хірург встановлює формувач ясен, а через 2 тижні ми запросимо вас на візит до лікаря ортопеда.

КРОК 5 Ортопед робить зліпок (відбиток) під узгоджений тип коронки і направляє модель в лабораторію. Призначає день і час візиту для самого довгоочікуваного моменту – це вже фінішна пряма.

КРОК 6 Довгоочікуваний день настав, і ортопед встановлює індивідуальний абатмент і фіксує коронку. Процедура абсолютно комфортна і займає не більше 30 хвилин, включаючи фото з доктором на пам'ять! Вітаємо!

ВИДИ ДЕНТАЛЬНОЇ ІМПЛАНТАЦІЇ

У стоматології активно застосовують три основних види імплантації:

 1. ДВОХЕТАПНА ІМПЛАНТАЦІЯ так називається класичний метод, який має на увазі відстрочене навантаження на вживленний в кістку імплант. При такому методі перший етап – хірургічний, при якому встановлюється штучний корінь зуба в кістку і через певний час проводиться підготовка ясен до подальшого протезування. Часто включає в себе кісткову пластику. Другий етап – ортопедичний, включає в себе виготовлення і закріплення верхньої (видимої) частини зуба на імплант. Проводиться після повного приживлення імпланта, через 4-6 місяців в середньому.
 2. ОДНОЕТАПНА ІМПЛАНТАЦІЯ виключає нарощування кістки і має на увазі негайне навантаження. За встановленим протоколом коронка фіксується не пізніше, ніж на 3-й день після впровадження штучного кореня зуба, часто в той же день.
 3. ОДНОМОМЕНТНА ІМПЛАНТАЦІЯ дві маніпуляції проводять за один прийом – видалення рідного зуба і відразу ж розміщення в звільнену лунку штучного кореня (імпланта). Такий протокол застосовується при використанні виробів з певними технічними характеристиками і при наявності необхідної клінічної ситуації у пацієнта.

ІМПЛАНТАЦІЯ У WDR ВАЙДЕР, СТОМАТОЛОГІЯ В КИЄВІ, ЛІВИЙ БЕРЕГ

Фахівці нашого стоматологічного центру беруть в роботу ситуації будь-якої складності.

Клінічна ситуація кожного пацієнта унікальна і вимагає відповідного супроводу. Наприклад, пацієнтові може бути рекомендована імплантація:

 •  ФРОНТАЛЬНИХ ЗУБІВ

 • ЖУВАЛЬНИХ ЗУБІВ

 • ПРИ ПОВНІЙ ВІДСУТНОСТІ ЗУБІВ ВЕРХНЬОЇ ЩЕЛЕПИ

 • ПРИ ПОВНІЙ ВІДСУТНОСТІ ЗУБІВ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ

ДАВАЙТЕ ПІДІБ'ЄМО ПІДСУМКИ

ОЧЕВИДНІ ПЕРЕВАГИ:

 • Візуально немає відмінностей від рідних зубів, що дає свободу і впевненість при спілкуванні.
 • Імпланти служать десятки років, при регулярному правильному догляді не буде додаткових турбот. Пам'ятайте про обов'язкову професійну чистку зубів не рідше, ніж один раз в 6 місяців.
 • Медичне втручання відбувається тільки в зоні відсутнього зуба, сусідні, рідні і здорові зуби не будуть зачіпатися і залишаються в первозданному вигляді (без обточування).
 • Встановлений імплант створює основу для збереження кісткової тканини, вона не атрофується, не "йде", не "розсмоктується».
 • Ви можете встановлювати будь-яку кількість імплантів. Для кого то це можливість відновити один втрачений зуб, а для кого то замінити всі зуби і сформувати повний зубний ряд.
 • У домашньому догляді за зубами і порожниною рота немає ніяких відмінностей, хіба що на етапі реабілітації в короткому періоді.
 • Вам ніколи не доведеться переживати, що «щелепа випаде», що було б неминучим при установці знімного протезу.

 

ТРИМАЄМО НА КОНТРОЛІ:

 • Установка імплантів це хірургічна операція з усіма відповідними атрибутами. Ми не виключаємо можливість ускладнень як по ходу проведення, так і в період відновлення. Такі випадки вкрай рідкісні, менше 2%.
 • На 100 проведених установок імпланта фіксується до двох випадків, в яких конструкція не приживається. Імовірність, що імплант не приживеться дуже мала, це завдяки сучасним матеріалам, які використовують провідні виробники. Але вона існує.
 • У деяких індивідуальних випадках для установки штучного кореня не вистачає кісткової тканини, тому доводиться її «підсипати» додатково. Імовірність такої потреби виникає при тривалій відсутності рідного зуба.
 • Установка імплантату – це інвестиція. І з часом окупається завдяки довговічності і надійності впровадженої конструкції.

 

Чим довше в ряді зубів є проміжки, тим складніше процес виправлення і повернення в норму.

Наша порада – не відкладати відновлення зубного ряду. Фахівці WDR Вайдер готові запропонувати професійну допомогу і рішення навіть найскладніших завдань для жителів Києва, Лівого берега (Позняки, Осокорки, Харківський масив – дуже зручна транспортна розв'язка).

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБОВ У WDR ВАЙДЕР? ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА ІМПЛАНТИ?

На вартість курсу лікування впливають багато факторів.

Ми пропонуємо взяти до уваги інформацію для розуміння, як формується вартість імплантації і з чого складається ціна на операцію:

 • Марка (бренд) виробника імплантів;
 • Кількість імплантів і вид розміщення;
 • Матеріал, з якого виготовляються коронки;
 • Наявність 3D візуалізації на етапі протезування (виготовлення коронок);
 • Загальна клінічна ситуація пацієнта – стан здоров'я, наявність шкідливих звичок і хронічних захворювань;
 • Необхідність проведення операції для відновлення рівня кістки – кісткової пластики;
 • Тип наркозу;
 • Необхідність тимчасового протезування і т.д.

Вашій увазі, так само можуть бути запропоновані пакети «ПІД КЛЮЧ*», які можуть бути використані при наявності відповідної клінічної ситуації пацієнта.

*Пропозиція «ПІД КЛЮЧ» має на увазі єдину ціну на повний курс лікування, що позбавляє від необхідності що-небудь доплачувати до закінчення лікування.

Пакети, які можуть зацікавити при наявності показань:

ALL–ON–4 коли зубний ряд відновлюється повністю на 4-х імплантатах;

ALL–ON–6 відновлення з опорою на 6-ти імплантатах.

!!! Ми застерігаємо вас від використання виробів, на які немає гарантії.

Обов'язково переконайтеся в тому, що на імплант є паспорт і довічна гарантія на виріб.

Найдешевша ціна на імплант може бути ознакою використання несертифікованих виробів, установка яких може привести до ускладнень і найнеприємніших наслідків для здоров'я, будьте пильні.

До нас особливо зручно добиратися тим, хто проживає в районах:

Позняки / Осокорки / Харківський масив.

У розділі КОНТАКТИ Ви зможете в цьому переконатися!

Ми запрошуємо на консультацію та обстеження до фахівців з команди WDR Вайдер, які визначать вірний діагноз і призначить індивідуальний курс лікування, з урахуванням особистих потреб кожного пацієнта.

Наші пацієнти, лікування яких вже позаду, поділилися своїми враженнями в розділі ВІДГУКИ.

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону, і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту на консультацію.

Будемо раді бачити Вас в стоматологічному центрі WDR Вайдер

Київ, Позняки, Осокорки, Харківський
вул. Анни Ахматової, 5

Записатися на
Безкоштовну консультацію
Відгуки
наших клієнтів
 • 13.08.2020
  Хочу поблагодарить клинику,,WHY DR,," за КРАСИВУЮ УЛЫБКУ!!!! За тот бесценный подарок который получила от директора клиники Филиппа Игоревича,скидки с его стороны помогли завершить до конца сложную работу по имплантации и протезированию зубов. Спасибо огромное ,Никитику Виталию Валерьевичу ,за его профессионализм. Он с первой минуты общения вселяет уверенность и не вызывает тени сомнения в конечном результате. Не смотря на молодость коллектива, их уверенность и стремление к новым высоким технологиям,желание идти в ногу со временем,говорят о том,что ты в надёжных руках!!! Благодарна ортопеду Стороженко Артёму за искренность,профессионализм и лёгкость общения!!!! Спасибо всему коллективу за широкую и красивую улыбку! Процветания Вашей клинике!
  Читати далі
  Галина
 • 22.06.2020
  Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
  Читати далі
  Наталья Григорьевна
Залишити відгук