Встановлюємо високотехнологічні імпланти від провідних світових виробників
Ресурс 1
Послуга
Ціна

Вживлення імплантату стандартного «DIO»

8500 грн

Вживлення імплантату стандартного «Oss TS III Ca»

10 000 грн.

Вживлення імплантату стандартного «Straumann» Roxolid SLA

16 000 грн

Вживлення імплантату стандартного «Straumann» Roxolid SLActive

18 500 грн

Встановлення формувача ясен «DIO»
1500 грн
Встановлення формувача ясен «Osstem»
1700 грн
Встановлення формувача ясен «Straumann»
3400 грн
Записатися на прийом

Імплантація зубів в Києві за доступними цінами в клініці whydr (Вайдер)

Задоволення, яке можна назвати справжнім - відкрито дарувати людям свою посмішку, не маючи необхідності ховати її від всіх! Якщо з якої-небудь причини, у Вас трапилася втрата зуба, сучасна стоматологія дає можливість відновити красу і цілісність зубного ряду за допомогою імплантації.

Імплантація зубів - це метод заміни втраченого кореня зуба штучним унікальним аналогом, на який, після імплантації, встановлюється коронка.

Сучасна медицина позиціонує метод імплантації як спосіб максимально ефективно відновити як функціональні, так і естетичні властивості втраченого зуба. Говорячи про переваги даного методу, хочемо звернути увагу і на термін експлуатації імплантатів. При розміщенні якісного виробу від провідних виробників, Ви вирішуєте питання один раз і на все життя.

Навіщо замінювати відсутній зуб

В першу чергу турбота про профілактику виникнення і розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту. Відсутність навіть одного зуба впливає на розподіл навантаження на всю зубощелепну систему, на якість пережовування і переварювання їжі. Це, з часом, має прямий вплив на здоров'я всього організму, на самопочуття в цілому.

Може впливати на прикус. При відсутності щільного, повного зубного ряду, починається зсув зубів. Щоб було легко зрозуміти, про що йде мова, можемо говорити про принцип «природа не терпить порожнечі» і запускає процес заповнення утворених проміжків зубами що залишились.

Дикція. Ви можете відчути зміни у вимові деяких звуків, яких саме залежить від місця в зубному ряду, де втрачено рідний зуб.

Зміна тонусу м'язів на обличчі. Протягом року, після втрати зуба, вже візуально помітні зміни. Можуть утворюватися і помітно проявлятися зморшки на обличчі, особливо в зоні носо-губних складок.

Що важливо знати про імплантацію зубів

По суті, імплантат замінює і виконує функції кореня зуба. Так як це штучно впроваджений елемент, він абсолютно біосумісний, це важливий фактор для приживлення.

При використанні якісних матеріалів і високий рівень знань Лікаря-імплантолога успіх при відновленні зубного ряду становить 96-99%.

Ми хочемо дати Вам повну інформацію для прийняття рішення по установці імплантатів в нашому медичному центрі. Для цього перерахуємо як очевидні переваги, так і зони ризику та питання для уважного вивчення. Ми хочемо, щоб Ви приймали рішення і дбали про здоров'я усвідомлено, це наша філософія.

Почнемо з так званих «мінусів»:

• Установка імплантатів це хірургічна операція з усіма відповідними атрибутами. Ми не виключаємо можливість ускладнень як по ходу проведення, так і в період відновлення. Такі випадки вкрай рідкісні.

• На 100 проведених встановлень імплантату фіксується до двох випадків, в яких конструкція не приживається. Імовірність, що імплантат не приживеться дуже мала, це завдяки сучасним матеріалам, які використовують провідні виробники, але вона існує.

• У деяких індивідуальних випадках для встановлення штучного кореня не вистачає кісткової тканини, тому доводиться її «підсипати» додатково. Імовірність такої потреби виникає при тривалій відсутності рідного зуба.

• Встановлення імплантату - це фінансова інвестиція, яка з часом окупається завдяки довговічності і надійності впровадженої конструкції.

А тепер перерахуємо очевидні «плюси»:

• Візуально немає відмінностей від рідних зубів, що дає свободу і впевненість при спілкуванні

• Імплантати служать десятки років, при регулярному правильному догляді Ви не будете мати додатковий клопіт. Пам'ятайте про обов'язкову професійну чистку зубів не рідше, ніж один раз в шість місяців.

• Медичне втручання відбувається тільки в зоні відсутнього зуба, сусідні, рідні і здорові зуби не будуть зачіпатися і залишаються в первинному вигляді (без обточування).

• Встановлений імплантат створює основу для збереження кісткової тканини, вона не атрофується, не "йде", не "розсмоктується».

• Ви можете встановлювати будь-яку кількість імплантатів. Для когось це можливість відновити один втрачений зуб, а для когось замінити всі зуби і сформувати повний зубний ряд.

• У домашньому догляді за зубами і порожниною рота немає ніяких відмінностей, хіба що на етапі реабілітації в короткому періоді.

• Вам ніколи не доведеться переживати, що «щелепа випаде», що було б неминучим при установці знімного протезу.

Чим довше в зубному ряді є проміжки, тим складніше процес виправлення і повернення в норму. Наша порада - не відкладати відновлення зубного ряду. Фахівці WhyDR (Вайдер) готові запропонувати професійну допомогу і рішення навіть складних завдань.

Якщо у Вас залишилися питання, Адміністратор із задоволенням допоможе отримати відповіді на них.

Для запису на прийом скористайтеся іконкою на сторінці сайту, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами для підбору зручного часу для візиту.

Будемо раді бачити Вас в клініці WhyDR (Вайдер)

Київ, ул.Анни Ахматової, 5

Здоров'я і краса-нічого зайвого!

Записатися на
Безкоштовну консультацію
Відгуки
наших клієнтів
 • 13.08.2020
  Хочу поблагодарить клинику,,WHY DR,," за КРАСИВУЮ УЛЫБКУ!!!! За тот бесценный подарок который получила от директора клиники Филиппа Игоревича,скидки с его стороны помогли завершить до конца сложную работу по имплантации и протезированию зубов. Спасибо огромное ,Никитику Виталию Валерьевичу ,за его профессионализм. Он с первой минуты общения вселяет уверенность и не вызывает тени сомнения в конечном результате. Не смотря на молодость коллектива, их уверенность и стремление к новым высоким технологиям,желание идти в ногу со временем,говорят о том,что ты в надёжных руках!!! Благодарна ортопеду Стороженко Артёму за искренность,профессионализм и лёгкость общения!!!! Спасибо всему коллективу за широкую и красивую улыбку! Процветания Вашей клинике!
  Читати далі
  Галина
 • 22.06.2020
  Восстановили мужу все зубы по программе всё на 4-х имплантах. Помолодел лет на 100!!! Спасибо за его улыбку, у нас новая молодость и можно сказать повторный медовый месяц. любим вас!!!
  Читати далі
  Наталья Григорьевна
Залишити відгук